Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem az, hogy Kriszti nem válaszolt azt jelenti, végre alszik egy jót.
Kriszti, majd felveszem a horkolásom, hogy ne legyen csendes az éjszaka
gútenájt

Ez a baj, csak vizet enged, pedig sört akarok
hmm, mondjuk:

Hajrá Maci, hajrá Maci, meg ilyenek.

Ja, vagy a tustiltásra gondolsz? Hát hogy annyira ki van bukva még a család, hogy vizet sem enged használatra
na lelépek szunyálni, jó éjt gyerekek.
mire gondolhatsz
drukkolunk, hisz tudod

Szerintem Téged más dolog miatt nem engednek tisztálkodni :)
akkor ok.
ja, esett az eső, és összegyűlt nálatok is a tetőn a dézsába mi? Nálunk is, csak az asszony elfürcsizte
Mindegy, én büdösen is szép vagyok

Holnap forgalmi vizsga. Drukkoljatok ám
nem hoztál, mert pont ezért mondtam, hogy ügyezzétek Ti a dolgokat
ma páros hét van és páros nap, ráadásul kedd. ezeken a napokon mindig letusolhatok
A syrus ismerőse lebeszélte Öcsivel, átvette a dobomat. Így nem marad az Öcsin az anyag, és remélem téged sem hoztalak kellemetlen helyzetbe.
te szoktál fürdölni? Minek?
amit kipu ügyben beszéltünk az jó úgy? Mert akkor beszélek Recével, hogy ha kiderül péntek körül mi van a szakértővel, akkor nekiugrunk.
A lukas gumit megnézem, ha javítható úgy, hogy nem látszik a javítás feldobjuk azt, és ha a vevő kifizette majd szólunk, hogy óvatosan menjen vele, mert javított.És eladjuk neki amiket levettünk
dedede,
bocs, csak betévedtem a fürdölőbe
mire nem válaszoltam?
a fuvarokkal kapcsolatos számlákra? Holnap beszélünk. A rossz hír előzetesen az, hogy egyenlőre nem tudsz számlát adni. Beszélek az apámmal holnap, ő könyvelő, hogy mit lehet az átmeneti időszakra csinálni.
mire gondolsz?
Szia Ricardo már nem"szeretsz",hogy nem válaszolsz?
Maci!
Számlázással kapcsolatban utána nézel nekem a dolgoknak?
Bocs csak közben munka ügyben telefonálgattam,egy kicsit lemaradtam.
Szia!
Köszi jól,a vacsora már nem fér belém
hogy telt a napod? vacsora is volt?
annál van hasonló tulajdonságú, kedvezőbb árú is, nem?
Nem vágott semmit, vagy legalábbis nem hiszem. Hamar leléptünk Almádiba steak-et tolni magunkba, míg a májsztró dolgozott.
Guninügyben nem vagyok érdekelt, már napokkal ezelőtt meg volt rendelve, ma szerelték fel.
Szerintem új ár -20% a dunlop. Annál több kedvezményt nem szabad adni, hisz sokat nem futott a gumma. De szóljon egy hozzáérő is
sziasztok!