Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok Klán Tagok!
Holnap délután kipufogó beüzemelés!
Szombaton lemegyk az új kipufogómmal Tihanyba! (ha lehet vele közlekedni???)
Akkor meghallgathatod Kykee tesó!
Fájni fog aszíved..., meg a füled is!
Szép napot mindenkinek!
Helló!

Szerintem azt a 46 évet hagyjuk!
Igaz hogy én erről a korról tudok mesélni de ez nem annak a helye!

K..va jó hogy fiatalon tudjátok hogy milyenek lesztek tizen-20 év múlva !
Fasza!

Egyébként durva volt Lari az tény. Nem is vitás.
Egyben tökös volt mert nem mellé dumált azt ennyi.
Nehogy má ezmiatt szétb..szuk a topicot!

16.-ra kell koncentrálni!!
Nőnek a halak az a lényeg,süt a nap, van új gumi a mocimon!

Megy az üzlet,!

Dody
Szia Kykee!

Szóltál volna nekem és rendeztem volna a jszép időt Badacsonyba.

Örülők hogy a lámpát kicserélted és a régit eladtad!
Na szóval szólj a csávónak hogy menjen egy kört megint és lassan gazdaggá tesz.
Csak igyekezzen mert a vizitdíj bejött ! Igaz azt Te sztem bevállalod !

Szegény nejed sajnálom!
Pedig te mindent megteszel.
Talán az esőt nem a Te számládtra írja !

Jó legyél.
Gumt én is ferrakattam ma.
Megyek bejáratom !

Csaó:
Dody
kykee: én tulajdonképpen befejeztem
Miért cseréltél lámpát?

ez most komoly????tudom nincs benne cukor!miért kell viccet csinálni a családi életemből?
Szia Lari !

Köszi frankó a famyliád !

Szépek vagytok főleg anyádék !
csaó:
Dody
Don Doc!
Felkerűlt végre a fénytest! most úgy csillog villog mint rég!csak ne lenne ilyen koszos! milyen vérre menő topic lett ez egy kis megnyílvánulásból!
hallom már,ahogy az ácsok kopgnak a kalapácsukkal a fakereszten!lassan kezdődik a keresztrefeszités alapelemei!
Nos, ezért utálom az ilyen nyilvános fórumokat, mert mindig van egy kicseszett k..va jó fej, aki visszaél az ő nagy inkognitójával.
Az meg külön csalódás, ha ilyet egy "ismerős" tesz. Ezt azért írom, mert az én nevemet innen csak olyan ember tudhatja, aki volt valamelyik közös guruláson... (vagy olyantól megtudta, aki ott volt)
Verőfényest!

Sajna tegnap este nem tudtam hozzászólni, pedig ha már mindenki ennyire írja az "őszinte" véleményét, én is leírom a szubjektívet.
Picit kezd unalmassá válni a larion-téma - ha az az MZ akár GSR is. Azt mindenki maga döntse el, hogy igaz volt-e vagy sem, amit larion állított, de ilyet akkor sem illik (ki)mondani, ha egyeseknek igaznak vélt szóf.sása van. Egyébként Napsugár nem csak magától rakta fel a képet, ugye?
Tarka, Neked legyen több eszed és ne provokáld az "urat". Neki nem így kellett volna kezdenie.
További békés napot mindenkinek
Ha tudsz olvasni akkor láttad mi van kiírva.Na megvan? Akkor már meg is találsz.
Ha nem tudsz akkor gyere a Tesco felé és jobb oldalon megtalálsz.
Kykee tesó mondja a (leendő) feleségnek:
- Drágám, most, hogy összeházasodtunk, szeretném, ha tudomásul vennéd a heti programomat, amin nem szeretnék változtatni csak azért, mert házas vagyok. Hétfőn este gyúrni járunk a haverokkal, kedden este boxolni szoktunk, szerdán zenés helyre járunk szigorúan csak férfitársasággal,csütörtökön póker party a rendőr haverokkal, pénteken pedig leugrunk a srácokkal egy kis motorozgatásra,dumálgatásra, tudod megbeszéljük, mi történt a héten. Szombaton mindig anyámékhoz megyünk, vasárnap pedig meccset nézni jönnek a haverok.

Mire a feleség:

- Drágám, örülök, hogy megosztod velem a heti programodat, a világért sem akarom felborítani a kialakult szokásaidat. Engedd meg, hogy én is elmondjam az én heti programomat, ez sokkal egyszerűbb, hamar meg fogod jegyezni. Én minden este 8-kor kefélek.....aztán vagy itt vagy, vagy nem!
tarka!most voltam ott az autoforrásnál és nincs ott senki,mert elköltözött a cég!még hogy nem ilyesztettelek meg??az egész céged tiplire vágta magát!
Akkor leszek közellenség!valami történni fog a topicon!úgy is kicsit beállt sztendbájba!megbántani nem volt szándékomban,csak véleményt nyílvánitottam!
P.P!aki az sem az aki!valahol régebben írtad hogy miért is!ugye SZ.N!?
gerjednek a hullámok,mert gerjesztve vannak!akkor már nem lehetek klán tag????
Kykee!
Most zokogta el a hambisütő hogy ő sosem készít fél hambikat így nem is adhatol olyat jó étvágyú Tarka barinak!
Ha esetleg a műhelyben összefuttok az MTZ-sel egy paparazzi fotóval rukkoljatok már elő
PP!
Lehet az értelme az volt ami a szándéka is hogy megbántsa A vita meg lehet nem bomlasztja hanem összekovácsolja a közösséget például ha közös az ellenség A kora meg legyen a teszkó gondja és ne a miénk
Várlak,bár EDDIG különösebb bajom nem volt veled.
Én is sokcmindenről elmondhatnám a véleményemet,de nem teszem mert nem akarok senkit megsérteni.
Ne értsd félre,nem akarom Napsugit védeni (nem szorul rá szerintem) de az adatlapjára tette a képet és nem a NAGY SPORTMOTOR topikok egyikére.
Amúgy meg te még azt sem mered megtenni,hogy leírd hol laksz.Hozzám bármikor bárki bejöhet nem nagyon ijesztesz meg vele.8-16:30ig megtalálsz a melóhelyemen.
Szerintem úgy kellene írni a fórumba, hogy mást értelmetlenül ne bántsunk meg.
Most marha jól megmondtad a frankót, de ezzel mást megbántottál, és vitát is generáltál. Ez bomlasztja a közösségünket, más értelme nem volt.
Ráadásul mindezt névtelenül tetted. Ez jellemes, és biztos a korod okán jutottál el a tisztelet és bölcselet ezen magaslataira, ami alapját képezte jól sikerült kinyilatkozásaidnak.
Igen a tarka tesó,hozott perecet,meg kójlát,meg baracot amit nem szeretek mert szőrős!és a telcsin meg személyesen többet találkozunk mint itt a topon!
igy jó volt tarka terzsvír????
Larion!menj csak oda én is ott leszek!
Csak a véleményemet mondtam el és őszintén!tehát tapló volnék!ha már valaki megmondja a véleményét az már tapló!a felszineskedés nem az erényem,ikább megmondom amit meg kell mondjak,ha kell nyersen is!az ETZ olyan viccnek szántam,mint ahogyan te poénkodsz!neked lehet,nekem meg nem!elmondhatod személyesen is ha bajod van velem!elmegyek az autóforráshoz és mondd a szemembe!
Csak a felét te gaz(dag)!
Én meg csokis perecet veszek neked,meg baracot amit utálsz,és még kólát is szerzek?????
Te meg csak a felét!!!!
Szasz kis kykee csávó!

Mostantól van netem bizonytalan ideig!
Amúgy tárd a fórum elé az igazságot és említsd meg,hogy bár a neten nem taliztunk,de személyesen meg telin igen!
Azt higgyen el amit olvas!
Azt írtad nem is oly rég,hogy 1 jófajta ETZ-d van.
Az hogy kamuzgatsz az a saját véleményem,úgy érzem ez nem volt olyan tiszteletlen,mint a te irományod Napsugi felé.
A korod meg abszolúte de nem érdekel,ha valaki tapló akkor az tapló 10évesen is meg 46 évesen is.A tiszteletet nem valaki korának kell megadni,hanem annak ahogy él,viselkedik másokkal.
DoC!a fél hambimat is odaadom ha kell!valami más gond lehet itt!