Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgyszintén! Örülök, h +ismertelek! Na húztam is tovább, buli van! Sogiék sajat kategóriájukban +nyerték a vasadi rally-t! Gratula nekik! (lada 1200 saját építésű!
nálam ma nem volt mocizás,jön a bölcsességfogam,fetrengtem egész nap.mikor lesz legközelebb Kunmadaras?egyszer már tényleg el kéne oda mennem
nem volt veszélyes.......feljebb raktam a strobit most jobban látható
most nyűgös nem piszkálom
megszáradtál safety biker?
Kérdezted, hogy a HALÁSZLÉ hogy izlett?
köszi én is a gurulást!remek banda jó a seggvillogóm mi a metzi is kurva jó esőben is !sportec m3
Úgy értem, hogy "segédvillógójával"
sziasztok!látom a kunmadarasi delegáció is hazaért.biztos jó lehetett
Ide figyelj RECEGE!
Azért, mert Te vagy a fiatalabb, azért én mán nem is üljek fel a GSR-emre? Ha engem befogadtak, akkor Téged miért ne tennék?
Jó gyerekek ezek itt, csak egy kicsit lassúak!
Na, mi vének, majd órát adunk Nekik, hogyan is kell ezt csinálni! (Szakadó esőben NoPara elöl, Hentes, majd jómagam X74 km/h-val, na nem itt, hanem Monzaban! NoPara felvezetőnek Metzelerel nagyon jó, meg a seggvillogójával!
Szasztok
Vadi új csákány vagyok eme fórumon.
Bemutatkozásom az adatlapon.Olvasgattam visszafelé, nagyon úgy néz ki, hogy igen jó bagázs tanyázik itten. Esetleg magatok közé fogadnátok egy vénembert?
És ha már itt vagyok megkérdezném gjmsnipert, mennyiért engedné el a kezét a hangos kidörrenőjének?
Öröm, hogy itt lehettem.
Te mióta lettél ilyen kis kényes gyerek? Heti 10x bulizol, de attól nem fájdul meg a kicsi fülecskéd.
Ja, és utánad max. azért mennek a meleg motorosok, mert 100 km után már felállva riszálod a feneked a motoron!
A gyári dob sajnos kaki, kell a hangerő a magyar utakra.
Jövök egy sörrel, ugye nincs harag?
Fndi, NoPara, Hentes, Tybee!
Köszönöm az együtt gurulást! Remek nap volt!
NoPara olyan halászlét rendelt Neked, hogy mind a 11 újjadat megnyaltad volna, ha...velünk maradsz, a csárdában, az M3 előtt jobbra! Ott átmelegeedtünk és az eső is mérséklődött addig!
Erzsi kapott egy kukászsákot a seggire! Azzal jöttünk haza, képzeld, mit láttak hátúlról az autósok! Nagy, fekete popó, pelerinben!
Amúgy ahogy néztem előtte sem volt vészes az eső meg a csárda után sem csak abban a 20-30 percben.Én mjdnem motorral mentem csak előtte kinéztem és a kocsikulcsot kaptam fel.Hiába nem vok kemény srác.
néztem igen, de már mikor a shel kúton voltunk akkor mondta be a rádió hogy egy gkvez bennéget a kocsiban és teljes a zárás és a káosz
Jobbulást a 3 gsr-es és egy sv-s úrnak.Nem semmi esőt kaptak az alatt pár 10 Km alatt míg előttem mentek.
Örülök hogy hazaérkeztél.Én is tö.ig áztam,de megérte
Nézted a linket a balesetről ?
én is itthon, túl a forró fürdőn
csak kb 5 * áztam el szétfagytam de jó volt
Sziasztok !

Most értem haza elázva, motor gyorsan lemosva.
Itt volt délelőtt a baleset Szolnok előtt .link
ezért terelték el a forgalmat .
Kunmadáron szakadtak a féltengelyek rendesen !Autóból is volt felhozatal a Kispoláktól a Dodge Viperig.
és = én
mi baj a bódissal és imádom !