Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szpászibá!
Ha ugyanezt mondjuk a google-ba ütöd be, már meg is van a megoldás.
Sziasztok!
K4-hez honnan lehetne pályaidomszettet szerezni?
3 suzukit kérdeztem mind2 hetet mondott
Régebben amit rendeltem mindig 3-5 munkanap volt .
Lazlo1000
Dobj egy mail-t rám!
Hmmm...az komoly. Nekem eddig minden 3 nap alatt ittvolt amit rendeltem gyári cuccokat.
Sasolom a kínálatot,ha kedvező áru felbukkan,majd akkor döntök...az sincs kizárva,hogy más márka felé veszem az irányt......
Hali

04es 1000GSXR-re valakinek gyári hibátlan hengerfej tömítése van e eladó.
Mert 2 hetes szállítási időt amit a suzuki mondott sokallom
Johnny papa!

Szükségem lenne a sisakodra a vasárnap--- a fehérvári streetfighter napra megyek, mint kiállító, és ha van rá mód, akkor szeretném kiállítani ezt a sisakot is!
Nem lennék hálátlan, plusz elmennék érte, és adnék másik sisakot addig cserébe!
Nincs tele a zsebem sajna.de lépnem kell
50 papirt törlesztek. s nem uj a mocim
Mizsi.döntöttél már cimbi?busa vagy gixer?
Szép.volna kérdésem.
van masangered cimbi?
Hmmm-hmmmm...
Mizsi! Van már motorod?
Sziasztok
K4es 1000 es GSXR hengerfej kompletten. vagy komplett blokk érdekelne.
Cserébe van egy ZX10R blokkom 2005ös
Köszi
biza, én ott voltam. Hihetetlen egy motor ez a K5. beraktam 5-ösbe, és azon mentem végig, nem is váltogattam, és az egyenesben hatosba fel, 250-ig, és 200 m-nél már fék. tehát nem forszíroztam túl a dolgot, és így is sikerült megdöntenem az eddigi rekordomat. Persze, ehhez hozzátartozik, h a Hringes redkordom nem egy eposzi történet, dehát akkoris. Sajnos nem volt bizalmam a gumikban, és elesni se akartam, tehát lightos örömmotorozás volt.
Sziasztok Suzuki Gsxr-750 k4-k5 keresek sportdobot! bódis,gp,stb....Ha van valakinek eladó irjon!
na az király akkor, legalább te eljutottál és csapattál egy jót
teljesen jó volt az aszfalt, remek volt a szervezés is, nem ccsúsztunk sokat. Jót lehetett menni a ringen... nem is csúsznak annyira ezek a tappancsok, csak jól be kellett őket melegíteni.. melegen egészen jó érzést adnak, és elég nehéz is megcsúsztatni, bár párszor azét sikerült.

remek idő is volt,,, szóval jó volt ez a nap.
okés, akkor rendben van.
Itt hegesztek melóban, mert baszott valaki is helyettesíteni...
Szóval nemtudom. De ha letakarították a pályát tuti jó lehet nekik.