Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Standar!
6MB belső,32MB MMC memória,és 3,5MB dinamikus memória a telefonkönyvnek,mmsnek,smsnek,stb!
Nem javaslom,sőt nem is tudja kezelni a 2 gigát,mert megáll tőle!Ez még régebbi fejlesztésű teló!
Max 128ast tegyél bele,de ha az is telitődik akkor be fog lassúlni!
Kielégítő volt a válaszom tesó?
Boldog Karit!
kykee
kykee
te mobilos vagy
a nokia 6260 max mekkora memóriát tud kezelni?2 gigásat?
Nagyon Boldog és Békés Karácsonyt kívánok nektek kedves barátaim és szeretteitekenek!

kykee
Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!
Minden GSR vagy más motortulajdonosnak és a többieknek is Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!
Sziasztok !

Mindenkinek Boldog és Békés karácsonyi Ünnepeket Kivánok!

olty
Sziasztok!

Ivecoslaca, bocs csak megszokásból írtam igy egybe, nemtom miért szoktam meg így.
Remélem én is hogy minnél több GSR Klán rendezvényen lehetek(lehetünk) ott -mindent(mindenkit) felveszek mindenhol mindenhogy- csak attól félek hogy jövőre kicsivel kevesebb idöm lessz építkezem vagyis felújítok.
De majd megoldom okosba!
Ezt megbeszéltük tudod !?

Tiéd a :
Sziasztok !

Megtörtént a fenyőfa faragása !
Ímádom kedvemre van !

www.kovideo.net/music/video/Cr...

Szép napot mindenkinek: Dody
Gyümölcspálinkás Jó reggelt kívánok Mindenkinek!
Tényleg miben maradtunk elérjük még idén?
1 jó kis csapatmunkával +csinálhatnánk!
Jóreggelt mindenkinek!

Csatlakozom Lacához,mindenkinek sok finom falatot és a végén valami isteni nedüt!
BÚjévet még nem kivángatok,me még úgyis jövök+mög hát segiteni kell Dodynak ,h meglegyen a 10001."hozzápötyögés"!

Na üdv all!
Szia Béla!

Az újév még messze van, de ha Te is, akkor én is!

Neked is kellemes ünnepeket, és nagyon boldog új évet nagyon sok gurulással, remélhetőleg a GSR-Klán társaságában!
Jó reggelt mindenkinek!

Jó kajálást mindenkinek! (ünnepeket nem kiívánok, azt már megtettem háromszor...)

Viszlát mindenkinek!
(azért még benézek, ezt vegyétek fenyegetésnek...)
Szia Mindenki!
Gondolom már nagyon hiányoztam, és már azt hittétek hogy nem is fogok írni de ez nem jött be.

Békés Karácsonyt és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!

Olyan filmeket találtam és néztem hogy magam is meglepödtem hogy ez megvan!!
pl:képhez tartozók, +tudod Dody bá téged is a csikos film elöttem.

Üdv.
Laca ,Laca !

Akkor tevékenyen részt vettél az előkészületekben !De legalább az ebéd burkolásában segédkeztél,hát ez is nagy teljesitmény!
Lassacskán elteszem magam holnapra!

joccakát!
Adatlapot nyugodtan kitöltheted ám
Üdv Ada!

Örülünk, hogy egyben vagy! Az ilyesfajta f*sást itt díjazzák valamelyest (majd meglátod ). Szerintem nem lesz gond a 190 cm-el, a barátnőd ügye viszont kérdéses. Annyira lesz kényelmes, mint a supermoto
Bővebben a többiek.
Szép estét!

Csatlakozom a jókat kívánókhoz:

Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Sziasztok!!

Most Írok először így szeretnék mindenkit üdvözölni!! Már régóta motorozom de most sajna motor nélkül vagyok. Az egész nyarat kórházban töltöttem egy elég komoly bukás miatt. Egy idióta csaj kijött elém amikor a supermotom végsebességét próbáltam. Mostmár összeraktak annyira hogy tudjak motort keresgetni magamnak mert a motyó totálkáros lett. A supermotozást hagyom másoknak inkább a naked felé keresgéltem. Ekkor pillantottam meg a neten a GSR-t. Mondhatni belezúgtam. Úgyhogy jövőre szeretnék tagja lenni ennek a jó kis csapatnak.

Annyit szeretnék kérdezni a géppel kapcsolatban hogy a 190 centimmel el férek-e rajta?? A barátnőm brná a túrázást a hátsó ülésen?? (Nem 1500Km-es túrára gondolok.)

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsi a szófosásért.

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!
Csaó syrus-család!

Előkészületként én egész nap döglöttem , míg az asszony takarított, főzött, mosott, sütött, stb......szegényke.......minden tiszteletem az övé! Holnap annyi változás lesz, hogy én is beszállok a dolgokba, karácsonyfa díszítésre. Csak tudnám, ki bízik az én kreativitásomban......

Boldog ünnepeket mindenkinek!
nagyon boldog karÁcsonyi Ünnepeket kivÁnunk mindenkinek!
fanni,orsi,jani!
Csákány Laca!

Én töltöttkáposztával jártam hasonlóképp!! Ez a Shrekes szitu nálunk tegnap a kocsiban zajlott le,csak engem idegelt ki a kiccsaj!
Hogy álltok az előkészületekkel?Mi most fej be az égőket,de mára már elég! Holnap is van nap,nemigaz!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden topicolónak és természetesen a hiper-szuper GSR-Klánnak!
Nagyon tetszett az idei év, remélhetőleg jövőre még több gurulás lesz, csak győzzük cserélni a gumikat!
Üdv,
Abdul
Igy már euro-3at megközelítené