Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Drájvettertáft? Vagy Svarczkopfff?
Szia Zseby
Szia Zsuzsi!
Sajnos elég lehet egy nem várt trüsszentés is!
A madarat ütöttem el én is tavaly most is látszik a hütömön 140nel,meg sem éreztem,csak a szagot mikor megálltam.
Remélem egyszer jelentkezik egy szemtanu inkognitóban,csak hogy megtudjuk mi is volt valójában.
pipolay all!
hali budmyke!teljes filmszakadás volt és délelött meg mennem kellett melózni.kicsit billegális voltam.Szinte ott porosodom a Rock pubban állandóan.Tudja a személyzet,hogy mikor mentem vagy jövök hobva és meddig.Mozgó dísz vagyok ott már.Gyere,mert tuti összefutunk.Remélem nem voltam annyira destengált mikor találkoztunk? Kicsit szégyenlem is magam,hoghy nem voltam képben,de innom kellett.
Ez pontosan így van.
Igen ilyenkor a segítség és a támogatás is nagyon jól jön.Nálunk is így van,mert nekem az anyósom még a telefont sem emli fel.Az ember a bajban tudja meg,hogy kire számíthat kire nem.És kik az igaz barátok.
Igen, nekem is sok barátja felajánlotta a segítségét, akikkel pedig csak egyszer vagy kétszer találkoztam. És persze a saját barátaim (meg a néhány közös) is nagyon támogat, ahogy a családtagjaim is, akik Gyuszkó családja is lettek...
Sajnos én sem ismertem sok mindenkit.A többiekkel sem sokat találkoztam,mert mikor megtudtam,hogy terhes vagyok nem ültem fel a motorra.Most 3 hónapos a lányunk.De volt olyan aki felhívott telefonon és mondta,hogy bármi tud segíteni szóljak,pedig ő is csak a Lacát ismerte.
Igazad van, köszönöm. Sajnos én a srácok közül csak Ginót ismertem személyesen, de vele is csak kétszer találkoztam. Viszont tudom, hogy mennyit jelentett Gyuszkónak, ahogy az egész GSR-klán is. Emlékszem, én is mennyire megrendültem, amikor csupán 3 hete mondta, mi történt Lacával (nicknévről és Gyuszkó elmondásából ismertem őt).
Sziasztok!
Zsuzsi szerintem nem te és nem én tesszük ezt a fórumot szomorúvá hanem az élet.A fiúkat érdeklik a fejlemények ,mert mind a két fiú a barátjuk volt.És nekik sem mindegy,hogy mi és hogy történt,és ,hogy velünk mi van.A motorosokra mindig számíthatsz.Én nagyon sokat köszönhetek nekik.Nem telik el úgy nap,hogy valaki fel ne hívna,és ez nekem nagyon jól esik.Olyanok ők mint egy nagy család.Velünk vannak a jóban és a bajban is.És ez a mai világban nem semmi.
Köszönöm mindenkinek az eddigi és a jövőbeni együttérzést! Tegnap este visszaolvastam valameddig a fórumot, és találtam Tőle egy hozzászólást (23287), amiben Laca távozására reagált: "miért mindig azok halnak meg, akiknek nem kellene. Gondoljunk Rá szeretettel és ne hagyjuk, hogy eméssze szívünket a bánat. Csak a szépre szabad emlékezni." Próbáljuk majd megfogadni a szavait (persze most még lehetetlen), hiszen ő sem akarná, hogy búslakodjunk. És én sem szeretném a fórumot szomorú hangulatúvá tenni...
Szeva Tybee!
Piszokul belejöttél ezekbe az animált egérmozikba!
Páááá,elhúztam dolgomra,sziasztok .
... én tartós tejet iszom, hogy tartson
Budapest: csapadékos, a szél néha felerősödik, borult idő várható egész napra, már melózom, de a frizurám tart...
Szolnokon csepeg az eső , 8-ra kell mennem alkatrészért és csak utánna tudok melózni .
Szia Zseby !
...reggelt
reggelt
Sziasztok!
Szia Zsuzsi!

Bár pénteken már Krisztitől értesültem a szomorú és megdöbbentő hírről, de csak most jutottam gép közelbe.
Fogadjátok őszinte részvétemet. Ez rettenetes!
Bár én csak egyszer találkoztam Vele, a Laci temetése után, a Krisztiéknél és ott beszélgettünk egy pár szót a teraszon, nagyon barátságos volt.
Zsuzsi kívánok neked sok erőt és kitartást!
Minden nap jobban fog hiányozni és várni fogod haza. Tapasztalatból írom. Én az Édesapámat veszítettem el autóbalesetben (vétlenül). Az elmúlt 1,5 évben nem múlt el úgy nap, hogy ne vártuk volna, hogy belépjen az ajtón és ha valamiben elakadunk, még ma is nyúlunk a telefon után, hogy kérdezzük meg Apától... Szóval nagyon-nagyon-nagyon rossz lesz még nagyon sokáig. Sajna ezt már többen tudjuk...
Vigyázzatok Magatokra! Nekem is mindig ezt mondják otthon, ha útra kelek, de vigyázhatunk mi, ha a másik nem figyel...
Jó éjszakát!
Csúszásnyomot mi sem láttunk... Valóban furcsa és érthetetlen az egész. De azért lassan kezd összeállni a kép, még ha nincs is szemtanú. Ha lenne is olyan, aki látta az esést, nem biztos, hogy azt is látta volna, (főleg, ha nem közvetlenül mögötte ment), hogy előtte nekirepült egy madár. Tudom, mindez találgatás, de azért nem minden alap nélkül. És engem nagyon foglalkoztat, hogy mi történhetett.
Igazság lehet ebben a madár-dologban... Nemrég volt itt egy barátnőm, akinek mondtam, hogy mit tudtam meg a rendőrségen, és hogy nem tudni, miért esett el. És ő is felvetette, hogy esetleg elé szaladt egy állat. A madár ugyan nem szalad, de nagyon is elképzelhető magyarázat. Főleg, ha nagyobb madár volt, és friss... :( Talán ha nem ment volna gyorsan (késésben volt a munkából, na meg a motorozás ritkán történik 40-nel), és ha nem esik épp erősen az eső... Sajnos úgy tűnik, túl sok rosszindulatú körülmény közrejátszása vezetett ide :(
Cevacctok!
Igaza lehet Ricardonak...Én láttam a madártetem másik felét,ahol a Golf állt! Egy leszakadt szárny.
De csúszásnyomot sehol!Nemtom,nem áll össze a kép!
szerintem sincs értelme feszegetni a kérdést, ez valószínűleg egy olyan dolog amit soha nem tudunk meg. Mi történt? Látta valaki? Sajnos a rendőrségnek nincs infója, csak amit már leírtatok.