Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj, h nem tudok gyorsabban gépelni!
Amiért 4 percre nem tudsz visszaolvasni, elnevezlek szíriusznak!
Bocsi Ginó épp az előbb írtam,h ma még nem !
Üdv
Üdv Dody!

Hát az igyekezettel nincs gond, de mintha kevesen lennénk 1kicsit! Gondolom ma van aki már melózik,Kykee valószinű gurul(az ŐrülT)!Ginot ma még nem !Ricardó este csatlakozik(szerintem),ő ahőgy látom fordított életet él este topic ,nappal szunyál!
Hi mindenkinek!
Steve!
Nagyon jól hangzik! Vagyis jól olvasható vagy mi....
Felőlem rendben van a dolog (az asszonykámtól még nem tudom), már csak egy fontos dolog hiányzik a terv megvalósításához. A GSR!
Nem tudom mikor állunk majd úgy pízbű, hogy be merjem már vállalni a hitelt, de remélem minél hamarabb!
Szeretnék az elejétől jelen lenni, de........
Tényleg a ruhával kapcsolatban szerintetek milyet,ill miket érdemes beszerezni!Bukón,csizmán,kesztyün kívül!A kabátom 1 Bering nyári dzseki!Ezt mindenképp le kell cserélni(nyárra jó,de egyébként)!
Szia Steve!

Szerintem jó a terv,így nagyjából már tudok okoskodni,h is alakítsam a sárga lapokat,sérüléseket,stb!
Irigyellek,h a napokban gurultál,nekem is megfordult a fejemben,de nincs megfelelő ruházatom! Nembaj majd most a téli pihenő alatt szépen pótolom a hiányosságokat!
Üdv Syrus!
Örülök, hogy megjavult a neted!
Úgyhogy nyomathatod az igét!!!
Szia Don!

Gondolom a változatosság kedvéért megen gurulni vagy,nehogy az agyadra menjen a sok semmittevés! Milyen f@sza csávó a főnőkőd,h simán elengedett a mai napra!
Ebben a hidegben ha valóban gurulni vagy,asszem csatlakozom azokhoz akik azt állítják,h ŐRÜLT vagy!
GSR Klán 2007 évi túranaptár (Terv!)

A pirossal szedett sorok a szűken vett Klán Túrák, a többi az fakultatív gurulás, amit nyugodtan lehet tovább szaporítani.

- Március 24. szombat, Kunhegyes, motorkiállítás
- Március 31. szombat, Sopron, Fertő tó évadnyitó Klán Túra
- Április 28. szombat, Debreceni Klán Túra
- Május 1. kedd, Kunmadaras, Motoros Majális
- Május 26. szombat, Szolnok-Ópusztaszer Klán Túra
- Május 27. vasárnap, Kunmadaras, pünkösdi gyorsulás
- Június 16.(17.-e fakultatív) szombat (vasárnap) 1 éves Jubileumi Klán Túra Balaton körbemotorozás????? Balatonalmádi, Alsóörs HD találkozó
- Július 6-8. péntek-szombat-vasárnap, Kunmadaras, TopGas EB, Nemzetközi Dragbike Verseny
- Július 28. szombat, Nagykanizsa, Klán Túra
- Augusztus 4. szombat, Prága, városnéző gurulás
- Augusztus 17.-20. péntek-szombat-vasárnap-hétfő, Kunmadarasi Klán Túra, Extrém Hétvége
- Szeptember 2. vasárnap, Hollókő gurulás
- Szeptember 22. Pécs, Mecsek Klán Túra
- Október 20. szombat, Esztergom, Párkány évadzáró Klán Túra

2006-ban egy túra sem maradt el rossz idő vagy eső miatt!!! És persze nem azért mert nem volt eső!!! Remélem ez így lesz 2007-ben is!!!
Akinek van kiegészíteni valója, bőszen tegye meg!
Sziasztok!

Reggel óta valami miatt nem működött az internet,már kezdtem nagyon feszült lenni!
Már rendben van amint látjátok,így bekapcsolódok,h a mai penzumot teljesíteni tudjuk!
Üdv Ada!
Ha lenne kedved visszaolvasni a topik elejéről, akkor sok okosságot megtudhatnál a GSR-ről!
Azért hogy ettől megkíméljelek inkább összefoglalom a véleményem:
A GSR ízig vérig naked bike és ebben a kategóriában inkább közelebb áll a sportmotorokhoz mint a túramotorokhoz. Tehát messze nem túramotor. Nekem pl. komoly fejtörést okozott, hogy a típus független oldaltáskáimat, hogyan rögzítsem a motoron. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nem is egyszerű. Főleg hogy összesen 4 db ülés alól kihajtható gyöngyvászon fül minden lehetőséged. Én 180 cm magas vagyok, soha nem volt olyan érzésem, hogy kényelmetlen lenne a motor, még hosszabb túrákon sem (800-1000 km).
Utas. Ez megint kétélű dolog. Egy sportmotorhoz képest csúcs király az utas kényelme, egy túramotorhoz képest, fapados. Itt szerintem a legnagyobb probléma az ülésmagasság és a nyomaték. A hátsó ülés jó magasra van felhúzva, optimális esetben max. 50 kg puttony kerül rá. A motor súlypontja, hát mit mondjak nem lesz túl ideális. A nyomaték 65 Nm. A 600-as nakedek között a legtőbb! Szerintem két személyhez azért ez már karcsú!
Tehát a GSR-el akkor jársz a legjobban, ha arra használod amire kitalálták!
Ezt pedig a SuperBike tesztelője nálam is jobban tudja, íme:
Üdv
Steve

Hi Tesókám!
Egyértelmű, gurulni köll!
Tegnap mentem is vagy 130 km-t a GSX -el, meg vagy 15 km-t a GSR -el!
Isten, király, császár volt!!!
Igaz, hogy a végére a sz@r is belém fagyott, na de sebaj, kellett már ez a kis gurulás!!
Szevasz Dody!
Ez a 9426 a bűvös szerencse számod???
Vagy mi?
Jóóóóó reggelt motorosok!
9426 !!!!!!
9426 !!!!!!
9426 !!!!!!
9426 !!!!!!
9426 !!!!!!
9426 !!!!!!

Kérem belehúzígálni !
Dody
Tesó !

Ezt a fanatizmust !!!!
Ez már kórosan durva.

Aggódom érted vazze!
Hali !

Résen vagyok !!!!
Figyelek ám !

a 10000 az Dody nak jár !
Szerintem.
milyen lesz ??
Már nagyon várom az én dobomat is!Na az úgy fogja rezegtetni a levegőt....
picit vad a hangja, teccik 2 yoshi befeszít
....már megint selftopic
jó kis gixxer hangja van,főleg 7000nél tetszik a hangja!A Lacáéról meg nem is kell mit mondani,magáért beszél!
Azt illetéktelenkedőt kell megvédeni a Kittytől!Már előre sajnálom az illetőt!Sok vért kívánok neki,mert a Kitty nem játszik!
Nem akarom futtatni a lányom,de ha ilyen marad akkor nem kell paráznom,hogy mi lesz vele az életben!
Még is csak az én vérem.....
Joccakát
kykee hallottam már gsr-t pontosan lacáét, meg a kocsiját is szerelgettem a nyáron