Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sasztok! A görény mocsok állatok reggelre felnyomták az automat a házunk előtt! Rohatt kocsogok!
minden lehetséges. ausztria lottó
Jó reggelt!

Már megint esővel riogatnak ..... lehet elázom hazafele?
természetesen az új ára ennyi.
hali ! forgónnál 59.900 szerelve ...
Üdv! És pálinkás jó reggelt !
80% ig. Még 1 hét kelett volna,,,pihenve. De nem jött össze,,,,sok a meló.
Jó reggelt!azért az árakhoz számoljál még egy picit mert ez kamesz,pl hátsó ledlámpa nem 34ezer hanem 50 legalább is amikor én vásároltam pont nem volt a 30ezresből
"Fenyegetni,annyi mint felkésziteni"
SZeretettel várlak Benneteket! (IS!)
Hali Öreg!
Kigyógyultál a bajodból?
Sziasztok! :)
Unatkoztam és gondoltam a hölgy tagnak kedveskedek vmivel..
Háj! Na hol is kezdjem: hoi köszi a gumatippet, szilárd jó döntés volt gratula, ruhát okosan és jót (shox bőr also felsőt 50-ért sikerült télen akcióba)
Tud valaki valami jó moci ruha boltot itt Budapesten?Akciók stb meg ilyeneket?Honlap cím is jó
Üdv!
SZio!
Igen, ezt láttam én is. Nem tűnik annak
csak kéne első is

Bár a család hím tagja nem akarja hogy lecseréljem a hátsót mert az javított és azzal nem száguldhatok, és így nem félt annyira, de basszus...én élvezni akarom a mtorozást
Nem tűnik rossznak.
Egyszerüen nem volt tovább alkudni lehetőség.Már szinte azt hihették,hogy süket vagyok mivel kb10szer próbáltam belealkudni mindent pl:sisakot,ruhát,csizmát,bukó gombát,plexit, és mivel már szerintem az idegeikre mentem a főnök rábólintott a hazaszállitásra.Bár lehet nem volt tisztában azzal,hogy 325km na de kinem ..... le.Amit lehet megtettem,de mivel még kedden lesz a pappirmunka így újra előveszem a kétségbeesett alkudozós nemistud,hogy megvegyem stilusom és hátha sikerül még belebombázni az árba
Hivd Brian t. 06 20 3450566
Hali SKacok!
Kéne nekem:
180, és 120 Metzeler Roadtec Z6, vagy a lágyabb keveréke.

Valakinél valami elfekvő?

Köszike
Ilyeneket fogsz kapni otthon,ha későn érsz haza a motorozásból:
Szia Szilárd!
Gratula a mocihoz!
Én kb 1 hónapja lettem GSR 600 tulaj de egy pillanatot sem bántam meg. minden nap a Drágaságommal megyek a városban, v. munkába.....istenem.....de télleg a szállítás helyett egy kis kedvezmény egy sportdobra az nem hülyeség, mert a nélkül eléggé halk szegényke :) vagy xenon izzókat...hogy lássanak...:)
Kicsit nézelődtem és már pár idom feltünt,hogy még vaditsam a rendszert(már ilyenen töröm a fejem pedig még megsincs).A http://www.motorparts.hu/index... elég jó árak vannak szerintem gsr600 -hoz.
Gondolom ti is így voltatok,de én már most tűkön ülök.Alig várom,hogy csapassam a rendszert.Nem tudom leírni a dolgot,de talán jobban ízgulok mint pl az első sex előtt,vagy mint az első éles gézigránát összeszerelésnél a honvédségben .
Szinte minden másodlagos lett.A (barátnő) tisztában van azzal,hogy a motor lesz az első és hogy ő a másodlagos .Fura ez az érzés mivel még nem volt új motorom.
Elég nagy halál van az autó és motorértékesítésben. Halálos a visszaesés. Rendszeresen olvasom a statisztikákat. Évelején még 120.000 új autóértekésítésben bizott a szakma. Szerintem az össz
90.000 nek is örülhetnek. Nos Gino?
azért mondom,hogy még buko,ruha +2év ingyen szervíz.......jó lenne .hát persze