Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motorod igen, a korod nem függvénye a csatlakozáshoz! MInden GSRest szeretettel várunk Alsóőrsre!
A Steve a motorozz.hu-n bővebb infokat tett fel annak aki komolyan gondolja a KLÁN tagságot!
Üdv Kykee!
Trükkös helyen van, én is csak véletlen találtam meg, takarítás közben. Szval a bal oldali müanyg idomot kell hozzá leszedni, van ott egy drótszerű vas, amit ki kell huzni, és alatt a van egy pull feliratú fül, ha kihúzod ott van elrejtve a kis kincses csomag. Van benne minden mint a mesébe csőkulcstól kezdve a kombinált fogóig
Üdv mindenkinek!
Eléggé felgyorsultak itt az események, csak kapkodom a fejem, hova nőtt ez a fórum és a csapatszellem!
A hétvégi Hungaroringes eseményen sajnos nem tudok csatlakozni, ma vettem észre, hogy már 950 km van a gépben és csak jövő hét csütörtökre tudtam bejelenteni szervízre. Ha mennék, akkor közel egy hétig sehova máshova...
A GSR Klánhoz természetesen csatlakoznék, bár úgy látom a 27 évemmel elég fiatalosnak számítok a csapatban!
Közös kitűző, kulcstartó ügyében van ismerősöm, ha szükség lenne rá.
További napsütéses napot, még szerencse, hogy motorral jöttem dolgozni!
u.i.: Megvan az első eladó használt GSR, a hasznaltauto.hu oldalon találtam, 1000 km, 1,8M. Hát van akinek nem jön be ez a csoda???
Steve!
A haverom nem nagyon ért a számitógéphez!most már mind1,átléptünk a dolgon!
Köszi a kártyákat,de elöbb motorozz és aztán a szórakozás!Sajnos lesz még rossz idő a kártyák elkészitéséhez!nincs annyi idö,amennyit motoroznék!
gondolom Te is beleguritassz 400km-t a vasba a hétvégén!? nekem ma 2128on áll a km-óra!
csak az idö,meg a rendörök a para a motorozásnál!Neked is balmenköz-t és tapadjon a gumi!
Kykee
Ha lesz idom en is kimegyek, es meg 2 masik GSR-es haver is talan.
Kykee!
Jó, most az egyszer elnéztük a haverod belenyúlkálását!
Az sms-ed megkaptam, úgyhogy most már rajtam a sor.
Ahogy ígértem a hétvégén megcsinálom a kártyáidat aztán küldöm!
Ha lesz időd, jó motorozást a hétvégére! Igazoltató rendőrökkel vigyázni!!!
Üdv és balmenköz!
Steve
Szevasz reet!
OK! Akkor kint találkozunk!
A szerszámkészletet én momentán nem találtam meg, igaz nem is kerestem.
Szóval merre van??? Ne feszítsd tovább a húrt!
Üdv
Steve
Vasárnap én is megyek ki a ringre, ha az idő engedi. Sajna nem tudok hozzátok csatlakozni Steve, mert jon velem egy Yamahás és Kawás haverom, és hozzájuk kell alkalmazkodnom, de kint ugy is összefutunk!
Ja valaki megtalálta már rajtam kívül a GSr-hez adott szerszámkészletet?
Elnézést de a seggfej cbr 600 rr Levi belenyulkált a nagyok dolgába az én loginommal!pofátlan kezdö! a cbr forumon lehet visszataknyolászni!nekem kell magyarázkodni egy ilyen komoly oldalon!
Kykee
replica gsr
Hello Steve!elküldtem az esemest!
nem hizik a topic!vagy rosszul látok?
lekpani=lekapni
Különben is nem szép dolog lekpani a másikat, mikor "nőzik" :)
Eh... en megismerem magam :)
Hi!
A motorozz.hu oldalon csináltam egy túrát "Alsóörsi GSR és HD hétvége" néven. Aki akar jönni a Klán alapításra jelentkezzen be a túrára (nem baj ha szombaton jössz!).
Steve
Mi van veletek GSR-esek???
Hát csak a Tybee meg én megyünk vasárnap a ringre???
NAGYOBB AKTIVITÁST!!!
Ha engem kérdezel, én nem ismerem a "csávócskát"...
De a motorja az tuti!!!
Steve
Hi!

Nem ismeri véletlenül valaki ezt a csávócskát...???
Szevasz Laca!
Kitartás!
Már csak néhány nap és itt a paradicsom!
Addig viszont együttérzésem...
Szevasz Tybee!
Én ott leszek a Shell kútnál! Ha esik, ha fúj...
10 és 10:30 között várlak, meg persze a többieket is!!!
Üdv
Steve
Sziasztok!

Steve, nagyon szívesen mennék, de nem fájdítom a szívemet.....az Istennő,(nálam vmiért nőnemű a GSR) legkorábban is csak május 30.-án száll le hozzám, addig csak kibírom vhogy, bár nem egyszerű...
Addig is, búfelejtőnek bevállaltam egy költöztetést vasárnap reggel tízre.......
De Alsóőrsön ott a helyem!!!!(akár előbb is találkozhatunk, az első ezret hamar beleakarom rakni...)

Addig is jó gurulást Nektek!
Szia István!

Én 10 órára igyekszem ott lenni. Gép megtankolva, lánc lekezelve. Jöhet a vasárnap!! Valószínű hogy az M3-ason megyek, Gyöngyös felöl, majd kikeveredek a Shell kúthoz.
Remélem az idő kedvezni fog!
Szevasz Kykee!
Köszönöm a fáradozásod szállás ügyben, de közben én is találtam egy alkalmasat Tihanyban.
Mégegyszer kösz!
Amúgy pedig jól jöhet még a kégli, ha lesz olyan Klán jelölt aki lent akar aludni 1-2 éjszakát.
A címedet megkaptam sms-ben, csak a neved nem írtadmeg!
Vagy a kykee-re is kiviszi a postás???
Üdv
Steve
Szevasz Rece!
Remélem azért némi szabadidőt ki tudsz szorítani vasárnap.
A számom tudod, úgyhogy ha jössz csörögj rám! Ha nem venném föl, akkor éppen motorozok... (ez nem cukkolás volt )
A szállás lehetöséget én küldtem neked Steve!KYKEE