Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laca! Gondolod szükségem lehet efféle dolgokra?
Lehet hogy jól tettem mikor szeretett GSR-em véleményét rólam nem kértem ki mikor beleszerettem a szalonban?
Én ebben nem lennék olyan biztos! Érhetik az embert még meglepetések!
Micsoda kérdés?!
Különben meg kérdezd Őt
Neeem, Rece-apó, nem Te vagy ma az áldozat!
Ma punnyadt mindenki rajtam kívül.
A doki meg te Laca időnként vetettetek néhány szót foghegyről nekem, kb ennyiu a mai termés
És a kedvenc feleségednek Te vagy a kedvenc férje??
Idefigyu hangember, nekem beszélsz???
Szeva Rece!

Lehetőleg "recésen", tömören, velősen, frappánsan foglald össze a mai nap GSR-topic termését!
Steve,
mostmár többször nem mondom el, szombaton reggel Kapolcsra megyek.
Ha szeretnél csatlakozni, gyere.
Kilenc nulla nulla indulás az egyes-hetes Agip kútról.
Hatszázkettő, végeztem punktum
Akkor segítek Neked: először is, az adatlapra nyomjál fel egy előnyös fotót magadról! (lehetőleg Schwarzenegger felsőtestét és Brad Pitt arc"alkatrészeit" használd a képszerkesztőben.....) Aztán nem ártana egy életkor-adat sem, itt lehetőleg ne csalj 20-nál többel!
Csak most aki keresett tűnt el!
Kerestetek, hát itt vagyok
Laca! Mellékállásban jósdát üzemeltetsz? Bár szerintem a cica a karmain nem is tudná mexámolni mennyi jelentkező lenne a helyére míg ő esetleg vidéki rokonaihoz utazik.
Az én Cicám azért eléggé nyávogós, ha későn megyek haza!
De azért mindig kiengesztelem egy kis jutalom hamival!
Szerintem valaki nagyon szeretne a Vöri cica helyében lenni, ugye Doc?
Nekem is volt egy sziámi cicám és még ha hajnalban is kerültem elő sem szúrt le érte sosem.
Motort addig is láthatsz! Sőt mehetsz is vele!

Szívesen látunk valamelyik klános rendezvényünkön! Hátsó gondolatok nélkül! - ide valamilyen hazudós smiley kéne- (bár a vizespólóról nehéz lemondani...)
A Vöri cicámhoz bújok! Ő szeret a legjobban!
Addig esetleg valami pótmégoldás?
Bárcsak énis már a motoromhoz bújhatnék! Arra még várnom kell egy évet, minimum!
Laca!
Vigyázz mert a jóhoz könnyen hozzászokik az ember!
Jó kis esős motorozás, na az majd hejretesz!!!
Semmi baja az Istennőnek!
A bukógomba + a bal kormányvég van egy kicsit ledörzsölve, semmi vész!
A lábommal már holnap dolgozom, ezért ha valaki az M0-ás- Dunaharaszti-Bp. Soroksári út környékén járna, az inkább NE tegye.....
Laca! Te még sérült vagy így a kispadra sem neveznélek!
Doc!
Most megfogtál! Tényleg jó az az édes hármas!!!
Steve, sajnos most rám se számíthatsz!
Itt a fatuskó lábam nyűge, ( az asszony még a végén hozzászokik a kiszolgálásomhoz, úgyhogy még húzom egy kicsit... ) + VB, + Napsugár megtalálása......zsúfolt lesz.....