Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mi a francot írogatok itt?
A co.ro.at ra jókat írnak, de úgyanúgy a sp.at ra is. A profilja miatt
a ro.at. pályára nem ajánlják. Te voltál Kakucson vele?
motopityu kellene egy kis segitség.Új motort szeretnék vásárolni de viszont minnél olcsóbban.érdekel a k8 is csak új legyen gsr 600
HI Szilárd. Ha újat akarsz venni szóljál van kontaktom a BlackMotornál. A XV. ben van.
Ez igaz . Robogó üzemmódban én is .
ő már legalább elment annyit.....
Nekem is con road van fent tényleg jól bírja a strapát! 7000 van benne, eszém ágában sincs cserén gondolkodni!
15,000 km egy hátsó gumival ? Ne segíts erősebb motort venni neki , még baja lesz ! EZT KOMOLYAN MONDOM ! ! !
Jó reggelt! Vagy napot, deaz + nincsen! Asszem kipihiztem magamat! Tök szárazság van az úton, ez nagyszerü Nehogy má ne
tegnap rendesek voltak kunmadáron, az ö buszukba raktuk be a cuccainkat (buko,tatyók stb)
Hogyan csúszna már le a gázmarkolat? Azt nem a végsúly tartja.
A kapcsoló két félből van összerakva és a gázkar egy peremen belül van a két gázbowdennel.

Biztos, hogy GSR-ről beszélsz?
Hoi, ha eljutsz addig, hogy tudod nagyjából mit akarsz, akkor segítek a Blacknél. Szilárd, ne csak nézegesd a Black oldalát, hanem menj be és alkudj pofátlanul.
hát meglátom felhívtam öket de gondolom a minden nap 10-20óráig szlogen pünkösd alkalmával érvénytelen lett
a kezdőoldalon ez jön fel elsőnek
hojtjej mikori ez a hirdetés a 1698e Ft k8 amig a készlet tart?Mert dátum a hirdetésen nincs és így sajna már lehet lájárt hónapokkal ezelőtt a sima weblapon nem találtam k8 az akiósok listáján.
Lehetséges,hogy régi hirdetés?
suzukimotorrad nagykőrösi út . Ha komolyan gondolod a motorvásárlást , tudok segíteni .
HI. Az adatlapomon. Elég nyögvenyelősen megy a fizetés, ezért próbálkozom, de csak itt a fórumon. Hiteles motort nehéz eladni az árfolyamkülönbség miatt. Persze semmi sem lehetetlen.
Nem tudom, h az újat milyen feltételekkel adják?
Na megnéztem a suzuki hollós ajánlatát ha még van készleten 1698eFt gsr 600 akkor abból nagy valószinüséggel egy db elkelt .thebear megnéztem a Blackmotorst is.
MotoPityu van kép valamerre mert én általában a hasznaltauto.hu szoktam nézelődni a motor részlegen?
hát ha én döntök a csere mellett akkor csak újban gondolkozhatok mert eladni nem lehet... be kell számíttatnom
szilárd, nézz be a Blackmotorshoz is, lehet velük alkudni....
Helló. Én folyamatosan ,,árulom,, a motorom 2007/11. 9000 km.
Csak hitelátvállalással. 0 ft kezdővel.
a road-dal majdnem 15ezret mentem el ! nem volt bajom vele de most letesztelem a sport-ot is.
Metz z6 és / pedig/ cont. road at. szeretnék venni
675 ! csak elütöttem
szija ! conti sport attack. nagy különbség van a road után... nekem bevált !