Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még a 750-esen cseréltettem. a szerelő aki csinálta nem szedte szét a blokkot csak a szelepfedelet. és a láncot átvezette. másik 2 szerint blokk szét a legjobb megoldás, mert akkor bele is látsz, hogy hogy is vannak a dolgok. ha úgy lett volna cserélve annak idején, akkor nem kellett volna főtengelyt cserélnem, mert nem a láncnak volt hangja hanem a hajtókarcsapágy ment szét, a hajtókar meg szétverte a főtengelyt. úgyhogy szerintem megéri a blokkszéthúzós módszer.
Vezműláncot cserélt már valaki?
Na igen, mi meg csak fagyizgatunk...
Szia! Köszönöm a segítséget!
dehogy nincsenek... csak hát tudod, úgy nehéz gépelni, ha közben húzod a gázt, és nézed az ívet a Hringen..
Kedves Herr Tanaka.
Engedd meg, hogy kijavítsam elöző mondatodat.
Helyesen így hangzik: Remélem minden ok a szaporulattal?
Ugyanis a lányt azt szaporulatnak a fiút trónörökösnek szokták mondani.
Természetesen minden női nemű degradálás nélkül írom ezt.
Persze. Még is csak az én lányom
Szia Tacsi! Remélem minden ok a trónörökössel
yesss! Miért?:)
Szeva 600 RR le cserélted?
Sziasztok!

Suzuki K6-os nál milyenre állítjátok a futőművet? Gondolok arra hogy jány katta max-tól vagy valami ilyesmi..:)

Másik...már a 600rr-emnél is érteztem, hogy fékezésnél, mikor már nagyon lassan megyek szoktam érezni, hogy ráz a kormány. Nem is ráz hanem mintha egy mm-es kotyogása lenne a kormánynak. Ezt érzem most a Gixernél is. Mi lehet ez?

Harmadik.:) Mi a fenét lehet csinálni, hogy ne ciripeljen az első fék? Már nagyon idegesítő
Na ez már valami köszi honnan töltötted? vagy merre találok még ilyesmit
Csá!
Én MOTUL 5100 10-40-et tettem a gépembe.
Halk motor,simább váltás,ár/érték arány nagyon jó(9000Ft/4L)
Utcai sportos módban használom.
Nincs olyan, h legjobb.
Kinek ez kinek az jött be. Mindenkinek van külön irányzata.
Nekem pl a Q8 SBK 10W50 jött be.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Most vettem egy 2004-e gsx-r 1000-est és mindenki mást mond, hogy milyen olajat vagyek bele. A tanácsotokat kérném, hogy mi a legjobb bele? Előre is köszönöm!
magyarul nincs, de talán ezeken a képeken eligazodsz...
egy letölthető user manual_t amiben benn van a gyári beállítás.És hogy értse a paraszt nem mindegy milyen nyelven hanem magyarul
Ennél többet vártam azért
O bakker nincs egy egyszerű linkk ahonnan le lehet tölteni vagy valami? amatőr user vagyok gépelés terén nem értek ilyen alattomos masinákhoz mint a "számító gép"
itt megtalálod a kérdésedre a megoldást:
http://gixxer.hu/forum_elemei/...
Halló senki sehol?
Jó reggelt tud valaki valahonnan user manualt K7 hez kellenének a gyári futómű beállítások hozzá és a goooogle-n nem lelem. Plusz tudok ugyanerre a típusra pálya idomot eladót. Ár passz nem én vagyok a tulaj
DE VAN!
Csak szerintem nem gurul senki,így nincs miről irni.
Sajnos.
Na mi ez a kihaltság?
Nincsenek már Gixxer 1000-rek?