Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feltételezem ezt Crazy is megerősíti . De szerintem ebben a témában Te is otthon vagy. Köv. SuperBike szereplés mikor lesz?
ismerjük egymást
Hivd Brian t, nagyon koorekt, jó indulatú és segítőkész. A pályamotorozás topikban megtalálod.
az első racetec utcán kb 8-10ezret elmegy.a hátsó is nagyon sokat persze jol beállított futóművel.mindíg ezt a gumit venném ha tehetném.ragad mint a ferrobondos orbit
0 km es gumikat ennél azért olcsóbban lehet venni. Gsr re contit és
metz z6 már 50 55 körül garnitúrában.
slick gumim mindíg többet birt utcán mint egy mintás gumi.elment akár 3000 et is hátul bármikor
HI. RaceTec gumát tettek ma fel a gépemre. Igaz még a szervizben ven a motor. Mint írtam a meleg csomagtartóból kivéve olyan volt mint a csitiz. Ez most komoly. Sokat nem fogsz ezzela gumival elmenni. Puha és tapad mint állat az elmondások szerint. Körbe jártam a témát. Ár/érték arányt is figyelembe véve, ha komlett garniturát kellene vennem. 1., ContiRoadAtt., 2. ContiSportAtt 3.Metz Z6. http://www.svmedia.hu/kiegeszi...
Ez csak egy tipp. Próbálok okosodni, de nem okostojáskodni.
Egy puhább utcai is kb. annyit mehet el, mint a medium slick.
Persze 600-as motorról beszélünk.
100++ LE és 100 Nm körüli nyomatékkal, ezt kihasználva erősen fogy a megtehető km-ek száma. De ez érthető....
ha elmenne 8ezret az már jó
A medium slick is elmegy 6-7e km-et, ha téped is neki.
Egy utcait is le lehet koptatni 8-9e m alatt, ha mész is vele, nem csak gurulgatsz...
kezdő robogos
nem ha 3000alatt megy el,arra írtam!Téged kérdeztelek,hogy szerinted mennyit megy el ez a guma 5-6-7-ezret
Mikor mész te egy hónap alatt 5-6-7e km-et?
miért?milyen a motorozós stílusod?
Én 5000-et mentem a sportec m3-al, elötte akié volt ki tudja mennyit (de nagyon újnak nézett ki amikor vettem) és most kezd láthatóan fogyni a közepe.
bammeg pedig teccccik,de a faszomat havonta új gumi
szerinted.......... 5-6-7ezer km
azt, hogy még annyi sem, a te stílusoddal. Ez egy supersport gumi, rágógumi állaggal.
Ahhoz 1000-es motor kell....
azt mondod 3000 és vége az én finom stílusomal
még csak 3000-ret,de mintha zsír új lenne.....csak ha ugy lesz lé akkor vennék még gumát...
Gino,Maci valamit erröl a metziről.......
az, hogy el fog fogyni 3000 alatt. Mennyit mentél az M3-al? Ez annál puhább.
Menj el fogdokihoz. Ne halogasd,genyó egy fog.