Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok mizujs errefelé?még mindig fáj a bölcsességfogam,asszem itt a vég
hy barim
Szép estét!
CR9EIX
Szasz haverom!
cépjóst mindenkinek!
Háj! Az orosz keresztnév kicsit erős nem gondolja Mr Oldklu! "tolja"
jó ST-t

+ jött az ajándékom a drágaságnak
Szia Pityu!

Na ha gondoljátok jöhettek bármikor. Akár hétköznap este is motor ügyben. itt az elérhetőségeim: link
Nekem van segédeszközöm..... érdekel?
Én az első kerékre kiszerelt állapotban raktam fel...de a hátsót lusta voltam kivenni....így azt a helyén raktam fel. Kb. 15 perc volt....de csak azért mert több darabból áll és mindig fűzögetni kellet befele a segédeszközbe.
Az enyém annyira "ökörhúgyosra" sikerült,hogy a hátsóra már fel sem tettem....
Hi!
Semmi "ökörhúgy" feeling? Vazze!
Te kis ügyibügyi!
tessék itt van: felnicsík
OK! Lefotografálom majd!
Szeva Gekko! Kész a csomagtartód teljesen? Dobj fel egy képet róla!
Nevess csak te kis szégyenlős! Így fogok majd én is Neked csikot mutatni....!
Első fokozatban Biztonsági tiltás,második meg harmadikban pedig elhaladási zaj miatti tiltás,
Kiscsoprtos motoros-óvit szeretem!

Elől megy a .... Fndike,
utánna a NoParácska,
Őket tólja Hentesecske,
Végúl meg a krumplifejű Öreg Hapsi!
Hétvégén túlsok program:
Kaposvár - Gyorsulási II. futam (Kunmadár folytatása.) szom.06.
Gyomaendrőd - Termál Strand - Motoros tali. Madancébe fürdés és hányás! pént.-szomb.-vas.
Hungaroring - Ingyen pályázás, motorrendőr oktat, meg buli szombat. 06. (Nyílt nap.!)
Ez az egyik ok, hogy anti-citadellás vagyok....
Én azt mondom hogy ennek a nagylétszámos túráknak nem ssok értelme van... Akárhova mész rá vagy szorulva a másik 100 motorosra, várnod kell mindenre, stb...Ismerni meg vagy 10%-át ha ismered..
Cask szőrmentén szólnék hozzá:
Szóval, ha túl nagy a banda, akkor néhány brácsásból szólóst kell csinálni és 10 perces ütemben kell inditani a max 10-15 motoros csapatokat! Sokat járok ilyenekkel is, már a 20-as létszám is életveszélyes, a csoporton belüliek ellustúlnak, nem figyelik a forgalmi eseményeket, lassabban reagálnak le veszélyhelyzeteket! (Amit az autósok gerjesztenek!)