Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez számomra több értelmű... gyereket vagy nőt akarsz?
nekem a hátamra kéne egy púp vagy majd 10 év mulva lesz magától?
Sziasztok!
Eladó egy fekete üléspúp egy K3-ason volt rajt!
Az irányára 10.000.-
Ha érdekel hivj: 0620/588-8837
köszi

Baj van a sráccal?
nyugi!
nem fog lelépni....
Hello!
Sziv lámpás,K1,vagy K2.
Köszi ,hogy elküldted a kameratartót ,és ,hogy fölveszed a telefont te kis féreg!
MIKORI A 750 ES?
Sziasztok !
Egy kérdés:
A haver vett egy gsxr750 mocantót.
Csak 2.fokozatban,6000-7000fordulaton ránt eggyet,furcsa hang kiséretében.
Én váltóra gyanakszom.
Szerintetek mi okozhat ilyen problémát?
Már megint mit csináltál?
Blokkolót beszerelted már?
Ennek inkább nézz utána a neten....szerintem csak egyfélét gyárt az agip illetve egy minőségűt és abból több viszkozitásút. Nem akarok kimenni a garázsba most átnyálazni azt a kis betűs papírját.......nagyítóval sem látom mi van ráírva........amúgy a gyári ha jól tudom 5W-s. de a 7.5-ös kicsit tovább tartana......SV1000-be tettem már 15W-set és ugyan kicsit keményebb lett a csillapítás, de nem lett rossz....
Agipból milyen típus van? Kiváncsi lennék 40 fokon a viszkozítására.
A gyári Suzuki L01-nek 15,5...
Egy kis telóbél...
szerintem inkább az utóbbi körül alakulna.....bár azt csak rendelésre mivel az agip is igen jó telóolaj és sokkal olcsóbb így a motult nem nagyon kéri senki....
Na igen, Motul pár helyen az 1 liter 5200, de találtam olyat ahol 3550-ért megkapom...
Nálam az agip ennyi...persze van fuchs, motul és tsai is, de azok drágábbak....
Énis köszi a szimeringeket. Sokféle telóolajat átnéztem, h melyik lenne jó bele. Elsőnem a Shell 5W-set néztem ki. Vettem is, csak 7 éves volt aztán visszavittem. Aztán most a Motul-ból néztem ki mésikat...
Vittem volna a szimeringgel együtt 2500/l-ért.....van 5W-től 30W-ig mindegyik.... ....megjött a lé köszönöm...
Na gyerekek. Aki az első telóban akar szimeringet meg olajat cserélni, az kösse fel a gatyáját. Én már 2 hete belevaló olajat vadászok...
Szia vadmookuska!

Örülök, ha örülsz! De miért is...?
Sztem nem!
Na igen, egy kisebb kategóriásat megverni nem nehéz...
Bár a reakcióideje a fele volt a tiédnek. Nem nagyon érezted a rajtot mi? Énsem jópár futamig, aztán tudtam ilyen 0,3 tizedeset fogni meg 0,2eset párszor. Akkor nyertem is. De ez már vagy 2 éve volt...
Trééében,?hmmm...ez most nagyon sokértelmű is lehet...
Sziasztok!
Ez így jött össze.Jó volt kipróbálni.A jobb oldali eredmények az enyémek.
kicsit trééében vagyok a jóból is megárt néha a sok
Hali mókus...mizu?