Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jóccakát
Az ám,Nopara aki Shark! És azt monnya qrva jó kis kupak ,Ugye Nopara-bácsi?
Seggvillogó! Ez jóóó vóóót
A kiput tudom, de a kupakja is shárk?
Keversz? Kivel? Mit?
Amúgy Nopara kartársnak van Shark kupakja meg kipuffja
Szasz?

Mit keverek?
Xeva Gino! Már megint kevered mint Piszkos Fred
Estét!

Kinek van Shark sityakja?
Nem akarok vitát nyitni erről,de a Zsozsi-Shark cuccok esetében tök mindegy hogy előtte vagy utána haladsz
MEGHÍVÓ! Klántagok!
Arany keret nélkül!
6.-án Kaposvár, gyorsulásit megnézni, onnan Balatonfüred, kv-zás. Este Oldklu kertjében egy csendes sörözés melletti beszélgetés. (Törökbálint)Szendvicsekről Erzsi gondoskodik, ja, meg a sörről is! Ittas egyének transzferről szíveskedjenek gondoskodni, mert motorra nem engedem, hogy piásan felüljetek!
1. Tybee / eső nélkül lenne jó Szolnokról /
Sziasztok!

6.-án Citadella! A múlt havi is jóóó volt! Jó lenne ismét menni! Abdul, baripeti, syrus6, sipiapi, stb...?
MEGHÍVÓ! Klántagok!
Arany keret nélkül!
6.-án Kaposvár, gyorsulásit megnézni, onnan Balatonfüred, kv-zás. Este Oldklu kertjében egy csendes sörözés melletti beszélgetés. (Törökbálint)Szendvicsekről Erzsi gondoskodik, ja, meg a sörről is! Ittas egyének transzferről szíveskedjenek gondoskodni, mert motorra nem engedem, hogy piásan felüljetek!
Ez is jól hangzik !
OK
Tybee! Még javaslat:
Hazafelé ott aludhattok Ádámmal nálam, elfértek és összetrombitáljuk a KLÁNT egy esti sörözésre, így nem kell egyvágtában hazarohanni!
Tybee!
Jó, nekem nem kell kétszer mondani! Visszafelé guruljunk át Füredre, és az új sétányon meghívlak a kedvenc helyemre egy jó capuccinóra! Igazán szép lett az utóbbi időben, építgetik és szeretem a hangulatát annak a résznek!
Ott még úgyse voltam, engem érdekel !
Junius 6.-án Kaposvár lesz a következő gyorsulási futam helye. Egy Balcsis gurulással össze lehetne kötni!
A május 1.-i és az augusztus 20.-ai a két legjobb!
Most az augusztus 20-aira egy holland cég 1200 Lovas gyorsulási motorkerékpárt hoz!
1.200 Ló! Mondták!
Vájjék!
Na pillogjál Te nagyon öreg Oldklu !
Aki még ünnepnapon is gályázik, mint jómagam, annak elkódorogtak otthonrúl agyilag, ami annak lehet a következménye, hogy bizton nem létezik nálam öregebb és punktum.
Ha meg ott lettem volna veletek a mai napi penzumon, láttatok volna csodát. Másfelől meg irtózom a víztől, ezért lubickolok kizárólag mindig másnap. Ha a levegő páratartalma eléri a minusz 10 %-ot megzavarodk és lehet, hogy fordítva ülök a lóra. Ez meg borzalmas következményekkel járhat. Ilyenkor senki nem tudja, hogy jövök vagy megyek. Magam sem. Kell ez nektek? A nyomorult emotok meg hogy a gyíkban kerülhetnek oda ahová én akarom?
Segítség!
Sziasztok!

Üzenem annak a kék-fehér pepita színezésű, nem gyári dobbal közlekedő GSR-600 tulajnak, hogy Miskolc belvárosában aki integetett neki a lámpánál egy zöld skoda fábiából, az én voltam. :) Tudom, hogy nem ismer, de én ismerek minden GSR-es motorost, mert a családhoz tartozik. :)))
Jó mulatást barim köszi az ebédet ,meg a kesztyüt levonjuk a kabátból.....ha kell a kabi