Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laca!
Egyszerűbb ha legalább 4 utas katalizátort szerelsz a kipuffffffanódra
panizzi, Rece-apó, Nektek is boldog ünnepeket!

(Rece-apó, remélem Téged meglepnek egy Suzuki matchboxxal is....)
Áhhh, az csak a "jár a pofám de minek" tipikus este volt......

Érdemes volt az utolsó 3 órában kb. 100-szor bemennem a konyhába, és a Shrek 2-ben látható módon, -a szamár és Shrek esete a hintón- felidegesítenem az asszonyt (csak én nem az "ott vagyunk már?" hanem a "mikor lesz kész?" kérdéssel), mert olyan, de olyan finom székely káposzta vándorolt a hasamba, úgy másfél kilónyi, hogy még egy Yamahára is ráültem volna boldogságomba, pedig az nagy szó......
Most valahogy túl kell érnem a következő két órát, mert megmozdulni sem nagyon tudok, aztán a családnak kéne megkeresnem a gázálarcokat.......
Kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok minden tisztelt topik lakónak.
keep your rubber hot wwhooommmmmmmmmmmmmm......................................... ........................
rece bácsi
üdv

merry christmas
Szia Dody!


Na majd möglássuk! Szerintem Laca is pályázik a 9999+1.re! Velünk ellentétben ő 500-at igért! Ha teljesiti szerintem megérdemli!
Volt már úgy,h fogadkoztunk de soha,vagy inkább nagyon ritkán jött be!

üdv
Csak vigyázz,nehogy 1 másik vadászt találj el!
Kedves Mindenki !

Kérem aktívizálni magatokat !!!!!!!!

Addig én elköszönök megyek vadászni !!
Kedves Syrus6 !

Ez nem mohóság kérem !
Ez a tervszerűség !
Eldöntöttem és kész!
Ez hasonló mind a focíban mikor azt mondjátok nyertek akkor nyertek ! Igaz???
Ha ügyes vagy Te leszel a :
GSR video: itt
Dody!

A képek nagyon sirályak!!
Nem szabad ennyire mohónak lenni! Rendben 100-at én is vállalok,hü az mennyi is /nap? Kb12-13!?
Gino szerinted így rendben van?
Én százat vállalok!
101 persze a 10.000. lesz és természetesen Dody fogja megkaparintani !!!!
Laca !
Pár nyálcsorgató kép !
No! NO !

Dody nak jár az is !!!
Már 1-el kevesebb! na jó mentem,jövök később!
Kiváncsi vok meglessz-é még idén a 10000!?
Na látom ébredezünk!

Én már a konyhát szereltem! Ti nem tudjátok,de ez nagyon nagy dolog a részemről(asszony el is van ájulva tőlem!) Megyek mert még van meló vele, csak szusszanok! Azért ide-ide

Na üdv mindenkinek:syrus
Jó reggelt , sziasztok !

Tegnap én is gurultam , nem nagyot , kicsit / 30 km /
Olcsóbb k.biztit kötöttem :18136/év ez több mint 8rugóval kevesebb..........
Neked is, és mindenkinek kellemes ünnepeket!

Grat a 9000.-hez, de a 10000 az enyém lesz, mégha 9500-ról is kell írogatnom egyesével......
Csaó!

Még nem találkoztam új képekkel, de bepótolom........ de azért adok a kúltúrára, nem nyálcsorgatva, annál inkább úgy a nagytesót......
Két kivételtől eltekintve minden nap feljöttem a netre elolvastalak benneteket, de nem szóltam hozzá, mert az egy percnél többe került volna, és az alvás rovására. Az meg nagyon nem jó dolog, ha menetközben alszom ki magam......volt már rá példa, hogy egy 20 kilométeres szakaszon 16-szor keltett fel az, hogy letértem a padkára......másik esetnél a nagy faluból indultam, és Tatabányánál óriásit fékeztem, mert azt hittem, kikanyarodott elém egy másik teherautó. Mellettem ült valaki, és ő mondta, hogy már félórája követjük.....én csak akkor vettem észre, és azt hittem, áll.....
Tyűűűűűű, azt a motort akár a világ száz legjobb nője is körbeállhatná meztelenül, akár egymást csókolgatva, akkor sem látnám őket, csak a VAS-at!
Tudtam én, hogy kire gondoltál.......
Szia Laca !

Öröm volt látni,h azé még itt vagy köztünk és nem temetett be a sok meló! Ahogy látom még szellemileg is rendben vagy,semmi Görög Zita vagy vmi hasonló! Az utóbbi napokban megszaporodtak,mellesleg nem rossz képek! Csak nem ennek köszönhető,h ennyire aktív lettél hirtelen!?
Megyek,mert felkőtt a kiccsaj!

Üdv syrus!
Jó reggelt,szép napot all!

Dody nem tudtál aludni,vagy csak a 9000.-re fájt a fogad?
Remélem a mai nap is olyan lessz mint a tegnapi,mer akkó GURULÁS! Lessz 1kis balhé a mamival,de annyit megér!