Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zsuzsi!
Sajna nem ismerjük egymást....
Most hívott Gino........
Őszinte részvétem......
Mélységesen megrendített,és nemtom,hogy,mit is írjak?
Nem hiszem el!
ezzzz felfoghatatlan!
Sziasztok!
Jobb éjjszakát mindenkinek, megyek bebasz... mint az állat holnap meg megyek építkezni. VIGYÁZZATOK MAGATOKRA MÁSOK HELYETT IS!
Nem térek magamhoz! Nem hiszem el!
Béla, ha bajod lesz megrugdallak
Legalább lessz egy fasza film rólam!
Olvasom vissza a hozzászólásokat és azon agyalok ha kihozom a vasat akkor mi lenne a jó hozzáállás, de asszem nem viszem a párom motorozni és amikor kihozom akkor ami kifér a csövön lessz ami lessz. Matt fekete GSR-em van, én sem hiszek az átkokban de bazd... akkor mi a fas... van ha nem az.
mi lenne? Kásosz. És egyre rosszabb lesz.
Nem igazán tudok mit hozzászólni a történtekhez,(nem akarom elhinni, ez egy rossz álom) az idén nem sokat tudtam résztvenni a Klán rendezvényeken mert kicsit sok a meló, de amennyire a múlt év jó volt, (akkor ismertem meg az ivecoslacát, és blacknetet) az idei év annyira rossz és felfoghatatlan. NEM ÉRTEM MIÉRT! Nem tudom mi van ebbe a "kurva" országba?
köszönöm neked is...

egyébként én azt hiszem, délután megyek, de jó lesz látni majd addigra a ti mécseseiteket...
Eddig nem birtam írni a fórumra ugyhogy most szeretnék Öszinte részvétet nyilvánítani Ivecoslaca és Blacknet kedvesének (és Családjának)!
Sziasztok!
9:30 -kor indulunk a Mátyás pincétől. Aztán budai rakpart, budafoki út, 6-os....
még nem volt
Mikor mentek a helyszínre? Majd valamikor én is megyek holnap, de még nem tudom, mikor. Tegnap sajnos a nagy szél miatt hiába próbáltam gyertyát gyújtani, mécsesem meg még volt...
A Bosnyákra nem valószínűhogy oda érek, a Mátyás pincéhez viszont igen !
Ha gondolod a Bosnyák téren is találkozhatunk,Ricárdóval ott találkozom 08:30-kor!
TERMÉSZETESEN!
én nem leszek Pesten sajnos.
Még nem ismertek,de veletek tarthatok?
Ott leszek
Köszönöm a választ.
Péntek délutántól hétfő reggelig még a fű sem nő, egyelőre nem tudok többet, mint tegnap dél körül... De azt mondták a telefonban, hogy a felelősség kérdésében nem is nyilatkozhatnak a vizsgálat lezártáig.
Szia ZSUZSI !
Tudható mi történt,hogy történt
Egész biztosan veled van!
Ő már Lacával együtt motorozik tovább.
Sziasztok!

Nos, holnap megyünk a helyszínre, majd utána Áporkára, tolmácsolom a találkozási helyeket.

9 óra a Mozaik utca, MOL kút
9.30 Erzsébet híd pesti oldalán, a Mátyás pincénél.

Gino, javítsd ki, ha valamit rosszul írtam
Tudom, hogy nem kell megköszönni, és nem is vártad, de tényleg jó érzés volt nekem, hogy van egy igazi barátja. Ő is jóbarát volt, aki a másik fórumra írt, de ő távol lakik, sajnos nem tudták úgy igazán tartani a kapcsolatot. Én is sajnálom, hogy nem találkoztunk előbb, de sajnos nehéz volt összehozni, Gyuszkó mindig sokáig dolgozott. Bárcsak többet lett volna velem, többet lazult volna, élvezte volna a - rövidre szabott - életet... De tudom, hogy most is mellettem van, és próbál segíteni onnan is, ahogy tud!