Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húzom a csíkot én is....JÓ ÉJT,SZÉP ÁLMOKAT........
,,,bocs :TERELHETNÉ akart lenni
Szia Kriszti !
Nagyon figyelmes legyél az ügymenetben és a kőfalak leomlanak. Média JÓ irányba terelheté a dolgokat.Bízni kell !
Szép álmokat!
Lépek én is!
Szép álmokat!
Jó éjt neked is.addig tudok amíg nagyon kivagyok utána nem.
Ez a legnagyobb baj,mert ezért kell mindenre heteket várni .És így minden nagyon lassú és addig hiába dolgoznak az autók nem tudok számlázni és így nagyon érdekes ez az egész dolog.
Jó éjt mindenkinek! Kriszti, remélem tudsz már aludni..
Szegény már így is bajban van miattam.Amiért próbált segíteni.
De hát a hivatalban kávézni szoktak , vagy nem? De biztos nem kapkodják el..
Maci nem tud segíteni? /the Bear/?Ő jogász!
Én csak szakácsok főnöke vagyok! ...de kos!
Várjuk a hivatalos papírokat,hogy a kezünkbe legyenek és utána lépünk.
Megtudnám vmikor nézni,hallgatni?
Szia!
Most mondjam azt,hogy nem adnak e.v.még nincs meg a bizonyítványom a vállalkozói tanfolyamról.Nem kapok működési engedélyt amig nem volt meg a hagyatéki,mert addig nem írhatom át az autókat a nevemre,és nem tudok addig rájuk fedezeti biztosítást kötni.És még sorolhatnám,de nem untatlak tovább.
Megyek Úrnőm,és olvasom!
szia

nekem gianelli dob van fenn, hangtompítót kikaptam, és irgalmatlan hangja lett, alacsony és magas fordulaton egyaránt. Teljesítményben különbséget nem érzek. De majd eccer felrakatom a padra.
Ügyvéded mit mond? Valami fejlemény?
Szia Ancsa!

Elhiheted,hogy én sem fogom hagyni ezt a dolgot.Könnyű azt megpróbálni bemocskolni aki már nem tud védekezni,de majd én fogok.Köszönöm,hogy velem vagytok ,nagyon sok erőt ad.
Uram!

Én kérdeztem Öntől valamit a TL topicban!
Szia Kriszti!
Milyen fal?Panaszkodj!
Szia Kriszti!

Én is jó ötletnek tartom ,hogy meg kellene szellőztetni a médiában a dolgokat.Ma meséltem a szomorú történetet egy kedves rendőr havernak, tisztára elképedt, aztán úgy felhúzta magát, hogy káromkodott mint a záporeső,kiabált, és mélységesen fel van háborodva.Ő is motorozik...ilyet a világ sem látott még. De nem engedjük, hogy meghúrcoljanak Téged, és Laca emlékét sem fogjuk hagyni bemocskolni!
sziasztok!szia tybee!
köszönöm kérdésed a helyzet változatlan,mindenhol egy óriási falba ütközöm.kezdek kikészülni a dolgoktól.de nem panaszkodom ,mert megvan a magatok baja.
Van egy barátom, aki szinte csak az e-bay-ről vesz mindent,nekem is szerzett már jó cuccokat, és még soha nem verték át.Aki komolytalan és valakit be akar palizni, azt egyből kivágják,ezért szerény véleményem szerint bátran vásárolhatsz onnan!
Végül is igazad van! Hosszabb távra érdemesebb minősítéssel rendelkező dobot venni. Azt pedig én is tudom ,hogy drágább dolgoknál a "nevet" kell elsősorban megfizetni! Gianelli dobot milyennek tartjátok,van ilyen vkinek a motorján? Ugyanis ez a legolcsóbb E jeles dob amit itthon kapni lehet.
Az ebay-en viszont találtam egy Nekem tesző dobot csak nem tudom mennyire kockázatos az ott tőrténő vásárlás?!
És zuhanyzás közben hajlamosak beleugrani a hajkoronába,miközben alúlról lábnál is megindulnak fölfelé...