Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hejj Kykee bátyó!
Mi a baj? Minden rendben?
jó napot,jó ködtelenítést!
Mi a mizu?sehol senki?
de miért,mi van,tán nem jön a karácsony azéé?
Meglátom mit tehetek!
üdv Don kykee
háj evribodri , jó volna egy iwiw-es meghívó az abolcskei@vipmail.hu -ra , tudtok segiteni ?
Hát én már nem is tudom hány napja....
Jó napot,jó időt mindenkinek!
Én mááá tök kivagyok,6 napja nem tudtam gurulni!
Jóóóóóóóóóó regggggelt barátaim!

Hát a mai nap sem motorozós nap. Mondjuk én nyáron is voltam így soxor......
Mindenkinek jó munkát! Már csak a mai nap és itt a 7vége!


Üdv: Gino
Köszi! kevés szervíz után még kevesebb eladás,de majd a csőd széléről fogok fejest ugrani a betonba!
Kecskemét?????? Ez nekem teljesen új!Mi lesz ott és mire invitálsz?
Don kykke!

Kiborulva azé vagyok me a f@szé nem tud 15 fok lenni! Mennék én látástól mikulásig,ja az már volt,karácsonyig! Téged sem hagynálak ki,ahogy nem is foglak!
A palikat már bevertem,nagyon jó vót annyit ettem,h !Lassan megyek törpilláért oszt minnyá vége a nagy semmittevésnek! Te mi jót csinálsz? Hogy állsz Kecskeméttel?
Syrus teso!
Akkor most nagyon kivagy borúlva idegileg ebbe a sok tennivalóba!Fúúú,bele sem merek gondolni,hogy mi lenne veled ha most még 15 fok is lenne! Hogy kilennél akkor a sok kellemetlen kötelező motorozástól! Szerintem lehet el is jönnél hozzám!
Ha erre vagy csörögj minden képpen!
Jó étvágyat a palihoz és küldj nekem is!
Don Kykee!

Köszönöm kérdésed jól vagyunk,csak 1kicsit szanaszét!Kiccsaj az oviban,mami a dogozóba(me valakinek azt is kő), én +csak úgy vagyogatok!Pihizgetek,Xboxolok,átugrom muterhez topicolni !
Kézzeld péntökön megyegetek Kaposvárra,nagy lessz ott a jövés menés és megeshet,h meg ,hogy vagyol! Majd zaklatlak a mobilon!
Most megyek eszem 1kis palacsintát!

Üdv syrus
Csá kykee!

Valóban hideg van. Nekem sajnos elég ismerős a dolog, hogy 1 métert se......
Syrus Tesó!
A kormányra nem válaszoltam árilag!bocskor!
27.000.- erős magyar forint,emelővel!Megéri....
Hogy vagytok?
Jó napot all!
Ismét pics@ hidegre ébredtünk és a motorral így egy métert sem mehetünk!
Jó reggelt mindenkinek!

Steve akkor jól fel kell,h öltözz,me még a sz@r is belédfagy! Vagy nem? Gondolom mind2 vasat elviszed 1kis sétára!?
Ahogy látom tegnap már nem vót v.mi nagy mozgolódás? Gondolom mindenki meló,meló 1000-rel! Csak nehogy megártson,van akinél már jelentkeztek biz. tünetek! Gondolok itt Laca & Görög Zita esetére!
Én most könnyen beszélek,jan 10-ig pihi! Adigg meg törölgetem a drágát,nézegetem és persze topicolok!

Üdvelet mindenkinek:syrus
Szevasz Tesókém!
Kifizetődő így az a veszprémi keresztapáskodás???
Vagy csak emberbaráti szeretetből űzöd???
Megfelelő helyen a megfelelő időben!
Üdv syrus6!
Bár úgy lenne, hogy a motorom bűvölöm, de mostanában még a garázsba sem jutottam le.
Nem baj, ha szombaton lesz legalább +5 fok kerülök párat.
Ártani nem árthat!
Újabb jóóóóó reggelt motorosok!
Hahó,hahó,hahó!
Mi van mindenki motorozik?????????
Syrus tessó!
Majd visszaszerzem valahogyan!az árát mindenképpen
Don kykee da fájter nem adja fel ilyen könnyen!Kommandósok azok turkizhatnak mert van rá joguk!Igaz nem bálás ruhakereskedés az én kicsi Swiftem
Játékszerem ment,de beszerzek egy másikat!vagy valami hírtelen mozdulatra kipattanót aminek a rudazatai egymásba van csúsztatva!Egy vipera az nem veszélyes a kocsiban???? és az ellenszérum??
Majd adok számlaszámot amire adományototkat szívesen fogadom!Csak nagy cimletek fogadnak el sajnos! erre a számlaszára előre szólok és nem csak egyet!
A környék most kicsit fellélegezhetett,de csak egy két nap erejéig,meg amúgy is Hanuka lesz,ilyenkor nem kell 0-24ben fenyítgetni!
Hát Don Kykke!

Asszem ez elég gáz,pedig simán elmész baseball játékosnak! Így karácsony előtt gondolom nem jön valami jól,1ekkora bünti! Inkább tartanál kígyót a kis Swiftben,az simán eltekereg vhol! Amúgy milyen alapon turkálnak a gépben,vagy van joguk hozzá?
Gondolom nem tarthattad meg a játékszert,ez meg azért is gáz,mert igy h fogsz keresztapáskodni meg gengsztereskedni? Teljesen elzüllik a környék!
Rem azé tudol faragni belűle!

Üdv syrus
Hi!

Olvastad a 8836 és a 8838-as hozzászólást?
Ez a nagy helyzet.