Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső!

Hát azt nagyon megköszönném! Ma voltam a motorradosoknál. Tekergettek ők is mindent rajta, de mostmeg olyan kemény lett elől-hátul, hogy 10 kilcsi után szétrázódtam... Kanyarban pedig ahogy elkezdem boritani, hintáztik mint az xx....
Sajnos nem hiszem, de jó volna.

De volt egy törvény javaslat, hogy akinek 160-170 lóerős gépe van vagy több az fizessen többet, szerintem erről van itt szó.

De inkább töröljék el ezt a rohadt teljesítmény adót!
A bitubo cuccnal mindenkeppen szerezd meg a gyari beallitas adatokat, es onnan indulj ki! A nem jon ossze mit jelent? Mar az utcan is szar a futomu? EN is motorozok holnap holnap delutan, ha akarod ranezek a motorra a mersz elott.
Nekem is jó lenne egy két hasznos tipp a futóműra! SZólj ha találsz valamit pls!

Kormánysúlyt nem tudjátok, hol tudnék beszerezni K6 1000-esre?

előre is köszi
Hali véletlen csíptem el a teljesítmény adós-vagyon adós hozzászólásokat!
Most tényleg eltörlik a teljesítmény adót?
Igaz nekem csak 6 kilós van,de egy évre 30ezer nekem is a kora miatt!
Az jó lenne! De szerintem a vagyon adót, vagy mi a rákot törölték el. De ha nem kapok csekket a teljesítmény adóról akkor csak örülnék, mert az vagy 30 ezer.
Így van:)
Szia ro-bika77!
Biztos jó motor a mostani motorod, de EZ egésszen más dimenzióba repít (majd) Téged!
Én sokat vágyódtam mire meglett, de minden előzetes álmomat felülmúlja a valóság.
Olvastam rengeteg tesztet, egyéni véleményt, de megtapasztalni a hihetetlen erejét... ezt egyszerűen NEM lehet szavakkal kifejezni, ezt érezni kell!
Remélem Neked is lesz szerencséd kipróbálni v. birtokolni egyett nemsoká.
Üdv
hát lehet
600 rr van gondolkodom a cserén
Az egy szép motor de azért a küllem nem minden,jól meg kell nézni motorikusan is.
Én yamaha fzs1000/fz1n-ben,z1000-ben illetve yamaha r1-ben,kawa zx 10ben gondolkozok.Ha találnék valami jót jó áron akkor meg is venném szerintem..
Haliho, egy kis finomsag:

Yoshimura R77 Carbon Titan full rendszer, K7-K8-hoz, (alkatreszszam: 1117102 R77 FS TI/CF) arlistas ara $1949, 150e-ert (alku nelkul) viheto...
Valakinek van tippje hol lehetne belövetni a futómüvet? Mennék merszre, de igy nem merek...
A gyári adatokat hiába nézegetem, elől át van szelepelve a teló, és öhlins progressive van benne. Hátul meg szintén nem gyári bitubo okosság. Akárhogy tekergetek klikkelek nyomkodok valahogy nem jön össze...
Jaja kecskeméti! ismerősöm haverjáé! még Z 750 ami szóba jöhet! te miben gondolkozol?
A rák megenné, h akkor is dolgozok...
azért nagyban függ az ár az állapottól is..
bakker az enyémbe 17fél van,s látatlanba 1,3. akkor nem adom.
Kecskeméti? Ha igen akkor hívtam én is..Egy nagyon szép bordó-fekete színű.
Árban jó lenne,meg kell nézni és ha jó akkor hajrá..
KÖszi!:)

Valaki nem jön ki a mersz-re kedden?
1.4 re mondják 26000 km rel! véleményed?
Mennyi az a jó ár?
Elment úgyhogy én is nézegetek most motort.. Mondjuk én nakedben utazom de még az is elképzelhető,hogy sport lesz belőle..
*tuono
Csá mester! Eladtam és úgy néz ki jó árban tudnék venni egy k6-ot! Neked elment már a tuano?
Jobb is,hogy nem vonatkozik semmire..Egy 2000-es ótvar kocsin mit adóztatnának..Az már lett volna fene nagy luxus..
Ami amúgy sem vonatkozott a motorokra.