Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve!
Nos a Piazza kávézó,mindenki számára eltéveszthetetlen,még annak is aki a B.almádiról sem hallott! Ugyan is a 71es úton a VASUTÁLLOMÁSSAL szemben van almádi szivében szép nagy parkolóval a McDonald"stól 100mre! Fogalmam sincs hogy miért beszélsz Alsóörsröl,de én is ezt irtam a topic alján!Szerintem mert oda is megyünk,hogy felvonuljunk egységessen!ebből kiindúlva a 10 óra lenne a legjobb,mert délben indúl a
HD felvonulás és sok motoros lesz!kb 3-4000!inkább elöbb mint lemaradni!Persze akinek van hozzá kedve!Felvonulás után tartsuk az alapitó összejövetelt 15 órakkor.addigra odaérhet aki késöbb tud jönni!Fényképészt és újságirót hozunk! Igy jó lesz? Ez csak 1 gondolatsor volt felölem
Ma nem pesztrálkodom,ha nem esik éjfélig GSRezés ahogy tegnap is!óraállás 2278km!
Hogyan tudom feltölteni magam igazolványba?mindig lenullázza a kérdőlapot a feltöltésnél!
JÓ DÖNTÖGETÉST A RINGRE GSResek! üdv KYKEE
Szia Steve!

Ha már dobista-nak küldöd a tesztet, csapd mellé az én címemet is légyszíves. Nagyon mozgat ez a moci bármit szívesen fogadok (tesztet, felhasználói tapasztalat, videó...bármit), ami róla szól.

címem: bbangocs@freemail.hu
köszönöm előre
Ja és a c?mem:
dobista kukac gmail pont hu
És bocs Steve az elöbbiért, egy e-vel véletlen többet írtam!
Sziasztok!
Nagyon tetszik ez a motor! régebben SV-t akartam venni, aztán egy időre hanyagolódott ez a téma. Most hogy újból elkezdtem a motorok iránt érdeklődni hatalmas meglepetés ért, a kedvenc márkámnak új modellje van, ami ráadásul nagyon jól néz ki!
Steeve! Elküldenéd esetleg nekem is azokat a teszteket? Előre is köszönöm!
Nagyon érdekelne a hangja is, ha tudna valaki egy videót róla.
A képek méretéből ítélve, nem semmi volt feltölteni! Vasald majd be rajtam a sörödet Alsóőrsön, megérdemled!
Nagyon köszönöm!

Hálám örökké fog üldözni!(hogy utolér-e, majd kiderül)

Az olvasás megtörtént, bár engem nem kellett megerősíteni(tavaly szeptember óta szerelmes vagyok), a kétkedőknek majd az orra alá dörgöljük!
Köszönöm az infokat.
Sejtettem, hogy csak az irígysége hajtja... na meg a jó Kawás kapcsolatairól áradozott, hogy vegyek Z750-et! pffff
Most már átlátok rajta és ha a lottóm bejön ma, akkor veszek egy ilyet.... na meg hobbyból egy csattógós KTM-et is...

üdv
Laca!
Elküldtem a tesztet!
7 oldal (2 levél) Úgyhogy lesz mit olvasni!
Beníto!
Csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz. Az ülés semilyen formában nem melegszik!!!
Se elől, se hátul, se autópályán, se városban!
Én a helyedben keresnék egy másik szerelőt...
Üdv
Steve
szió!

fz-m van, én is olvastam valahol, mielőtt megvettem, hogy süti az ember fenekét a kipufogó...
az első napokban szinte még éreztem is, hogy "aha, tényleg van valami", aztán vhogy kiment a fejemből a dolog.
ha egyszer felülök rá, 4-5 óráig nem nagyon szoktam letenni a motort, és így visszagondolva, mióta nem szuggerálom be magamnak, semmit nem érezni a kipufogóból. gyanítom, hogy eleinte is csak az izgazottságtól vegyes tudatlanság "tréfálta meg" az érzékeimet.
egy szó mint száz: NEM
Benito
Az amit a szerelő aki "kevésbé jó ismerősöd" mondott, nagy badarság.
1. a vezető ülés alatt nincs dob, tehát te mint pilóta semmit nem érzel.
2. az utas sem érez semmit, mert ezek a hülye japcsik úgy oldották meg hogy leszigetelték a dob felső felét, ami az ülés alatti tároló rekeszek rovására, ám az utasod popsijának a hasznára vált!

Ám belegondolok ha egy csinos menyecskét viszel hátul, akkor nem is jönne rosszul az pár celsius

Szval még álló helyzetben amikor jól megkergettem a vasat, akkor se melegedett át az ülés, se elöl, se hátul. Ha csak ez az egy gondod volt a motorral, ne tétovázz, menj és vedd meg!!!
Biztos nem bánod meg!!!
Hat en semmi porkolest nem tapasztaltam... Abszolut nem zavaro es nem is hallottam meg ilyenrol senkitol...
Steve, nagyon leköteleznél, ha küldenél leírásokat!
A motor-Revüt megveszem, abban ha jól emlékszem, már kétszer is volt(egyszer összehasonlításban), az origot is ismerem, a Suberbike-t meg az esetleges többit nem.

Az én véleményem szerint tökéletes a délelőtt! A motorom még járatós lesz valószínűleg, úgyhogy lehetséges, hogy többször megjárom a Balaton-Áporka útvonalat...
Sziasztok!

Nos, kérek szépen véleményalkotást tőletek GSR tulajoktól. Szépen gyűjtögetem a forintokat, hogy vehessek egy ilyet
Tetszik, szép, jó, megy.... DE egy kevésbé jó ismerősöm (aki motoros és szerelő, tehát úgy tűnik, mint aki tudja miről beszél) azt mondta hogy az ülés alá felhúzott kipufogó 30-40 perc döngetés után bizony kellemetlen üléspörkölésbe csap át... azbeszt ide vagy oda, lásd FZ6. Higgyek neki? vagy ne?
Ennél ugye nincs ilyen gond? vagy tömködhetek alá pótazbesztet?
Ne haggyatok kétségek között

Baleset és esőmentes hétvégét Nektek (is)!
Laca!
Vannak viszont más többoldalas(!!!) tesztjeim!
SuperBike, Motorrevü, Origo. Azokat olvastad???
Kykee!
Én itt egyfolytában arról beszélek, hogy Alsóörsön találkozunk, holott már eldöntöttük, hogy az alapító összejövetel Almádiban lesz a Piazza (talán jól írtam) kávézóban! Tehát Almádi!
A 10.-e szombat az is stimmel.
Már csak az időpontot kéne kitalálni.
Szerintem késő délelőtt (11 óra?), vagy kora délután (3 óra?) kéne összejönni. Lehet, hogy a délutáni időpont szerencsésebb a szombaton érkezők miatt.
Vélemény?
Valamilyen módon közkincsé kellene tenned itt a fórumon, hogy hogyan lehet megtalálni a kávézót!
Amúgy pedig jó pesztrálkodást a hétvégére!
Üdv
Steve
Laca!
Ez most csak ennyi volt.
Gondolom majd a következő lapszámokban kifejtik bővebben (Motomix)
Szevasz Abdul!
Ne aggódj a korod miatt! Elárulom, senkit sem érdekel!
Szerintem szereted a GSR-ed és kellően büszke is vagy rá!
Na, ez a Klán tagság alapfeltétele! Úgyhogy jöhetsz bátran, várunk Alsóörsön, szombaton!!!

Aki jelentkezik a Klán alapításra annak névreszóló kitűzöt fogok csinálni, ígyen és bérmentve.
A kulcstartó jó ötletnek tűnik, de ezt is, meg még sok minden mást majd megbeszélünk Alsóörsön.

Eladó GSR-t meg csak úgy tudok elképzelni, hogy anyagilag becsődölt a tulaj és nem bírja fizatni a részleteket. Más oka nem lehet! Persze azért sajnálom a tagot...
Jó szervízelést!
Üdv
Steve
Az megvolt már, azt hittem, hogy több oldalas!
Nem baj, ez is valami.....
ha rá kattintasz a képre meg tudod nyitni, utána meg jobb egér gomb és mentés
Szevasz Laca!
Neked is jó hétvégét, még akkor is ha költöztetsz!
Közel már az a 30.-a!!!!!!!!!!!!!
Szia Steve!

Én nem olvastam, el tudnád küldeni mailban?

Előre is köszi!
Újabb GSR teszt.
Van még aki nem olvasta?
Ma extra jó napom volt, két GSR-t is láttam.....

Az egyiket kétszer is az 51-en, nagyon úgy tűnik, környékbeli......de jó lenne összefutni(ráadásul az is fekete)
Jó szórakozást Nektek a hétvégére!
Éberség van...!!!!