Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg a bőr hűljön rád, és durranjon ki a szemed.....
Kykee!

Ha rossz napom van, csak felidézem a neved, aztán még a varacskos disznót is megcsókolom, annyira feltuningol a jókedv.......
Szia syrus!

Biztos nem maradsz gurulás nélkül.......kipróbálod az első közös túrát, aztán ha a következő épp elfoglalt napra esik, akkor mindig "közbejön" egy temetés, egy betegség, vagy épp valami kifogás.....

Itt Bp. környékén elég sokat garázdálkodom én is nyári vasárnapokon......még meg is fogod unni a társaságomat......
Ne vedd fenyegetésnek, de engem érdekelne a dolog........
Oszt majd" megbánod, hogy híttál.......
Szevasztok!

Jók a programok! Minden hónapban 1 alkalom (néha kettő) nagyon jóóóóóóóóó! Mecseket, Mátrát, Euroringet be kéne iktatni mindenféleképpen! Remélem törzsvendég leszek minden túrán.......
Nem otthon tárolom. Egy nagy, szép, motorokkal teli helységben (mégse érezze magát egyedül)....Majd 1x elmegyek érte! Addig is nem kell fizetnem a költségeit.
Ird!
De csak akkor ha már otthon áll a GSRed!
Gino!
Ne bringát vegyen hanem GSRt!
Had" írjam ide nagybetükkel..........!
Meg beszélem Larionnal,hogy valaimt mondjon már neki az ügy érdekében
ric!
sirály ez a progi!2 napos a túrha?nekem Grázi vér van az ereimben!Nézdd meg a nevem az iwiwen de aztán nem röhögni,az elárúl mindent!
Egyébként egyértelmű, hogy milyen vas lesz vagy még mindig határozatlan vagy? ( )
Aúú, kicsit elragadtattam magam?

Még nem, de száradjon le a kezem és éljem át a kínok kínját stb, ha márciusra nem lesz semmi. Uff. Akkor a kardomba dőlök
Te figyusz mán, ric!
Csak nem vetté má bringát?
Ja, az időpont tavasz (ennél pontosabbra nem beszéltük még ), amint jó idő lesz én már szekálni fogom és ne fogd vissza magad, csak várj be minket...
Te figyi, vazz!

Szóljunk a Napsugárnak is?
Persze! Minél többen megyünk, annál jobb! MAjd ha aktuális lesz, a Hidit és a Kornyt is el kell csalnom

Millen vér csörgedezik még a zereidben?
Szevaszka!

Télleg..... már mióta nem láttuk itt....
Doc is el van tűnve, bár ő adott múltkor életjelet magáról. Róla tudunk valamit?
ric!
Mikor mentek a másik szülőföldem hegyei felé?nekem szimpi a dolog!Mehetek?igérem nem állatkodom,vagyis megteszek mindent ennek érdekében!Pl.:kiveszem a láncot...
Háj ric koma!
Hmmmmmm!
Feltennék egy kérdést:P.P-vel mi van?Ki látta utoljára?Megsértődött valamiért?Dody szerinted?
Úgy vagyok vele, hogy újként (és túra-tapaszatalatlanként) én alkalmazkodni fogok és ahová csak tudok, elmegyek.
Apró pici terv, hogy amint az idő engedi, készülünk osztrákiai hegyek felé, egy arra sokat járó, fiatal barátommal. Akinek esetleg szimpatikus, az jöjjön.

A Kykee-féle lista is OKs, de tényleg legyen valaki, aki vállalja, hogy az adatlapjára felteszi. Így mindenki számára átlátható lenne.
Üdv mindenkinek!

Szia Steve! Nekem tök mind1,h merre(szerintem már ez a lista is sirály!! ) gurulunk,csak minnél többször el tudjak menni! Tudom,h csak rajtam múlik(vagyis nem),de azon leszek! Nekem lenne1 kérdésem vagy inkább kérésem:Vasárnapra nem lehetne szervezni néha 1 napos gurulást?(többnyire a szombati nap nem jó nekem!)
Majd meglátjuk,h a többiek is mit szólnak hozzá!

Üdv Syrus!
Steve!
Neked is Kellemes Ünnepeket!
Én megyek egy kört Szenteste a GSR KLÁN tiszteletére!A hó úgy sem fog esni,így hát ez éjfélkor simán bele fog férni az időmbe!
Szép és napos napot mindenkinek!
Steve!
Gondolkodtam.......bár egy kicsit fájt!Mostanában alapjáraton kegyegek,nincs többlet enerdzsi!
Szóval az én táblázatom így szólna a 2007es klán túrákra vonatkozólag!
1. klán túra: Sopron Fertő-tó (Március utsó hétvégéjén Szombaton)
2.klán túra: Debrecen (Április Utsó hétvége)
3.klán túra: Szolnok Tybeeék vezetésével és házigazdák is ők lennének!(Május)
4.klán túra: 1 éves GSR KLÁN (Almádi Hárli-Dévidzon találkozó Június)
5.klán túra:Nagykanizsa (Július)
6.klán túra:Kunnmadaras (Augusztus)
7.klán túra:az egyenlítőn kőrbe
Nekem ennyit sikerűlt kifacsarnom az agytekervényeimből....
Lehet véleményezni és besegíteni
Szerintetek