Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó éjt Mindenkinek!
Pihizzetek helyettem is!
Jó éjt mindenkinek!
Köszi Kykee!
Nem ,csak én vittem bele a GSR feelingbe!meg az egykerósba is.ő ült mögöttem!
Sziasztok!

Kriszti! Boldog névnapot a kicsi Lilikémnek és sok puszika Neki és a Fiúknak is és persze Neked is! Holnap majd dumcsizunk. Laci is sokat volt ma is a gondolataimban. Főleg, hogy pár napja beszélgettünk Róla, hogy ma van a szülcsinapja... Holnap majd kimegyünk a temetőbe.
Boldog szülinapot minden kedves ma ünneplőnek!

A balesetből eredő halálokokhoz mindig a polytraumás shockot írják elsőként. A teljes boncolási leírást majd a rendőrségen el lehet olvasni, ha lezárul a nyomozás, ami kb 60 nap, ha jól tudom és akkor lehetőséget adnak iratbetekintésre.

A segítségnyújtáshoz is szertenék hozzászólni. A következő történet személyesen velem történt meg, ha valaki csak mesélné nem hinném el. Kb. 2 évvel ezelőtt mentem haza kocsival a munkából és forgalomeltereléshez értem. Láttam messziről is, hogy mi a pálya és megálltam. Kiugrottam a kocsiból és odarohantam. Egy motoros fiú feküdt egy személyautó alatt motorostól. Szó szerint mintha az autó ráugratott volna. Mondtam a forgalomterelő emberkének, hogy intenzíves nővér vagyok és segítek szívesen, erre ő felszólított, hogy már jön a mentő és haladjak tovább, majd ők ellátják. Természetesen megvártam a mentő megérkezését. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem engedte, hogy segítsek, hisz van némi fogalmam az elsősegélyről és az újraélesztésről is. Neki sem a forgalmat kellett volna irányítani, hanem a sérültet ellátni, hisz valószínű ő is járt elsősegélynyújtás előadásra és tudja, hogy a sérülések mellett nagyon nagy szerepe van az időfaktornak!
Sziasztok!

Tibikém! Isten éltessen!
Lacánknak is boldog születésnapot, Ő már fent ünnepel
"Csak a jók mennek el!" És ez nagyon igazságtalan!
Boldog Születésnapot Lacám!
Jó éjszakát.Jó pihenést!Szép álmokat.
Próbáljatok pihenni is Lányok!
Szép álmokat!
Nekem mennem kell,mert levagyok mán fáradva,hajnal 2-től dogoztam sajna,na pápápá!
Igazad van
Nekem is pont most mondta Mr.Hayabusa, hogy ne köszönjem :) De neki is mondtam, hogy nem azért köszönöm, mert úgy illik, hanem mert tényleg jól esik.
Köszi(tudom ne köszönjem)
Most alakul a búcsúztatás mikéntje, egyébként az ötleted jó, és talán kombinálni is lehetne a jelenlegi elképzeléssel. Ugyanis barátaink laknak Biatorbágyon, és szerintük az ottani református lelkésznő rendes, valószínűleg nem utasít vissza, de hétfőig külföldön van. Se Gyuszkónak, se nekem nem jelent(ett) semmit a vallás, csakis a hit. Ezért mindegy is, hogy milyen felekezet házába megyünk, a lényeg, hogy mégis legyen valami végtisztesség, közös búcsúztatás. 3 hete együtt voltunk az említett református templomban, az említett barátaink esküvőjén... És itt nem olyan bigottak, vaskalaposak, mint a katolikusoknál, szerintem azt is simán meg lehetne velük beszélni, hogy aki szeretne, mondjon róla pár mondatot. És a szertartás után akár be is lehetne ülni valahová együtt, hogy kicsit vidámabban távozzunk.

Köszi, holnap hívlak, vagy te is kereshetsz: 30/639-7656
Szia Kriszti!
Nem megsíratni akartalak
Csak tudatni Veled,hogy mi gondulunk Rá is,Rátok is!
Köszi Neked is!
Jól esik a törődésed!
Zsuzsi keress meg utánna járunk,van segítségem,és tippem is!
Vagy kérlek adj elérhetőséget!
06/20-323-0189
061/221-5700
Szia Kriszti!
Sziasztok Srácok!
Mindenkinek nagyon sok boldog szülinapot kívánok! A névnaposokat is isten értesse!
Bonobo
köszönjük!
sikerült megint megsiratni,mert tényleg ennyire szerettétek.és közben a rádióba is egy szerelmes szám szól.
nagyon hiányzik!ordítani tudnék a fájdalomtól.nagyon rossz!4
Sziasztok!

Ismét megemlíteném...



Kérek mindenkit, kérlek titeket....
Ha ő családként nézett ránk, akkor mi is gondoskodjunk róla és a szeretteiről családként!
Zsuzsin és családján, pár baráton és rajtunk kívül nem volt senkije.
Nagyon szorult helyzetben vannak Zsuzsiék!
Segítsük a hozzátartozókat, hogy kellő tisztelettel végső útjára helyezhessék a mi Gyulánkat!

Dr. Léhner Zsuzsa
10700574-50687453-51100005 (CIB) (Közlemény: BlackNet)

Aki tud, kérem segítsen!
Nincs alsó és felső limit sem, aki segít az annyival segít amennyivel tud.

Köszönöm mindenkinek!
Ha nem vagy itt Laca,akkor is itt vagy!
Boldog szülinapot Neked!
U.i.:hiányzol....
Sziasztok!
Zsuzsi!
Csinálhatnánk-e olyat,hogy mi elköszönünk tőle,mindenki mond néhány gondolatot róla,élményt ,amit vele élt át,csak néhány mememtót,mindezt pap nélkül,amerikás módszerben....
Így nem a Jézus dicsősége lenne a téma,hanem csak szeretett Gyulánk!
?
...be sem köszöntem, bocs :SZIASZTOK !
KÖSZIIIIIIIIIIII
boldog szülinapot és névnapot.