Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kykee mester , tán még ágyban vagy ! mint általában minden rendes embernek szülinapja utáni reggelén
Jó reggelt all!

Ma igencsak fehér volt csomagolva a Suzukim! 1.3-as, de nem B-King....
Szép napot! (télből -1nap)
KYKEE mester nagyonnnnn boldog szülinapot és jó kesztyűbe dudálást kívánok neked és motorodnak , csak vigyázz el ne csúsz , én pár hete nagyon megijedtem egy kanyarban a guni már közel se tapad jól ilyen hidegben.
Mi lelte a rákocskát?
Szép egy szülinap,meghalt a tarisznyarákom,Szebasztián!
Gino!
Tesó kezdek félni tőled,hogy így belelátsz a jövőmbe!Így tudtad,hogy gurulok ma,ez nagyon dúrva!
Becsaptam 2be keréken,ahogy mondtad múltkor,olyan felpörgető érzés ez..... ,ja de nincs GSRed nem tudod,bocsi!
Nem vagyok én sirály!Motopatkány az inkább
Háj Syrus tesó!
Köszönöm szépen!
Hívj mikor boritod az elsőt és a vonal másik végén én is küldöm!
A hajcihő már beindúlt és elmentünk a Larionnal gurulni egy 6almasat!Röpke 100km mentünk aztán bevitte a CBRjét Várpalotára a kereskedésbe!Ott is hagyta aztán felült mögém
és 200zal haza!Mondta is,hogy rommá fagyott!Kaptam ma a kedvesemtől OTW téli kesztyüt és ki kellett próbálnom ez motivált a mai gördüléshez!!Nagyon jól helyt állt,akár csak az új gatyám is,amit gariban kicserélt a Nivó & J.F.F!Izzadtam is olyan jó meleg!
Persze készűlt Krisszmassz fighting is,ahogy azt kérte is abolcskei!
Sirály vagy köszi,akkor szombaton ütközünk
olty!
Köszönöm szépen!
Meg van a teller amit kértél,megnyugodhatsz!
SZIA KYKEE!

Itt is megragadom az alkalmat,h SOK BOLDOG SZÜLINAPOT kivánjak néked!Gondolom lessz 1kis hajcihő ma este! Hónaljbahányósfetrengős ,v csak szolidan bár ezt nehezen tudom elképzelni!
Azt megigérem,h ha hazamegyek iszom 1-et,2,3,4-et az egészségedre!

üdv syrus!
Szeva Kykee!

Sok Bódog szülinapot vagy mi:)

olty
De de olyajan dicsen is senkinek, he!
Lyishi meg vanni lenni lacának és lenni überjó!
...vagy talán egy bódis 115e-ért. Dicsérték jazt is
Csákó!

Kivétel ivecoslaca a yoshimura-val.....
Jó napot,hahó,hahó all!
GT!
Itt minden GSResnek még a gyári dobja van fent,valakinek meg egy kicsit sufnutuningolt csak!
Sziasztok.
Szeretnék a mocira kipufogót a finsteré külsőre bejön az ára is tetszik csak sehol se tudom meghalgatni. Jólenne ha lenne egy kis hangja a gépnek de ne akkora hogy 3utcárol hallják. Ha van valakinek vagy már hallotta annak kiváncsi lennék a véleményére.
Szeva Kykee papa!

Ezekszerint megen én vok a h.je,nem kecskeméti volt az a motoroshölgy akivel "ismerkedőben" voltál?(még a Stex-ben emlitetted) Bár addig már lecsúszott pár mézes és lehet,h nem pozitív irányba javította az állapotomat! Na mind1!
Amúgy minden rendben?Sikerült beszerezned valamilyen ÜTŐS játékszert?
Jó reggelt mindenkinek!

Valóban nincs nagy mozgolódás itt!? Gondolom mindenkit elért a karácsonyi láz! Ez így van rendben most a család az első!
Azért arra nagyon figyeljetek,h 1picit szusszanjatok,különben összevisszakezdtekirogatnimindenfélesületlenséget!
Jó reggelt bikers!

Tök "tuti" az idő. Lehet, az elvetemült motorosok talán gurulnak is ma? (igen, kykee,,,,rád gondoltam)

Szép napot mindenkinek!


Akkor ez tea délután?????
Hello mindenkinek!

Élek, virulok! Nem tüntem el, csak egy picit pörgösek voltak a napjaim. Még a mai is az, ezért csak beköszönök. Holnap több időm lesz!

Rohanok tovább! Üdv!
Mostbántaniakarodabarátod?
Vigyázz, össze ne maszáld a space-t