Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát, kykee nemtom hány mézes után láthatta ződnek...
Pedig tudhatná, hogy ződben nem is csináltak GSR-t!
Kösz, már azt hittem csak velem van a baj!

Syrus, valld be, hogy kettő, nem is, három GSR-ed van: fekete, kék és a Kykee szerint a zöld
Beszarok lassan én megyek szemészetre!
Szép dolog a meló főleg ha a célt szentesiti!!
Csak még mindig nem tudjuk miben teljesedik ki a melód gyümölcse?
Te figyu, almádiban nincs is HÉV, csak itt pesten!
Melyiken, Steve?
nyisd
rendes vagy ám
csak közben nyis majd ki, vakon lehet méglassabban megy az írás
Csá Rikk!

Minek láttad kicsiben? Én ugyanannak, mint nagyban!
Amúgy syrus6 adatlapján, első látásra valóban feketének tűnik a GSR! Másodikra is....
Bictosz occó, kici kinai fénképeczővel kécíteni fotó, ezé lenni car minőszég!

Ricardo, neked a gondolataiddal vannak problémák! Üzzed el a sok zavaró elemet és tisztuljon már végre ki az agyad! Meglátod 3 betű fog kitünni előtted GSR !
Szia ricardo!

Addig amíg a betüket látod,és topicolsz szemethunyunk a kis szintévesztések fölött!
Mr. Kykee-nek aztán lehet beszélni. Szerintem Almádiban is nagy a köd, de elkaphatta a hév, amint meglátta a szomorkodó GSRt a konyhában és ahogy volt, izomtrikóra húzott egy bőrzekét és alföldi papucsban lehúz párszáz km-t
Én most léptem mert dolog van.
A túraterv az adatlapomon is elérhető!!!
Hiába mindig tanul az ember...
Melóztam egyet, apa. Már a 4. napja nem csináltam semmit, muszály volt egy kicsit fusiznom. Meg hát sok volt a kiadás, jövőre még nagyobb lesz, ugye...
Szevasztok!

Huh Gino, már megilyedtem! Amíg ki nem nagyítom, egészen másnak néz ki!

De tudjátok már, hogy baj van a látásommal, igaz Syrus?
Nyitott ablak nem elég neki? Ja az már nektek lenne elég!
Dody elvárásához ma már csak 141 hozzászólás kell!
Valami hasonló!
Pedig nagyon jó titkár lennék,Csak nagyon drága!
Én közben kirohangálok az erkélyre....kiraktuk jegelni a kis motoGino-t, az nézegetem!
Csórikán kint a hidegben...., de kell neki a levegő! Ott alszik jól!
Ilyen vellness program lesz?
Milyen véletlen ez a 4 perc nálad is megvan!
A Bering az nagyon jó márka és tényleg jó téli ruháik vannak. Az én kabátom is Bering.
Aztán nagyon fontos egy jó termo kesztyű. És minden ami termo, nadrág kabát, nyakvédő, mellvédő, stb. Na és persze csukja! Ezt javaslom Kykee tesónak is!
A téli ruházat lényege, hogy a levegőnek a legkisebb esélye se legyen arra, hogy a ruházat alá jusson!
Én a nyak és mellvédőre mindig húzok egy csősálat és arra a csukját. A felső testem és a fejem még soha nem fázott. Igaz ilyenkor már előkerül a báránybőr béléses vesevédőm is!
Szerintem nagyon fontos még a térd hőszigetelése! Erre is vannak nagyon jó térdizület védők, melegítők, én ilyent is használok.
Ettől függetlenül a kéz és lábujjaim mindig a lefagyás szélére kerülnek , de azt azért kilehet bírni!
A gurulás élvezet mindig feledteti velem az ilyen apró kellemetlenségeket!
Egy újjas gépelés?
Hááát, téged sem fognálak fel titkárnak......
Nálunk nem!
Amúgy,h még gyártsam a kifogásokat :rám is rámférne 1 frissités!
De ma du beiktatok 1 vellness programot!
A másik probléma, h sokszor,csak akkor jelenik meg a köv hozzászólás amikor nyomok 1 frissités gombot!
Nálatok nem?