Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem adnak, de próbálkozni lehet.....
Szega Mac!

Voltam megnézni a gúnyát,van is a méretemben! Hétfőn szerintem el is hozom!Szerinted nem adnak rá vmi kedvezményt?
Próba cseresznye!
én is erre gondoltam hogy nagyon jó , én ilyet veszek majd ha elkopik ismét
kevesebb kaja, kisebb pocak, jobb gumi, és nincs baj
Egyébként a következő gumim nem ez lesz. Erdei motorzásba csapott át a múltkori túrám, és nagyon szarul viselkedett a hidegebb aszfalton.
Sziasztok !

TUTIS köszi a tipp,gyűjtök rá .
Sok minden szerepet játszhat! (és ez igaz más gumiknál is)
Valószínű közúton volt ez. Az lehet poros stb. A gumi lehet hideg volt, magas guminyomás stb.

Jó körülmények között semmi baj nincs a BT014-el!
(Lásd. adatlapom/fényképek)
Szisztok all!

Most beszéltem Kykee tezsvírünkel,és nagyon-nagyon bánatos, me még mindig nem érkezett meg neki a berendelt tengely,távtaró,csapágy!
Nincs valakinek? SOS-ben kéne neki!Most nincs gépközelben ezért tolmácsolom a kérését!
(csak köccsönbe kéne )
Előre is köcce a segitség!
gut ! ez a BT 014 , ma egy " lassú " tempojú döntés közben " túladagoltam a gázt" és ki csúszott a gép fara , szinte már a könyököm érintette az aszfaltot , enyhe gázevétel - kicsi első fék és fülig ér a szám mert azonnal vissza ált a rend és megúsztam a csúszást / persze rövid naciban voltam /
Tybee, neked is ajánlom ezt, Te még közel is vagy: motorgumik
Jó reggelt!
Jó reggelt!
én is ott leszek.
Én annak a mottónak a híve vagyok,hogy minden hónapra jusson egy kis öröm!
A többi az lehet full meló,mert bekell fizetni a sárga csekkeket! ...tehát muszály!
Jó idő van Szolnokon is .Nyár van. Meló kevés Ha majd sok lesz az is baj.Motor pihen,hátsó gumi lassan kuka,az is baj.
Ceva Tybee!
Mostan szabadnap volt!
Siófok,balaton,fürdés nélkül,osztán Tarka Tesónál voltunk Mr.-nével,taliztunk Kykee-vel is,oszt gyí haza... Az aszfalt izzot,a gumi fogyott....de jó volt,csak rövid...
Nálad mizu,hogy vagyol?
Aki tud jönni, szívesen látjuk, aki nem tud, semmi gond, majd lélekben lesz velünk.
SZIASZTOK !
Haya meló vagy a pihenés másodperceit éled ?
Szia Zsuzsi!

Sajnálom,de én nem tudok ott lenni!
Szia Zsuzsi !
MI IS .........
Szia Zsuzsi!
Ott leszek!
Sziasztok!Nem tudja véletlen valaki hogy RF 600-as motorba félszintetikus vagy szintetikus olaj kell?Szerintem teljesen szintetikus köszi
Ok, hívj nyugodtan. De a találkozó ott lesz a templom előtt. Van ott egy tér, parkolni is lehet, asszem.
Sziasztok!

GSR600-hoz Ermax műanyag idomok és plexik kaphatók!
www.motorparts.hu
Infoline: 0620/974-5837
Szia Zsuzsi!

Természetesen ott leszünk! (családilag)
Majd még, hívlak, hogy hol találkozunk meg miegymás....