Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a baj h túl sokat ültem az ezredesen és csábulok... bár olyan motorom sosem lesz amit igazán szeretnék (triumph daytona 676)...
Helló. Hojtjej, Te milyen gumit vettél?
hojtjej ha megkérlek megadnád a hollós web címét mert én amit találtam sehol sem látok k8 feltüntetve
Még két hónap és 150,000 . Erről is csak lábujjhegyen , de sebaj !
háát igen.... nem rossz választás!
1698e Ft a k8 az nagyon jó.Na akkor benézek.Rákerestem gsr 600 teszt videóra magyar nyelven,de csak ezt találtam ha tud még valaki videót szóljon. http://www.webcsatorna.hu/page...
kisgixxer
Hi! Mit nézel helyette?
na és hol vannak a képek? Csak GSR-t látok az adatlapodon....
A BKING meg nem pöttömöknek való, mint te
1698e a hollósnál a K8
abbahagyni ? soha ! folyamatosan a cserében gondolkodom
Nem is tudtam,hogy az első lefingás ilyen nyomokat hagy az emberben .Csak az a baj,hogy 2millió 98e Ft a k9.Nem tudom mi lesz lehet viasszamaradt k8 vagy k7 lesz elméletileg az is új csak a forgalomba helyezés lesz 2009-es.Szerintetek milyen extrákat kérjek hozzá a barátomat+feleségét áron belül felöltöztették plusz sisak meg csizma?Azért az ehez hasonló áron belüli dolgok jól jönnének.Nem tud valaki valami nagy akciót?Néztem hozzá idom témát is az plussz 80e Ft ebben van hütő takaró idom és alsó idom.Ha valakit érdekel gsr600-hoz idom azt itt megnézheti http://www.motorparts.hu/index...

Ill a http://suzuki.fullgas.hu/ motorkereskedésben IV. FULL-GAS Budapest szülinap és tesztnap 2009. június 13. szombat
Ide biztosan elugrom.Néztem van pár tesztlehetőség majd meglátom akit érdekel a dolog a honlapján talál pár dolgot.
Tud valaki valami jó akciós lehetőséget?
Honda fórumra is feltetted a kérdéseid ?
Bking-ről nem ért le a lábam bazz ! Szia !
Hoitei, most fogtam fel, te eladod a motort? Miért? Abbagyod?
azért, mert te Busára ültél null tapasztalattal azért ne vadítsd a másikat.
Szeva ! Háát úgy felhívtál múltkor , hogy lemerült a telefonom annyit beszéltünk !
Szia ismeretlen . Ne vegyél gsr-t !
szeva bazdmeg rééég nem voltál itt......
Hello mindenki ! Szia Gino .
én is csak márkakereskedőnél venneék,annak lehet a száját +ba....ni,ha gáz van...
én az újat venném. Két okból: nincs annál szívderítőbb, amikor a szalonban kiválasztod a motort....és arról a motorról tudom, hogy sérülésmentes, garanciás, és én fingom össze az ülését elsőnek.....
Anyagilag nem éri meg, ha nem hosszabb távra veszed.
a legsérülékenyebb a tank alatt a kormány és a váz találkozása, az rendszeresen kitörik. Keress hegesztésnyomot, ha nem gyári varratot látsz hagyd azonnal ott.
A csúszás nyoma is meglátszik a vázon, a tank alatt két oldalon. Ha javítva lett felejtsd el.
A tank sérül a blokkal együtt, ha nincs gomba vagy cső rajta, nézd át, hogy a hűtőcsövön rajta van-e a gyári fém.
A hátsó villa is elmehet kisebb eséskor is, de z azonnal kiderül, mert a motor a próba alatt nem megy egyenesen.
A blokk megbízható konstrukció, de az olajat azonnal cseréltesd benne, akármit is mond az eladó.
Rendben jól átnézem.Szerintetek mi az amivel behuzhatnak egy gsr 600-nál ha használt?Sérülés,hang, olaj folyás stb ezek alap nálam van még valami ami kimondottan a gsr600 mondható?