Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ja:-))
De már nem így néz ki! Kapott Raptor dobokat , meg egy két csicsát:-)))
Nem is lesz?
Pénz probléma?
Új motor,új nick?
Nincs motorom....
Ez a "cserébe legalább olcsó volt" idáig mindig megbosszulta magát!
Mi van Srác?
Mikor nézed meg az új gépet?
Valamikor guruljunk!
Az FI és a piros led ha nem működik az exup motor,akkor normális,hogy jelez,viszont valami van az imoval,mert a kulcs csak akkor villoghat,ha nincs gyujtás.
Állítólag Kulman Miki szervizelte, új vezérműlánc, olaj csere megvolt, új fékek elöl-hátul. A váza épp, nem húz semerre a motor, a futómű sem kapott nagyot. Borult már a motor jobb és bal oldalt is már, néhány csavar hiányzik a burkolatból, meg látszanak a javítás nyomai is, de egyébként rendben van a gép. Viszont cserébe olcsó volt.

A gumik sokéves D207-esek. És nagyon nem tapadnak. Csere lesz hamarjában.

Yoshimura dob volt rajta, de visszatetettem a gyárit, viszont most nincs bekötve az EXUP szelep, és a bovdenek sincsenek meg. Folyamatosan FI-t jelez, és pirosan világít a mellette lévő led. Az úgy normális?

Másik, hogy a műszerfal bal oldalán van egy led, kulcsos képpel. Az meg folyamatosan villog, ha benne van a kulcs, ha ki van véve. Azt se értem, h normális-e.

Köszönöüm a szervízkönyvet!
Mennyibe került a gép?
valóban érdekes az első gumid,és még szőrös is
hátsó is offroad?
az valami endúró gumi?
itt találsz szervíz könyveket:
http://www.gixxer.hu/forum_ele...
Ahogyan ez kinéz...szervizeltesd le gyorsan és valami gumit is tehetnél rá.
sziasztok!

Tegnap sikerült megvennem a K5-ömet.
Boldog vagyok, gondoltam csatlakozom a fórumon is a GSX-Resekhez.

Valaki gépkönyvet nem tud esetleg neten? Szervizkönyv.
Jah, én a kezdő I-be jelentkeztem.
Urak, itt a jó lehetőség kicsi motorozásra a Hringen.
Aki akar az jöjjön, és regezzen a pályanapra.
Én ottleszek.
http://roadandride.hu/index.ph...
csatitomasz

Szia nekem az aranyat olcsóbban csinálták.
Vagy ez eredetileg suzukitól van? ezüst?

Bocsi az offért mindenkinek.

Gsx-r Shox kabát m-es méret
Sziasztok!
Szükségem lenne egy fékkarra k6 600 gixerhez!
Nincs véletlenül valakinek eladó sorban ?
üdv
Eladó egy új, egyedi, gravírozásos technikával készült gsxr-es medál. mérete: 30mm x 17mm. Érdeklődni telefonon vagy e-mailben.
Ára 20 e Ft.
Üdvözlet!

Kíváncsi lennék, hogy ki lehet e szedni a K7-s ezres gixxer visszapillantójából a tükröt? Az index könnyen kijött, de a tükör nem akarja az igazságot.
Telószimeringet cserélnék, vagyis cseréltem, de nem lett jó.
Még nem szereltem be, mert ahoz elsőnek talpon kéne lennie a gépnek, meg hátul még nemtudom hova rakom majd...
Szia,
Bocsi, de már csak Kawához van otthon, az meg nem lett volna jó neked. Ne haragudj, mondtad, h tudsz rendelni az ebay-ről is, gondoltam nem probléma...
értem ez igy már teljessen más! én amondo vagyok keress egy kényelmeset!manapság hálisten egyre több jó púp található ami viszonyleg problémamentes és olcsó is!
jóóó nemoffolok itten tovább elég a hülyeségből mert kiutálnakinnen a géjesikszer egyezeresek
alkalmi púp bővel elég a tartós púppal sok a baj. de ha találnék egy kényelmeset akkor bevállalnám
nem nem vagyok homopúp
akkor mire gondoltál?
nem kell nő?de ugye nem vagy,..... nyugtass meg légyszi...
ja erre nem is gondoltam, de akkor nekem már volt púpom de meggyógyultam belőle kifele