Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Innen Kívánok Boldog Szülinapot LACÁ-nak,SOHA ELNEM FELEJTEM........
na megjöttem. Nyitott egy autós egy kanyarodót a sávomban, csak centikkel hibázott el. Utánna meg sikeresen hajolt el amikor benyúltam az ablakán egy pofonnal. A mázlista..... Lassú vagyok
KÖSZÖNÖM KRISZTI ,mert hogy LACÁéval azonos az időpont
Ssok boldog szülinapot az érintetnek.
A Lacának is azt írták rá,hogy traumás sokk,közben végig jól volt,még a mentőbe is a saját lábán szállt be.Nem egészen értem a történteket.
kykee Ő a csajod?
Az azért mindenesetre megnyugtat valamennyire, hogy biztosan nem szenvedett, a traumás sokk miatt azonnal eszméletét vesztette.
A lányunknak pedig a névnapja..
A részletes boncolásira én még a mai napig is várok. Nem tudom,hogy mikor lesz belőle valami.Nagyon rossz ez az egész.Ma van a szülinapja......
Ahogy írtam, temetés nem lesz, mert azt kérte, hogy a hamvai legyenek szétszórva. (Mikor mondta, persze nem gondoltam, hogy ez ennyire hamar aktuális lesz, azt gondoltam, van még addig pár évtized.)
Pap meg... Igazából mi a helyszínhez ragaszkodtunk volna, mert közel van és olyan békés, nyugodt, kedves templom+kis park. Pap meg csak ez van, sőt több körzet is hozzá tartozik.
Az okok: egyrészt a nyakát jobb oldalt nagyon megütötte valami, lehet, hogy épp a bukósisak széle, ahogy félrebillent a feje az ütődéstől. Ennek a csapódásnak az erejétől az agya is sérült. És a 4. bordája átlyukasztotta a tüdejét. De ezt szóban mondta a boncmester, mert a részletes írásos jelentést a rendőrség kapja majd meg.
így vagy edzésen?
mi az a 2-3 ok?
hamvasztás? Vagy sima temetés? Csak emberek nélkül?
Papból van egy pár keress másikat.
Sziasztok. Megtudtam, hogy azonnal meghalt, nem szenvedett. 2-3 olyan ok is volt, amik közül az egyik is elég lett volna. Intéztem a hamvasztást is, 2 hét múlva lesz meg. Viszont a búcsúztatással bajban vagyok... A kérése miatt ugye temetés nem lesz, de egy búcsúztató misét szerettem volna, hogy mindenki méltóképpen elbúcsúzhasson tőle. Viszont a pap hozzáállása kritikán aluli volt, így még ha szájhúzva elvállalná is, akkor sem akarnám, hogy egy ilyen ember (és ez nevezi magát Isten szolgájának) bármit is mondjon róla. Igazság szerint Gyuszkó egyik valláshoz sem tartozott, így mindenképpen faramuci a helyzet. Fogalmam sincs, mi legyen...
hy
Sziasztok all!
Na, megyek megint Bp-re, ha minden igaz, ma megvolt a boncolás...
Szia,

Voltam a rendőrségen hétfőn, készségesen el is mondták, amit tudnak. A baj az, hogy ez meglehetősen kevés... Leírtam valahol hétfő este, hogy mit tudtam meg.
Halihó mindenkinek!

Olvasom a találgatásokat Blacknet balesetével kapcsolatban..Zsu, a rend őrei még nem nyilatkoztak?
Nincs még meg a helyszinelés eredménye?
Nem tudom hogy volt-e szemtanú, pár napig nem olvastam a fórumot...Az autóvezető nem nyilatkozott még? Vagy nem élte túl? Bocsi hogy ilyen tájékozatlan vagyok, sajna nincs most időm visszaolvasgatni minden hozászólást..
Én tuti addig verném az asztalt a yardon, míg nem mondanak valamit..
Értem. Igen, lehet akár ez is...
A besokallt, arra értendő, hogy rosszul mérte fel a helyzetet, talán.
Pl. előzött és már folyamatában volt az előzésnek, amikor észlelte vagy úgy gondolta, hogy mégsem fér be, nem tudja befejezni a manővert..... ilyenkor ijedtségében bármit megcsinálhat az ember, mert nehéz felkészülni egy ilyen helyzetre, hogy ne blokkoljon le. Ne feledjük, hogy annál a sebességnél NAGYON gyorsan történik minden....
:) kicsit csodálkoztam is :)
Nyilvan nem azt irtam oda, hogy "Gino", hanem a rendes nevet :)