Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok, magamtól is megtaláltam :)
Bár nem nekem szólt a kérés de itt találod meg a 3124-es hozzászólásnál.
Tybee, hol található pontosan ez a hozzászólás? (webcím, topic, hsz száma)
Ha a másik autó nem lett volna saras, feltételezem, ott maradt volna, hogy a kárának megtérítését igényelje...
húha... hát ezt, gondolom, nem ártana a vizsgáló tudomására hozni
Pá...ááárnámat megkeresem,Jó éjt !
Tehát 2autó is volt...
Motorozz.hu-n találtam: reggel 9 körül volt a baleset én Velencéről jöttem a 6-on. Nem tudom pontosan mi történt, de amikor ott voltam akkor a mentősök már szedték le a cuccokat a fiatal emberről.Nagy valószínűséggel meghalt a jármű vezető. A motor ketté tört, s kiégett. Egy gk val frontálisan ütközött s az visszadobta a mögötte jövőre. De ez nem bizti de két gk eleje is össze volt törve.1,5 órára terelés volt Téténynek
HAHÓÓÓÓÓ !
A korláttal párhuzamosan haladó motor szerintem nem , neki csapódó igen ....
Amit idáig tudhatunk : 1 Fiat Panda + GSR ,de lehetett még sérült jármű ,csak elment....pl
meg adtam tiedet, ha akar utolér :)
Egyébként épp ma egy éve, hogy először randiztunk, és szombaton ünnepeltük volna az egyéves évfordulónkat. Amúgy nagyon köszönöm a segítséget, jó érzés, hogy ilyen emberek is vannak a mai világban.
Valóban vannak az esethez nem tartozó darabok is, amik aztán vagy összefüggésben vannak a szalagkorláttal, vagy nem... A motor darabjai is eléggé szétszóródtak viszonylag nagy területen, na meg ugye ha van egy ütközés mondjuk az út közepén, és leesnek az alkatrészek, azt utána nem hagyják az út közepén, hanem valamelyik tetszőleges irányba félresöprik. De lehet, hogy tényleg egy autó tolta meg régebben a korlátot.
Sziasztok!

Sokan nem ismerik Gyula élettörténetét, de itt olvashattak róla, hogy honnan jött és hová jutott.
Ezt mind magának köszönhette, nem volt senkije aki támogatta volna őt.
Minket motorosokat, de főleg a GSR Klán-t teljesértékű családjának tekintett.
Nagyon boldog volt köztünk, mert érezte, hogy tartozik valaki(k)hez.
Közel egy éve megismerkedett Zsuzsival. Úgy látszott révbe ért az élete és teljesülhet az az
álma is, ami a szerelemmel és a párkapcsolattal együtt jár.
Sajnos egy értelmetlen és magyarázat nélküli balesettel vége szakadt mindennek.

Kérek mindenkit, kérlek titeket....
Ha ő családként nézett ránk, akkor mi is gondoskodjunk róla és a szeretteiről családként!
Zsuzsin és családján, pár baráton és rajtunk kívül nem volt senkije.
Nagyon szorult helyzetben vannak Zsuzsiék!
Segítsük a hozzátartozókat, hogy kellő tisztelettel végső útjára helyezhessék a mi Gyulánkat!

10700574-50687453-51100005 (CIB) (Közlemény: BlackNet)

Aki tud, kérem segítsen!
Nincs alsó és felső limit sem, aki segít az annyival segít amennyivel tud.

Köszönöm mindenkinek!
A sérült szalagkorlát körül személygépkocsi lökhárító darabokat láttunk, de nem FIAT PANDÁ-ét az tuti....
Hát nem tudom, ehhez nem értek, hogy miért nem okozhatta motor, és hogy ez biztos-e, de még a szögek is stimmelnek, ha összevetem a becsapódás valószínű helyét, ahol fel van túrva a talaj, meg a féknyomok kezdetét és irányát az autós részéről, meg hogy a becsapódás milyen szögben lökte vissza a motor roncsait (foltok)... De persze simán lehet az is, hogy tévedek
Szia Zsuzsi !
Mi is láttuk a sérült szalagkorlátot ,de az azon lévő benyomódást motor nem okozhatta, inkább autó...
Talán
Sziasztok!

Most értem haza már 2 napja nem voltam gépközelben.
MADÁR? Mondjuk 1x én is elkaptam 1 madarat a bukóval(120 körül),de nem volt különösebb negatív hatása.A plexi fölött a szellőző nyílásnál kaphattam el,a tollak erről árulkodtak!
Nagyon remélem,h kiderül,h mi is történhetett.Igaz,h attól sem lesz könyebb átélni ezt az időszakot!
De ezért vagyunk itt,h átsegítsük egymást az ilyen szörnyű tragédiákon!

Remélem szombaton minnél többen öszejövünk!
Hazafelé a 6-oson jöttünk, és megint megálltunk a helyszínnél. Most kicsit nagyobb távolságot végigjártam az út mindkét oldalán, és azt hiszem, sikerült megállapítanom, hogy hogyan történt az eset. Azt persze nem, hogy miért, ki vagy mi miatt. Szóval Gyuszkó haladt a sávjában, és valami miatt nekiment, nekiütődött, nekisodródott, nekibillent (stb) a jobb oldali szalagkorlátnak, látszik is ott egy szakaszon, hogy be van hajolva. Ez megdobta az ellenkező irányba, így balra eldőlt a gép, és csúszott balra előre. Az autós csávó látta már kicsit messzebbről, megtaláltam a bazinagy féknyomot, és ahogy egyúttal félrekormányzott a sávja melletti padkára. Megtaláltam a becsapódás helyszínét is, ott fel van túrva, nyomva a padka talaja... Óriási erejű lehetett az ütközés, aminek az ereje visszadobta őt hátrafelé, a foltok ezért vannak kicsit hátrébb. A Bp felől jövő sávban haladók nem tudtak továbbmenni az akadály miatt, de ők valószínűleg nem is láthatták, mi váltotta ki azt a "manővert", ami miatt GYuszkó a szembesávban nekiment a szalagkorlátnak, mert ott van egy enyhe kanyar, ezért Pest felől beláthatatlan, mi történik a túloldalon hátrébb. Viszont akik Érd felől jöttek, el tudtak hajtani a romok előtt, be a Campona útra (a Harbor Park mellett), és senki nem maradt tanúskodni, már ha egyáltalán látta valaki, hogy mi volt a kiváltó ok. Az sem elképzelhetetlen, hogy valaki esetleg ki akart hajtani GYuszkó elé, mert nem sokkal az eldeformált szalagkorlát előtt van egy bekötő út, ami valami homokbányához vezet. Igaz, nem lehet rajta behajtani, mert rács van, de előfordul, hogy valaki ott áll le, aztán meg menne tovább a 6-oson. Hát ezt sikerült lenyomoznom botcsinálta helyszínelőként... A rendőrségen annyit tanácsoltak még hétfőn, hogy ha majd kijelölték a vizsgálót, lehet tőle kérni, hogy tegyen közzé felhívást, hogy aki esetleg látta az esetet, jelentkezzen. Na persze ha valaki látta is, az ha akart volna, már a helyszínen jelentkezhetett volna tanúnak. És persze az ilyen felhívások nem is nagyon jutnak el az érintettekhez.
Jó estét Mindenkinek !
mármint számitógépet amiből később megélt.
Köszönöm mindenkinek az együttérzést, aki csak most értesült. Igen, sajnos egy madár, egy tüsszentés, vagy egy darázs is elég lehet. Egy barátom mondta ma, hogy egy rokona az ablakon berepülő darázs miatt felborította a kamionját... Egyébként ma majdnem találkoztam a Drágámmal. Sajnos megint be kellett mennem Pestre ügyintézni. Anyukám volt velem, az ő Matizát vezettem. Negyed 7 körül haladtunk normál tempóban az egyirányú, szűk Tavaszmező utcán. Már majdnem kiértünk a Mátyás térre, amikor felharsant egy sziréna (nem is lehetett tudni biztosan, hogy melyik irányból, esetleg a jobb kéz felé eső mellékutcából), és már száguldott is be a sarkon egy óriási tűzoltóautó, őrült sebességgel (amitől még inkább felénk "sodródott"). Ismétlem, ez egy szűk, egyirányú utca, a tűzoltó autó felől behajtani tilos táblával, ráadásul az út mindkét szélén (félig a járdára állva) autók parkolnak. Sikerült lereagálnom a helyzetet, félrekormányoztam az autót, fel a járdára. A tűzoltóautó (meg utána még néhány kolléga kisebb autóval) egy hajszálnyira porzott el mellettünk, előttem meg kb. 10 centire állt egy parkoló autó. Ha ez a dög ezzel a sebességgel szembekap egy Matizzal (kicsi, gyenge, semmi légzsák), tuti, hogy már együtt röhögnénk Gyuszkóval ezen a koszlott világon, ahol az ember már az úgynevezett életmentőktől sincs biztonságban...
Szia Zsuzsi!
Egy hete, hogy nem olvastam a fórumot, és szomorúan kerestem vissza. Én csak innen ismertem a párod.
Fogadd őszinte részvétem. Légy erős!
Annyit kérdeznék még hogy pontosan hol történt a tragédia? mert jöttem haza Érdre és nem láttam a mécseseket. Én is szeretnék egyet lerakni.
Én még régebbről ismert Gyuszit(mikor még a IX.kerben lakott) bulizunk párszor, igazából az öcsém a egy közös haverunk spanja volt akkor. Megdobbenve hallottam a történteket. Öszinte részvétem. (az első gépét még tőlem vette)