Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

23001
23000!
Legalább teletankolhatták volna a mocit átadásra..... , de még ki is fogyott, ahogy beindítottam.
Én is fizettem..........
te nyertél, én fizettem a forgalomba helyezésért....
igaz + 10 e. ?!?! ingyenes forgalomba helyezés volt ? az enyém számozott példány
ez a baj, hogy már mentél vele 6000-et. Na aludj rá egyet, és ne add el. Majd megoldódik valahogy.
vagy egy kila. A tárcsák mellett van egy plussz tárcsa, ami érzékelővel van egybeépítve, lukacsos, ha blokkol érzékeli. Az elektronikát nem venni észre a régihez.
Abolcskei, az előzőm abs nélkül volt 1.720.000
megyek pihenni, sok volt a mai nap. Köszi fiúk a biztatást..
Suzuki-Hollós
te hol vetted a gépedet ?
MACI
Az ABS cucc hol van elhelyezve ? + kiló gondolom minimális
nekem abs nélkül 1.730.000
itt volt zuhi , el kellett volna menekülnöm előle ?
persze. 2 milla a listaára ABS-el, 1,89 a nélkül. Nekem 1.850 volt
az ABS feláras volt ?
és az a + 6000 km-er ? ha a kiloról lemondasz se fogsz rá találni senkit , ilyen fiatal motort nehéz eladni vagy ár alatt kell adnod ! de legyen szerencséd !
hát ez az, hogy nekem az új ABS-el, extrázva forgalomba helyezve jön ki ennyire.
Nincs más megoldás?
Ez így valóban NEM egyszerű.
NE KAPKODD EL !
Lenni kell megfelelő megoldásnak
Én is fizetek lakást, illetéket, motort (kocsit hála" Istennek nem....... "95 Suzuki, evvan) és még nevelem a gyereket is! - Csak a kaja 30 rugó/hó és még pelenka, törlőkednő ...stb.
Dúrva, de egyszer élünk..........
tudom maci hogy ennyi az ára, de nem teszek rá semmit. Ha újat veszel részletre az is ennyire jönne ki ha nem többre...
Azt fogok, de csak 1 évre adnak és 488 ezerről szól a csekk. Lakást és kocsit is fizetek meg még a motort is. Ezek mellett sajna már nem megy az illetékfizetés...
Kérjél részletfizetést!
te tutis, nem akarlak elkesíreteni, de még így sem fogsz vevőt találni. Átírással 2,5 millára jön ki.
Halidéj Steve!
Te írtad hogy "Nem kell a rizsa!" ..de akkor tessék : nem érek vissza addig Mo-ra.