Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és most?
Bele!
nektek is belelóg a kék háttér olvasás közben a baloldalirészbe?
sziasztok lakótársak,
hát most az egyszer tényleg nem poénból kell rosszat mondanom a guzukiról, de csókoltatom a tervezőket.
még mindíg nem tudok magamhoz térni a meglepetéstől, hogy mennyire állat módon van összerakva a hátulja a robogótoknak.
minden elfogultság nélkül mondom, hogy ez nem normális dolog. a segédvázat megbontani a dob levétel miatt, több mint észszerűtlenség, de erre is megvan a megoldás mégha kicsit brutálisnak is tűnik.
ki kell vágni a hátsó tartó konzol közepét, majrésabbaknak ajánlott két távtartót függőlegesen beheggeszeteni az eltávolított vizszintes rész kiváltására.
ha ezt egyszer megcsinálja az ember, akkor attól kezdve normálisan lehet szerlni a hátsó traktust.
bizonyára belegázoltam most néhányótok lelkivilágába, nem ez volt a célom, mindössze objektív kívántam lenni.
még van egy két apróság, ami nem tetszett de nem akarok szőrszál hasogató lenni.
a hangja viszont szerintem jó lett.
főként alacsony fordulaton nagyon szépen muzsikál, a shotgun effekt is jól illik képbe
Szeva Tesókám!
Na, telefonban milyen volt a hangefekt????
Remélem nem szenvedtél halláskárosodást???
Szevasztok Klán Tagok!
Tegnap meg volt a RECEMURA felszerelés!
Nem volt egy egyszerű eset. Még a segédvázat is le kellett csavarozni, hogy ki lehessen szedni a dobot!!! Azért megoldottuk. Főleg hogy hárman voltunk mert Badlac is segített a szerelésben nem kis mértékben!
Az eredmény: kb. 20%-al nagyobb hang, alapjáraton és kb. 2500-as fordulatig a gyárinál mélyebb erősebb hang, 2500 felett erős érces hang.
Első kísérletre ennyi sikeredett, végül is ízlés kérdése, de összességéban karakteresebb lett a hangja!!
Szombaton majd meghallgatja a Kykee is aztán lehet véleményezni.
Rece szaki még tovább akarja fejleszteni a technikát 2 db 40-es kiömlő csővel a mostani kb. 25-ös helyett.
Tehát a fejlesztés halad tovább!!!
Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a kedves marasztaló hozzászólásokat!
Maradok köztetek, legalábbis ismét olvasás szintjén, ahogy eddigis tettem!
Közös programotokon megjelenni sajnos a sok munkám miatt nem tudok, de így talán közelebb kerül hozzám a motorvásárlás, legalábbis az emelkedő tb., és egyéb miatt esetleg lehetőségem lesz jövöre megvásárolnom a szerelmem, ami továbbrais honda, CBF.
Télen, amikor majd esti sörözéseken beszélgettek, akkor remélhetőleg én is veletek lehet egy alkalommal!
Addigis mindenkinek szép napokat, széles utat!
,,,?????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????? ?????,,,

Nekem volt egy cbr1000f-m
Nyáron 15 perc üzemmeleg csapatás után nekem is leégett a zacsim!
Dőlt fel a forró az ülés előtt! De nagyon jó kis moci volt.
Elég ha befexig a turbószoliba 20 percre és akkor is tuti leég neki
2 perc szabályzás!
Garantáltan leég a zacsid!
Bakker ez gáz! szerintem felxel hamar lejön a zacsek!
Mit értesz motoros teszt alatt?
Arra kéne egy GSR, hogy rátegyük a kipuffunkat, és aztán rávethesse magát néhány tesztelő... :)
phew... ne ilyesztgess vazz"
kipufogó tesztnél nem a motoros tesztek a mérvadóak amúgyis?
Ne tudjátok meg, hogy jártam ma?
Jövök be a melóhelyemre motorral és az úton elgázoltam egy nylonzacskót. Szagolgatom, hogy mi az a fura szag menetközben, amit a motor áraszt. Mondom magamban, ilyen szaga még sosem volt. Megérkezem a munkahelyre, leszállok, elkezdem körbejárni a motort és közben szagolgatom, hogy honnan jött az a büdös. Hát nem észrevettem, hogy az a rohadt zacskó ráégett a leömlőre pont azon a részen, ahhol a közös találkozása van a leömlőknek. Szépen végigolvadt ahogy a nagykönyvben meg van írva. Hogyan lehetne eltávolítani, hogy a krómozás lehetőleg megmaradjon? Van valakinek ötlete?
Francokat, lecserélem az ereggyet...
Nem, kipufogó teszt miatt kellene egyébként!
fúj, remélem csak egy haverod akarja kipróbálni
Tud valaki olyan Suzuki márkakereskedést, ahol van teszt GSR600?
Egyik részére már választ kaptam. :) Akkor csak a maradék részre vagyok kíváncsi. Ugye nem lett komolyabb bajod?
Szia!
Mi történt pontosan? Lenne egy indiszkrét kérdésem. A képen látható, hogy a motorodnak nincs nagy baja. Inkább csak a műanyag elemek sérültek. Szóval, ez miért gazdasági totálkár?! Azt megértem, ha nem válaszolsz, ill. azt is, hogy most csúnyácska kicsit a gép, mert vannak rajta sérülések. De ezért eladni?! Tudom, hogy nem olcsó mulatság a motort meggyógyítani, de apránként el lehet végezni a javíttatásokat. Egyébként ki volt a hibás, Te, vagy az autós?

Napsugár: Ezért elmenni a fórumról?! Ha valóban jól érezted magad a KLÁN társaságában, akkor egy személy miatt nem érdemes az egyébként jól működő "kapcsolatodat" megszakítani. Azt viszont Neked kellene megérteni, hogy vannak emberek, akiknek nem a "vékony" testalkatú nők jönnek be, hanem a gömbölyded idomok. Nincs az alakoddal semmi probléma. Amúgy sem az számít igazán, hanem hogy az ember milyen legbelül. Lehet valaki világszépe, ha a fejében lévő sötétségtől még verőfényes napsütésben is lámpát kell gyújtania hogy lásson.
Kykee!
Nem unatkozom mostanában Háááát ilyen kis felbontású fénykép alapján nehéz lesz majd felismernem ha ideér de csak fogja mondani hogy ő az akit küldtél
ez nem tesz-vesz hölgy véletlenül, kykee?
Hali Don DoC!
küldök neked egy Ericssonos hosztesz hölgyet,hogy ne unatkozz!
Hali Steve!
Szeretném,ha fent van a hangszer, akkor rám csörögnél és én visszahívlak!sok sikert,hangrá!
Együttérzésem palya!!!