Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BMW Premium selection a neve. Keress rá a honlapjukon, leírják z egész programot.
Van olyan,h Bmw selection hungary. Ez némely kereskedésnél van.? Azért kérdezem, mert láttam a neten egy 2007 oldalt ahol
csak használt bmw k voltak egy fullos kiállítóteremben. Ez létezik még. Cime? A roomstert nem tudom becserélni sajnos.
Jó étvágyat mindenkinek ! Ebédidő van .
Ezzel egyetértek. Szép és bölcs mondás. Főleg az én koromban.
OK. Végül is nem lövünk nyúlat. Csak szinten tartom a témát.
"nejem is szépen néz rám " Ezt azonnal használd ki , mert hamar elmúlik ! Tapasztalat !
annyi a gond, hogy jövő héten hétvégén nem vagyunk itthon, tehát leghamarabb két hét múlva hétvége....
Na de ja................. Probléma OK. Mindenki mosolyog a nejem is szépen nézz rám. Begyűjtőttem egy jópontot, h később legyen mit elbasszni.
Maci a hétközben nem nagyon valamelyik hétvége délután. Ennénk a fagyit. Kerepes - Zugló fing távolság. Tözsgyökeres zugló vagyok csak a drágám szilasligeti / Kerepes/. 17 éve kiköltöztünk.
A villásdugó csodákra képes !
Nálunk egál van . Én elbírom a motort , ő elbír engem . Ami fontos : "mindenhonnan hazahozom épségben " , meg magadat is ! Estem én már robogóval árokba akkorát , hogy csodálkoztak a barátaim , hogy nem lett semmi bajom . De mint tudjuk a részegekre valaki mindíg vigyázz fentről !
! évig nem használtuk. Rohadjon meg lekötöttem mindent kihuztuk a helyéről, vissza kötöttem mindent. A k...anyjába ÉS elindult. Nejem meg mosolyog . Kis öröm is öröm
Persze rendben is van, h kemény vagy, de vigyázz magadra! Sohane felejtsd el, h a gép amin ülünk erőssebb nállunk! Kb egyszerre kezdtünk (2008 nyár) én 6000-ret mentem, de még nagyon messze vagyok a rutinos motorostól! Majd ha 20000-nél járok és mindenhonnan hazahozom épségben akkor talán! TÉNYLEG VIGYÁZZ MAGADRA! Legyél kemény, de épeszü!
Nem,babattárol
Akartam már kérdezni , de a jólneveltségem nem engedte !
alábújsz, és átnézed, nincs e valamelyik csati lecsúszva.
Mikor lenne nektek jó?
Köszi Krisz. De nincsen ápr.1
Vagy adj egy email címet. Pár infót adnék.
Electro-world , media-markt .
Maci. A továbbtanulási dolgokról vmikor tudunk beszélni? Montad a múltkor, h igen. Akkor ez OK?
Kemény vagyok , nem szarozok ! A motorteszt már többször megvolt , nekem való hidd el .
Uraim. ! év után a mosagatógépet /zanussi/ beakartuk kaocsolni, de no nono. Csapok nyitva a szivattyú csak búg . Ötlet.
Szilárd 2 percre csörgess meg. 06 20 553 93 20
Igazad van, a 4 LE után ezért mehetsz is a 200LE-s gépre....
Kontaktommal beszélek és jelentkezek. Színek milyenek lehetnek a
a K8 ból? Ill mit lehet még kapni.