Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fogyasztás az attól függ mennyire téped a fülét........ nekem 8 liter fölött volt,aztán szóltak,hogy lehet állitáni rajta,a jobb kéz kissé lightosabb tekerőmozgásával
És qrva jó mocc! Új vagy használt? Hát ha használt az valóban olcsóbb,de JÓL NÉZD ÁT! Sok sikert!
én szoktam csekkolni azóta h laza-e...
A végsuly elhagyással nincs nagy probléma,kivéve akkor,ha 200nál hagyod el ugy,hogy a gázmarkolat is elcsuszik.Ez volt nállam,majdnem nagy perec lett a vége
ne bazz, gyerekek ! süt a nap !
szia ! sztem nem érdemes új motort venni. én például eladnám az enyém a végsúly tényleg elhagyódik de ez legyen a legnagyobb hibája amúgy megbízható motor.
Sziasztok.
Motorvásárlás előtt vagyok és a segitségeteket szeretném kérni a dologban.Megkell mondjam már találkoztam pár motorral de ahogy megláttam a GSR 600-at beleszerettem.
A két legjobb barátomnak már megvan a motorja,de sajna nekem még nincs és mivel mindig megy a kis rivarizálás úgy döntöttem én nem hondát hanem suzukit veszek.Ők egy cégen belül,de külön tipust vettek az egyiknek CBF600 van mig a másiknak CB600 HORNET A 2008 tipus.
Eleinte nekem is nagyon tetszett a CB600 Hornet,de amikor megláttam a GSR 600 lehidaltam.Végülis kategórán belül van a két motor és pl pár pacival gyengébb a suzuki de hát mit tehetek beleszerettem az adottságaiba.Amit a neten meglehetett találni róla már mindent elolvastam,videókat néztem stb.
Na ennyi rizsa megpróbálok rátérni a lényegre.
Kérdéseim:Érdemes újat venni vagy jobban járok egy használtal?Ennél a kérdésnél vacilálok mivel akár fél millió forint eltérés is lehet.Őszintén szólva nem hajlok az új megvásárlására.Mivel ez a suzukinak csak 3éve alakult tipusa szerintetek mennyire van kiforva a technika?Olvastam sokaknál,hogy a kormány végsúly eltünik csak úgy magától ill a fogyasztásról is eltérő vélemények vannak.Van akinél 8/l míg valakinél meg csak 6/l városi használatban.
Hol vásároljam meg?Én Bp-en lakom,de semmi használható információm nincs erről ill az árba mi mindent kellene belealkudni?
Előre is köszönöm a válaszokat tudom elég amatőr a hozzá állásom,de nézzétek el nekem.Ha valakinek van saját véleménye motorvásárlással azt szívesen elolvasnám
Köszönök mindent sziasztok
az odafele út az hibátlan volt, még a nap is sütött csak a hazafelé volt szívás
lehet. nem megfagyni és szarrá ázni akartam a hétvégén hanem motorozni...
igaz!néha engedni kelll
Ez nem igaz! Tegnap előtt Pilismarót, Esztergom, tzegnap Kunmadár!
Kérdezd a "megfagyottakat"! Aki mert az ment!
Figyuzz! Így is 2:1 , valamikor nekem is engednem kell, mert kirakják a szűrömet, és Te is tudod, hogy nehéz olyan macára találni, aki szívesen ül fel mőgém!
hát itt nincs jobb idő új gumim van, új láncom és még nem is tudtam menni vele ! itt volt három nap és 0 km a megtett út
motorostalira gázzzzzzzz
Mán viccket, de a "nagylány" jelentőségteljesen elpakolta a motorosruháját! (Két napja mögöttem fogta fel a sarat! )
Pedig kéne gurulni! Nagyorosziban lenne egy motoros haveri süt-főz. Hát nem ciki, ha autóval megyek?
Oldibá Te sohasem pihensz.....
Jó reggelt!sipinek is shark sisakja van....... ma jobb idő van legelább is itt....
Jó Rekkelt Mindenkinek!
Már észak-nyugat felöl oszlanak a felhők!
Két nap ázás után jó lenne már egy szárazabb nap!
Süss fel Nap!
Süss fel Nap!
Mondtam, a k...nénkéd! Hogy SÜSS FEL, Te hülye Nap!
átadom:) remélem, lesz még ilyen.
Gratula a Nagyidnak!
Bár csak nekem is meglenne!
Óvd, és örülj a társaságának!
Lesz még sörözésre alkalom sok!
Ha ez jól sikerül, akkor tradiciót csinálunk belőle!
Jó Éjt!
Hosszú és vizes volt ez a nap! De remek volt!
Kösz a résztvevőknek!
szombat dében a nagyim 85. szülinapja....szóval nekem ugrott sajna a hétvége...pedig nagyon élvezném a társaságotokat...
Reggel Kaposvár, onnan Bfüred, aztán Citadella, utánna nálam serezés. Szerintem ez mind beleférne egy napba!
Maci!
Szavazás juni.07.-én, vasárnap van, 6.-a, meg csak szombat. Ha este eljösz serezni, még attól másnap reggel mehetsz szevezni!
A savazóbiztos nem szondáztat!
jobb lenne egy héttel később, én megyek szavazni Debrecenbe...
Csak azért kérdeztem, mert ha jól emlékszem ő szereti felmatricázni a motorját.....és hát levődött ilyenem....ha érdekli