Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !
Zsuzsi!
Ez nem olyan dolog, amit meg kell köszönni.....
Örülök nagyon, hogy megismerhettem Gyulát! Valóban nagyon közel kerültünk egymáshoz, mint a testvérek.
Sokmindent terveztük közösen, naponta rengeteget beszéltünk.
Számomra nagyon sokat jelentett Gyula, mint igaz barát!
Kár, hogy téged csak nemrég ismertelek meg. Bár már régóta szó volt róla, hogy eljöttök hozzánk, hogy megismerjünk csak midig eltolódott.
Valamiről még beszélünk, hívlak majd.
Légy erős!
Sziasztok!
Ginónak külön is köszönöm, hogy az elmúlt évben barátja volt a páromnak.
Sokat jelentett neki a barátságod! És amióta ismert téged, te voltál a legjobb barátja, én úgy láttam.
Igen, ettől tartok én is... És ráadásul én egyedül maradtam nélküle...
Sziasztok!
Én egyenlőre úgy érzem,hogy napról napra nehezebb és egyre jobban hiányzik.Pedig nekem itt van a sok dolog meg futkosás munka után,de mégis.......
Elmondhatatlanul nehéz....
Köszönöm a vigasztalást, de az még soká jön el, amikor minden nappal könnyebb lesz, egyelőre minden nappal nehezebb (bár még csak bő egy napja tart, hiszen tegnap fél 12 körül tudtam meg, mi történt)...
Szia Zsuzsi!

Nagyon megindító volt, amit Dió a másik fórumon írt...még a könnyeim is kijöttek.Szavakat nem találva bámulok magam elé, és nem értek semmit.Blacknetet nem ismertem, csak innen a fórumról, de a Gsr-es haverok elmondása alapján jó srác volt, és mindig nagyon vidám.
Próbálnálak vidítani,de úgy sem tudlak,csak azt tudom írni amit Krisztinek Laca feleségének, hogy minden nappal egyre könnyebb lesz remélem..
Nekem mindig rossz érzésem volt a motorozásával kapcsolatban, hogy veszélyben van... Nem tilthattam volna meg neki úgysem, de nem is próbáltam, mert láttam, hogy mennyire boldog, hogy megvalósíthatta az álmát... Persze ha tudtam volna előre, hogy ez lesz, nem engedtem volna, hogy megvegye a gépet. De hát ezt senki sem tudhatta előre, és amúgy is, mi próbáltunk pozitívan gondolkodni. A baleset előtti estén is azt mondta, ő úgy érzi, nem lesz vele semmi baj, mert vigyáznak rá fentről... Mondanám, hogy ott fent biztos jobb neki, mint ebben a világban, de úgy érzem, mostanában itt lent is boldog volt végre. Nagyon igazságtalan az élet, hogy a legjobbak mennek el, és ők is akkor, amikor végre jól alakul az életük! És úgy érzem, én sem ezt érdemeltem...
Erre mar valoban nem lehet mit mondani.

Lassan alig marad valaki, akivel egyutt turaztunk.

Reszvetem... :(
Részvétem mindkét családnak és sok erőt a folytatáshoz, mert az élet nem áll meg! Az utcai motorozásnak innentől kezdve már nincs romantikája, mert mindenhol vadásznak ránk! Én nem motorozom többet utcán, mert egyszerűen nem merek! Ezek miatt a felfoghatatlan dolgok miatt nálam más időszámítás kezdődött! Nem szeretnék károgónak tünni, mert mindenkinek azt mondtam eddig, hogy motorozni pedig kell, de ez már nagyon sok!
Egy másik fórumon ezt írta róla egy barátja, érdemes elolvasni a 46. hozzászólást. Hát ilyen embert veszítettünk el. Akinek annyi hányattatás után végre kijuthatott volna a boldog élet. Ehelyett...

http://www.blackravens.net/ind...
2007.02.11. Győr
Ezek a képek sem voltak meg nekünk... Mikor készültek?
Az együttélést valóban tudnám sok tanúval igazolni, de sajnos azzal sem mennék semmire. Mert ha valakinek nincs gyereke, se házastársa, akkor a szülő örököl, annak hiányában a testvérek, stb. És jelen esetben olyanokról beszélünk, akik kicsi gyerekként eldobták maguktól, akikkel kapcsolata sem volt már több mint 10 éve... De még ha örökölhetnék utána, akkor is jórészt terhek maradnának rám (jó nagy hitel, most vettük fel), meg öröklési illeték... még a vagyonszerzésit se fizettük ki, az is közel egymillió, mert nem volt, amit beszámítsunk, közben meg majdnem az egész házat hitelből vettük... Annyira utálom, hogy ilyenekkel kell foglalkoznom, mikor enélkül is éppen elég óriási a fájdalmam...
Sziasztok!

Iszonyatos, ami történt, egyszerűen felfoghatatlan. Együttérzésem minden hozzátartozóval és baráttal.
In memoriam BlackNet:
ment a mail
Köszönöm!
Ez jó hír.
Tanúk vannak, sokan.
Remélem Zsuzsi is olvassa és majd lépünk ez irányba!
be kell mennie a jegyzőhöz, és tanúkkal igazolni az együttélést. A jegyző hatósági bizonyítványt állít ki, ami igazolja az élettársi jogviszonyt.
Sziasztok!

Szia Zsuzsi!
Hogy vagy?
Tudom, hogy nincs rá válasz, de.....
Szinte ugyanúgy görcsben áll a gyomrom, mint Laca hire után......
Hiába értem, hogy mi történt, de nem bírom felfogni és elfogadni!

Tényleg már azt kedzem gondolni, hogy nem érdemes bármibe is belefogni, mert ha sikerül megvalósítani utána valami történni fog.....

Maci!
Utána tudsz nézni, hogy milyen jogokat szerezhet (szerezhetett) Zsuzsi, BlackNet-el kapcsolatban?
Ami papíron van, az a kb. 1 hete azonos lakcím. Papír nélkül lehet-e valahogy igazolni, tanukkal az élettársi kapcsolatot?
Köszi!
Ok, köszi, küldd ide: sue@c2.hu
mailben elküldöm a pontosnevét és hogy pontosan mi ez.
Budapest, Teve utca, egézségügy.
Ok, köszi, elküldöm majd. Azt lehet tudni, milyen típusú jogterület, és helyileg merrefelé van?
tudom, hogy nem egyszerű most, de Gino mondta, mekkora szarban vagy. Küldj egy amerikai típusú önéletrajzot, van egy jogászi hely, ktv.-s, országos szervnél. ernodozsa@gmail.com
Elég sok meló, de jól fizet.