Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuti felfaltad Tarka hambiját és ezért kerül téged még az infosztrádán is és inkább lárifárionnal borul össze aki MTZ-vel jár
tarka!mindenki azt higyjen el amit a szemével lát!azért több tisztelet beleférhet a mondókádba!legalább a koromra legyél tekintettel!a zsigulimat dobáltad dunakaviccsalal a homokozóból,mikor én már a p21esemmel kerekeztem!
tarka!nem azt mondtad,hogy nincs neted?te is kamrázol????hehehehe?
bezzeg a larionnal szóba állsz akiről senki nem tud semmit velem meg nem!há hogy van ez?el fogom vetetni az apehhal a háárridat! meg a térerődet is beadóztatom!
tarka!buta kamu a csávó?szerinted?
Akkor van lebutítva mikor rajta ülsz???Eh-eh-eh.
De akkor rendesen!!!
Milyen suzuki kiscsávó???
125 TS Trophy???
A múltkor TL-éknél találkoztunk akkor MZ-vel szerettél volna gurigázni velünk,ha jól emléxem.Azóta vettél Suzukit?
Kamugép!
nem gsrem van,hanem mini bé king!
Kykee!
Gyanús a pacek neked is mi?
larion!
szerintem neked GSRed van!
Az is lehet,hogy nem véletlenül írtam el,vagy igen???
hmmm... ha azt írod hogy K5 még azt hihettem volna hogy egy GSR
Kykee!
A jó idő biz társunkká szegődhetne Szerintem nem is kell szólni néki mert nem vagyunk mi larionok hogy ránk haragudjon így biztosan segít ha tud
Szerintem Bettit azért nem ragadta magával a motorozás mert Badacsonyba nem kávézni kell járni
A lámpa ha tudom hogy eladó lehet én is tudtam volna rá valakit
DocHoliday!
Suzuki k6 GSXR 600 idom nélkül,lebutitva!
Jó napot,jó húzkodást allbody!
Don Dody papa!tegnap este elgurultunk Badacsonyba az asszonykámmal,meg a CBPISTÁVAL,oda ahol szombaton kávéztunk!el kapott ott az eső!megint nem jött be a Bettinek a motorozás,pedig megleptem egy új eurus 600as bukóval is!
Megnézted a larion igazolványát?töltött fel rá magáról képeket!érdekesek ,de ebből még mindig nem tudtam meg semmit!
A GSRemet most műtik lámpatest cserével,a régit lámpát meg sikerűlt eladnom 30.000.-ért!
Steve!kíváncsian várom a hangáttörést!!!
Don DoC!mi újság??? hétfőn hungaroringezünk???csak legyen szép idő!szólj a Napsugárnak intézkedjen
larion6
Van azért jó tulajdonságod is hisz SUZUKI motorod van Kicsit pontosabban?
A motorozó nőkön kb ugyanennyi "jogosultsággal" tehetné mert neki nincs mostorja (még)
Te is örülj annak hogy a napjaink még ilyen napsugarasak és használd ki míg lehet
Hello Vörös Józsi!
az adatlap kitőltve de többről már nem lehet szó,marad az incognitó!amúgy semmi bajom a csajszival csak ez itt nem egy toplesz,ha nem egy topic!a motorozó nőkön miért nem teszi fel magát a Napsugár?
Szerintem ez a Napsugaras téma már kellő képen túl van főzve!
A motorom természetesen Suzuki,mi más lenne????
Hi! Érdeklődni szeretnék hogy mi a tapasztalat,vélemény egy Suzuki GSX-R 600 /K6/-on hogy viselkedne a Continental Road Attack gumi mert máris nagyon unom a 6000-es gumicseréket. Most tájékozódtam 62000 Ft lenne szerelve Szegeden.

Előre is köszi :-))
Szevasz Laca!
Bocs" a kipufogóért!
Tudom, hogy most fáj a szíved!
Na de had vígasztaljalak azzal, hogy mégjobban fog fájni, ha meghallod a hangját!!!!

Hangvillás RECEMURA nem tévedhet, ha hangolásról van szó!!!
(Remélem legalábbis.)
Szeva gOnzales!
Remélem a Laca nem olvassa a hozzászólásod!
Áporkát úgy írjuk, hogy Áporka MegaCity!!!!
Tehát 16.-án ott találkozunk, reggel 7-kor!!
Ha korán van, kérdezd meg a Dody-t, meg a Kykee-t, hogy csinálják a koránkelést!!!
Szevasz Rece!
Nem mondom, gyönyörűen kibelezted! Épp mondani akartam, hogy a széleknél hagyjunk benne némi válaszfalat, a turbulencia végett, de már elkéstem.
Na mindegy, ezzel a dobbal tutira felébresztem 16.-án egész Áporkát!!!!
Szerintem füldugókra is szükségem lesz. Azt meg majd kérek a Hiditől !
Na, most már én is várom a hangját!
Figyu! A hőszigetelést, vissza tedd nekem, mert még a seggemet is szétégeti a végén!!
Jó reggelt gsr-lovagok !!!
öööööö jóestét
ööööööö boccs, hogy beleugatok, de ez a 16-i túra reggel 7-kor indul? És Áporkáról? Vagy honnan...? Kezdek meginogni...
Dody!
Nyugi! Akkorák hogy a bográcsból még pont ne tudjanak kiugrani
Te kipufogógyilkos!!!

Ha a motorvételhez is ekkora tehetséged lenne, már rég nem robogóval szenvednél.....
Nem kéne bántani lariont! Őszinte volt, és ez a lényeg! Még ha lehetett volna finomabban, diplomatikusabban is! Ez nem jelenti az egyetértésemet vele, inkább nem foglalok állást! De van benne valami.......vagy Napsugár változott az utóbbi időben, vagy mindenki. (nem testalkatilag)