Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ime egy rajongói leirás:ÖCSÉM,ANYÁD,EZ NEM SEMMI!
Tesztelve:az elöbb!
Hoozászólások:53
Tetszett:46,Nem tetszett:7 (nem szereti a motorokat)
Teszt Pilóták száma:2(KYKEE, CBPISTA )
Véleményeket várunk az eddigi tapasztalatokról!
Kész,rottyra vágtam magam engedelmeddel!méltság rendben!A lottó számok meg a következö:25,32,44,70,81
Ha nyertél osz-ost-oszdt-oszt ööööööö nehéz szó! osztd meg velem a lét!
Ez egy objektív teszt, nem rajongói leírás...
Újabb teszt:

totalbike.hu/motorteszt/gsr600...

Lehetett volna azért lelkesebb is...
A Velencei-tó szintén... sőt tegnap este hét után is full tömeg. Gondoltam romantikázunk egyet munka után az asszonnyal a naplementében, de így nem volt az igazi.
Kykee!
Nesze nekem! Idollá akarlak magasztosítani és erre Te meg emberi esendőségedet bizonygatod Minden kor bálványokért kiált! Törj meg és viseld méltósággal mit az élet rád kiszabott!
Sajnos elég komoly pénzügyi akadályok nehezítik a következő hónapokat .. ha esetleg a következő ötöslottó nyerőszámainak birtokában vagy ne resteld megosztani és akkor tuti ott leszek! Most a hétvégén is "lemaradtam" ugyanezen okból a hétvégén egy jó kis gurulásból.. tudom magánügy de nehogy kizárjazok ezért a fórumból!
Ja mikor kitalaltuk, hogy megyunk mar nem tudtam netkozelben lenni, a szamat meg senkinek sem tudom :)
Balaton meg hugymeleg, szoval vmi tengerpartra kell mennem inkabb :)
ÉS NEM CSÖRÖGTÉL,HOGY ERRE JÁRTOK!?
Rohadt meleg hugy már!csak a közepe jó!
Szasz Dody!
Mizujs fater?[ O10]jól mennek a soraid?gratuláciomat add át a fiadnak a motorvásárlásához! látom Keszthely Moto-center!korrekt ott a bagázs!a barátom is ott vette a Hondát,én meg majdnem a GSRt!most töltötted a 46ot?ha igen Boldog Szülinapot!ha nem akkor is,mert mikor betöltötted nem voltam ott! KYKEE GSR LOVAG!
Amugy mi meg tegnap Tihanyban voltunk 2 GSR-el 4-n, kicsit furdeni. A Balesz meg mar pisameleg. Mar szinte nem is jo...
Ocsem annyit irtok, hogy lassan a forum olvasasrol is le kell szoknom, nem csak az irasrol :)
Szia DOC GSR LOVAG!
MINDENBŐL EGY AKKORA ADAG HOGY NE VÁLJON UNALMASSÁ!én ez szerint probálok élni!kivétel a munka!Persze,hogy voltam strandon a lányommal,meg motoros találkozón,séta a nejjel,vizibiciklizés,motorozás,discolátogatás,strand,softwar e frissités,lock,PS2,esti csevej a teraszon!
Nem akartam leirni mert nagyképűnel tűnhet másnak és irigyeseket meg nem szeretnék! de ha kérdeznek én válaszolok a az alternativákon belül! Remélem hogy 22én jössz csapatni a túra útra gsr klán lovagokkal?
Kykee!
Élő példák vagytok arra hogy a GSR Klán Lovagrend tagjai milyen szilárd erkölcsű férfiúk!
Utána még a ragyogó nyár napsugarai sem tudtak könnyed szórakozásra csábítani benneteket hanem szakmai továbbképzésként a MotoGP elemző megtekintését ejtettétek meg a szabadnapotokon! Na brávó! Példátok követésre méltó!
RECE !
Nem tudod elképzelni,hogy miről maradtál le,mikor ott hagytál minket almádiban! jövünk le a piazzából a lépcsőn erre 3 csinos félvér 22 éves ultrabombázó odajött hozzánk!Stevvel összenézünk és megkérdeztük hogy miben segihetünk?erre az egyik hölgy:
-hát csak ebben a csodálatos motorokban gyönyörködünk!
-de eltölhetnénk egy csodálatos napot a Ti szátok ize szerint!
Szerinted mit csináltunk?tovább álltunk,mert ezek szerint bármikor lehet ilyen,vagy ennél jobb alkalmunk!hát ez a GSR vonzereje!ezt vagy ennél jobbat egy Yamaha nem tud!
Viszont egy jót kajáltunk,majd nálam hűvős környezetben megnéztük a motoGP-t!Jó futamot láttunk!
Ugye Steve?!
Kedves Laca!
Eme topicon szeretnélek megköszönteni neved napja alkalmából, nagy tisztelettel és baráti szeretettel!
Happy Nameday to you! KYkee gsr lovag!
!
Steve!
igen a CB Pista 5798km!nekem csak 4788km!
Hi hi hi
Nem soké viheted 6000-es szervízre megint egy csomó pénzedbe kerül!
Gumid hogy áll?
Az enyémbe 3200 van, és a hátsóm már így is kicsit kocka
Sziasztok!
Bocs, hogy eddig nem voltam, de sokat dolgozok. Majd valamikor jövök, jók legyetek.
Szia Napsugár!
Biztos van olyan amihez TE is hozzá tudsz szólni!ne hogy megsértődj!
Jóóó reggelt Klán tagok!!!
Csak megjegyezném, hogy az aktuális kilóméteróra állás: 5017
Űbereli valaki?
Hy!!

Most egy GS500F van! Már beletekertem 25000km és már kinőttem szerintem. De nyár végére kapom meg szüleimtől a GSR 600-mat !! Már nagyon várom!!!!!!
bele is fáradtam, jóóccakát mindenkinek
üdv mindenkinek,
néhány napig nem voltam és most több mint egy órámba tellett hogy visszaolvassak, nem gyönge termés
csajok dögivel, motorozás figyisz, ez igen
tudtam én, hogy skumisokkal nem kéne kezdeni
csak a steve meg a kykee motorozik?
na jó talán még a dody mega a laca.
szép kis bagázs mondhatom