Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen, nekem is vannak sejtéseim, már ha fórumos az illető......olyanról is tudok ( ha már pletykálkodunk....) akinek nem is kéne senkit megcsalni......ráadásul szereti a halászlét, és utál takarítani......nem ismerős?
Az lehet, hogy nem mindenki!
De tuttira tudom, hogy ki az, aki igen!
Csak idő kérdése!
Hát az biztos.....pl. ülve pisilsz.....

Miért nem tudod elhinni, hogy nem csalja meg mindenki a feleségét?
Hát nem szép dolog, hogy nem mondanak igazat a nős pasik a feleségüknek...és más nőcit motoroztatanak! Mert hát nem csak motorozás lesz abból... előbb vagy utóbb!
Én meg tudok olyan dolgokat is, amit Ti nem!
Szia Napsugár!

Ejnye-bejnye!
Ilyeneket írkálsz, aztán csodálkozol.......
Szia Lotto!

Üdv a Klánban! Legalább Te is jól választottál.....

Írj egy pár szót! Milyen színű, merre laksz, stb.....

Jó motorozást!
Sziasztok!
Udvozlok mindenkit, uj vagyok itt.
Öt napja nekem is van egy ilyen csodalatos jarganyom.
Nem tudok betelni vele....
Szerintem minden motorosnak van egy állitólagos uncsitesója!
Úgyhogy szép dolog, hogy falaztok egymásnak!
Én akkor kinek leszek az uncsitesója?????
Hahó Doc!
Azé" me dzanázom a rendet még ne legyek a szemedbe frájer!jó léért nálad is kipattintom a koszt,nekem nem para a jobingolás!a gádzsik sem a musclebraint dzsanázzák hosszútávon!üdv!mentem csobogni a Balatonba!
Szia Steve testvér!
Remélem hétvégén legurulsz ha az időd engedi,meg az anyagiak!Jót vakertunk!aranyos a Meli,már az asszonyom kérdezte,hogy ki Ő neked,mondtam,hogy unokatesód!előrelátóan gondolkodtam a későbbi gurulásra való tekintettel!
Hali RECE!
Tudtad,hogy a Yamaha annó a Pannónia P20ast lemásólta!Azért nem tud motort gyártani!
Milyen volt Kapolcson?vagy maradtok még egy kicsit?Jól kúrblizd fel a vasat,hogy haza érj vele!
Besegitkezem,ha gondolod,hogy legyen egy GSRed,és akkor TE is GSR KLÁN tag leszel!
Szia Laca!
megint ott vagy ahol a nők!Te azért vettél motort hogy csajozzál,mi?
addig mész mig bele nem gurulsz egy kisjányba!
Persze ugy értem,hogy a parkolóba körbe-körbe 20km/h-val!
De a legjobb az a czakó zoli volt ku... jól csinálja!
Borsay Szabolcs budapesti streetfighter!Elég jól nyomja. A qvaddal is ő nyomta
Szia!

Jól néz az ki alapváltozatban is!

De nagyon kiváncsi vagyok rá, milyen műsort és hogy csinálta a srác! Remélem egyszer láthatom!
Nem tudod véletlenül, hogy hívják?
Ezt láttam én is . Csináltam fényképet is de úgy érzem rosszkor kaptam el.
De jó hangja volt a gsr-nek.
Hát igen így átdolgozva elég jól nézet ki!
Streetfighter gsr 600!Tegnap készült fotó a békésszentandrási triál&streetfighter shown!
vmelyik forumos kollega volt ma felegyhazan a veteran moci e autotalakozon?:)
Jó éjt
Jó éjszakát! Megyek a cicámhoz, biztos nagyon vár már!
Hát...nem túl szerencsés választás, az biztos.
Örülök, ha majd itthon kibirok max napi 80km-t!
És nem megyek egyedül sem, jobb az elején legalább ketten!
Nekem van egy kollégám, aki 1 hónapos jogsival elindult 4000km-es útra. Amikor megjött, és megkérdeztem, hogy mi volt a legnagyobb élménye, akkor azt mondta az, hogy túlélte!
Ráadásul supersport motort vett, nem túrát, hátizsákban vitte a cuccát, az meg kényelmetlen volt, autópályán ment az meg nem élvezet stb. Szóval szerintem eléggé elcseszte.
Julius 3.-án indulunk és 9.-én jövünk haza.
Motorral??? Jó volna, de majd csak jövőre, ha minden jól megy! Bár külföldre az első évben nem hisezm, hogy megyek...0 km tapasztalattal!!!