Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nem akarok félregondolkodni, meg tévúton járni, de: ha szegény Gyulánk úgy esett el, akkor az is lehet attól volt, amit a helyszínen mutattam a Tybeenek. Az olaj felitatására használt vastag honoktakaró alól kilógott egy (viszonylag) nagyobb méretű madárszárny. Lapos volt, de nem tűnt "réginek". Esetleg egy madárral való ütközés is kibillenthette az egyensúlyából...
Annyira borzasztó ez az egész... Persze igazából felesleges a kontrolálatlan gondolatmeneteknek teret adni, mert az igazságot tényleg magával vitte...
Abdul, hozd a szöszkét is, hadd csorogjunk
Gino, igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy azon a helyszínen hogy tudott bárki is keresztülhajtani, mármint technikailag (mert emberileg azért sikerült, úgy látszik). Azt mondta erre a rendőr, hogy mivel a roncsok, stb. egy picivel a lekanyarodó út után voltak (ha Pest felé menve nézzük), így valószínűleg lehajtottak azon a mellékúton...
Ami meg a sávokat illeti: az utóbbi 1-2 hétben többször mondtam Gyuszkónak, hogy menjen inkább a 7-es úton, mert az tőlünk közelebb van a munkahelyéhez. Azt válaszolta, hogy a 6-os jobb, mert többsávos. Mondtam neki, igen, de csak Budapesttől... Sajnos hiába mondtam :(
Helyesen:
tehát klán túra, július 29. :
1. Medve
2. syrus
3. Nferi
4. kykee
5. Abdul (igyekszem úgy szervezni a programot, de még bármi közbejöhet, esküvő biztos nem lesz azon a hétvégén! )
Szia drága Zsuzsi!

Érdekes, és elképzelhetetlen, hogy hétköznap abban az időben senki nem jött mögötte....
Viszont kikerülni (ha nem állt meg) sem nagyon lehetett, mert az egyik sávban az autó a másikban a motor volt.
Nem volt hely kikerülni.....
Tehát valóban kérdés, hogy ha jöttek mögötte (ami biztos) milyen távol. Lehet tényleg később értek oda a mögötte haladók.
Ezt szerintem magával viszi Gyula, hogy miért esett el.

Sajnos megint a "forgalom veszélye" a szembejövő, mert ha csak elesik akkor azt kicsúszná. 2x1 sávos váltóirányú forgalomnál menthetetlenül nekicsapódik az ember valaminek.

Egy példa: Auzstriában és Bécsben is NAGYON ritka a szembejövő forgalom! Az 1 sávos utak és a több sávos utak is mind egyirányúak.
Mennyi baleset nem történt volna már meg, ha itt is így építették voln aki a forgalmat!
Sziasztok. Annyit sikerült megállapítania a vizsgálatnak, hogy az autónak már csúszva csapódott, és a sofőr sem látta az előzményeket. Gyula sávjából meg senki nem állt meg, nincs tanú, hogy mi miatt esett el. Furcsa, hogy a motor a bal oldalára dőlt és nem a jobbra, ha mondjuk valakit előzött, és balról kerülte. Amúgy ő egy egyenes szakaszon ment. Nem tudni, hogy esetleg egy előtte haladó autós manővere miatt billent ki, vagy az út nem tapadt megfelelően. Ugyanis állítólag ott nagyon esett. Érdekes, mert pár kilométerrel arrébb, itthon nem esett, és Érd másik felén sem, de egy km-rel Érd után meg nagyon... Mindenesetre talán sosem fogjuk megtudni, hogy miért esett el... :( Elhoztam a holmijait is, az elrongyolódott hátizsákját... :(
valamit sejtettem, amikor az 1000-es szervíz két napig tartott
tárgyaltam már róla, hogy mennyi lenne, de nem volt rá keret. A családnak viszont volt.
Ja igen, szülinapom lesz.
Csak azt ne mond hogy meglepi volt és nem tudtál róla...
Ááááá,kaptál tőle matricát a kipuffra?
de nekem marad a hangtompító benne asszem.
kiderült, miért nem akarta az asszony, hogy ne vegyem meg a Laca féle kipuffot......
nekem mindegy, hogy 28 vagy 29.
Júli 29? "sajnos" Görögben leszek! De bérelek egy motort aznapra!
Mikor esztergom? Jövök én is!
No problemo! Vártam is ,h szombaton csörögj a Nosztori miatt,de gondoltam "jobb" dolgod is van! No para! De tényleg vigyázz magadra! Sokat mozogsz a motoros kajáldában? Mert asszem elég sűrűn lenézek majd ha almádiban leszek! Ami szintén sokszor megesik! Na majd még talizzunk! ÁWE!
Üdv! Ha esztergom felé mentek, akkor a TL-klubból csatlakoznék énis
Rendben megbeszéltük!
Hova menjünk?Esztergom?
Tesó!
Én bármiben szívesen benne vagyok, csak szombaton, vagy hétközben délután legyen.
Most szombaton is összejöhetnénk, akár csak dumálni is egyet!
Nekem a helyszín tökmindegy.
Kérdés, hogy ki ér még rá?
Steve,össze kell rántanio a csapatot,mert teljesen szét fog esni!vélemény?
nekem is jó a Szombat!Gurulhatunk a hét végén is felőlem?Nem olvastam vissza sokat.
Szeva Tesó!
Mint már alább említettem, a vasárnapjaim a családé.
Nekem a szombatok vannak beállítva motorozásra.
Abból viszont mindegyik és reggeltől estig.
Steve tesó!
Te nem jössz?
Helyesen:
tehát klán túra, július 29. :
1. Medve
2. syrus
3. Nferi
4. kykee

Kedves Zsuzsi!

Őszinte részvétem!

Hihetetlen, ami történik! Vigyázzatok magatokra!