Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok "robogósok"
nem igazán akatrtam fórumozni mostanában, ilyen apropóbol meg különesen nem.
Zsuzsi, ismeretlenül is fogadd őszinte részvétem.
tényleg elképesztő ami itt a gsr-esek között történik
igazán sajnálom, hogy egyre másra ezt kell olvasni
mindenkinek a legjobbakat kívánom, rece
Sziasztok!
Hazaértem itthonra is időben, nem volt semmi gáz, Komáromtól egy pár motoros segített azon, hogy a rángató szél elfújhassa a bánatom, persze kevesebb sikerrel. De legalább hamar itthon vagyok.

Carnival, nem vagy kevés, minden egyes jóindulatú autóssal növekszink a túlélési esélyünk... kár, hogy elég egy idiótával találkozni...
Köszönjük!
Ha csak minden 5. autós így gondolkodna, már az is jó lenne....
Sziasztok! Nem vagyok motoros, de a forumot szoktam olvasgatni ... néhány embert ismerek személyesen is. Nagyon szomorú vagyok az utóbbi időben történt sok baleset miatt, habár nem ismerlek titeket, őszinte részvétem minden barátnak, hozzátartozónak. Autósként elég sokat megyek, próbálok figyelni "rátok", de sajnos én kevés vagyok, még mindig ott van egy csomó idióta az autókban, akik csak saját magukkal foglalkoznak ... Közhely, de vigyázzon magára mindenki!
a múltkor ott jöttünk haza Pécsről, ma Velencéről. Magyon gáz az a szakasz, tele van keresztekkel. Amikor Pécsről jöttünk egy 1.4 Astra le akart minket gyorsulni, közben két motorunkat szorította le. Na amit az kapott......
Sziasztok!
Most jöttem a helyszínről, gyújtottam egy mécsest. Felfoghatatlan ez az egész...
Annyi biztos, hogy veszélyes ívű kanyar, pedig nem tűnik annak, amíg ott voltam három éppen csak beférős előzés volt mindkét irányból... mindenki siet, de minek...
Vigyázzunk nagyon!
ha megtudod szólj.
Azért egy frontális ütközésnél kizárt, hogy az autó motorházteteje ennyire sértetlen maradjon.
Az autó érd felé a saját sávjában volt, ha az autós is előz akkor ő a bal oldalon haladt volna. Talán ő csak simán érd felé ment....
Sajnos elképzelhető, hogy csak a Gyula előzött (akár több autót is egyszerre) besokallt és már nem tudott visszatérni a jobb oldalra.
Megpróbálom kideríteni, hogy kik helyszíneltek és ők mint hogyan láttak....
Sziasztok !
Hazaértünk mi is épségben,de még most sem tértem magamhoz
Nagy erejű ütközés lehetett a helyszínen található apró mégis felismerhető GSR alkatrészekból itélve.
Mr.Hayabusa: Örülök ,hogy megismertelek és itt vagy közöttünk. Sok igazság van minden szavadban !
Jól látod a dolgokat .Ja és abban is Neked van igazad , mikor kijavítottad gondolatomat Gyusziról:Nem a világ vesztett ,hanem MI .......
Szerintem az autó orra Érd felé állt, hiszen azon az oldalon is van egy lehajtó út a Harbor Park felé. Egy barátunk ment arra aznap 2 körül, persze nem tudta még, kivel történt a baleset, de az autó még ott állt. Nem is kérdeztem, merre állt az orra, de majd megkérdezem. Viszont azt mondta, hogy frontális lehett az ütközés, mert nagyon be volt gyűrődve az autó eleje. Igaz, a képen valóban nem látszik. És talán a motor sem szakadt volna ketté, ha "csak" oldalba kapják... Szóval elképzelhető, hogy mindketten előztek, csak mondjuk az autós nem vette figyelembe, hogy Gyuszkó már előz. De persze ez egyelőre csak találgatás.
Asszem odaértünk, elkísértem őket én is.
Aztán kykee ment erzsébetre, ricardót pedig elkísértem a bécsi úton a városhatárig.
A Fiat érd felé állt az sáv jobb szélén. Frontálisan nehiszem, hogy ütköztek, mert a kocsi motorházteteje sértetlen a kép alapján. A bal első futóművén látszik valami behatás. Ha érd felől ütközik a Gyula a kocsi bal elejének (talán bekanyarodott eléje vagy le akart kanyarodni a kis útra), akkor nem érd irányába fordítja a kocsit a jobb sávba....
Szóval konkrétan nem lehet tudni mi történt.
Gino!

Ricardo odaért 4-re?
Sziasztok!

Azt hiszem Ginó mindent elmondott!Valóban szörnyű volt látni a helyszint és azt találgatni,h -h is történhetett! Felfoghatatlan!
Vigyázzunk magunkra,és kérek mindenkit,h rázzuk össze a GSR Klánt,ennyivel nekik és magunknak is tartozunk!
Én egyébként arra gondolok, hogy mindketten előzhettek és frontálisan ütköztek... Feltételezésem szerint Gyuszkó kezdte előbb az előzést. De remélhetőleg kiderül, hogy történt valójában.
Miből vontátok le a következtetést, hogy úgy nézett ki, mintha Érd felé ment volna?
Szia Zsuzsi!

Ez valóban szép egy idegen AUTÓS-tól!
Biztos lehetsz, hogy Ő vigyáz rád és ahogy tudja enyhíti a fájdalmadat.

Szörnyű volt a helyszín. Nem tudom elképzelni, hogy hogyan történhetett. A nyomokból úgy látszik, mintha Érd felé ment volna..... pedig onnan jött. Nem találtunk logikus magyarázatot hogyan történt. Csak a szemtanúk tudnák megmondani. Biztos, hogy voltak, mert nagyon forgalmas út. Kérdés, hogy nyilatkoznak-e.
Puszi, szia!
Amikor épp kint voltunk a helyszínen mécsest gyújtani, megállt mellettünk egy autó. Akik kiszálltak belőle, mondták, hogy a baleset után is épp erre jártak. Csak annyit láttak, hogy kint volt a mentő, próbálták Gyuszkót újraéleszteni... És hogy azóta is rengeteget gondolnak ránk, és még fognak is, nagyon meg voltak rendülve, pedig nem ismertek minket. És hogy legyek benne biztos, hogy Ő fentről nagyon sokat fog nekem segíteni. Annyira szép, hogy idegenektől is ilyen sok jót kapok! Biztos vagyok benne, hogy őket is Ő küldte hozzám most...
Én sem vagyok babonás,csak ez már elgondolkodtató.Nagyon rossz ez az egész.Csak az a rossz,hogy idáig én is szerettem motorozni menni vele.(mostanába nem volt rá alkalmam).De én még a temetésről is motorral jöttem haza.
persze tudom hogy nem darab-darab-ra megy , de valami van benne / tudod nekem is fekete a mocim , de mint mondtam nem hiszek a babonában .
Tudod az egyik ismerősünk épp a Laca balesete előtt 1 héttel mondta,hogy nem ül fel a férje mögé,mert ha lesz vele valami akkor neki még fel kell nevelni a gyerekeket.Én ezen egy jót mosolyogtam és igazat adtam neki.Most meg itt van nekem kéne valamiből a 3 gyermekemet elartanom
Azt mi is megbeszéltük hogy a feleségem nem ül fel soha többé ..... egyébbként is félt a motoron , és a gyerekeket sem viszem már , hátha nem "fertőztem" meg még őket !
Szia Kriszti!
Most értem haza hajnal 3-tól,de dőlök,kivagyok,megyek 6-ra......
Hihetetlen mindez,és minden ami idén történik!
Pusza jó éjt!
Szia Hooligán!
Ilyeneket légyszi ne írj!Mostmár remélem Onnan fentről vigyáznak(Laca,Blacknet) rátok.
Szia Hayabusa!
Te még ilyenkor is fent vagy?