Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Rece tesó is úgy beszél mint mi!mindig legalább2 értelmű,hogy ha kell tudjon védekezni!valami fetrengős,sárba tipródós egymásbahányós lájtos buli lesz,amin egy páran lesznek(kb 5-600fő)!
Most akkor mi is lesz Szentesen tulajdonképpen? Mert amit olvastam itt az utóbbi hozzászólásokban abból semmi konkrét nem derült ki.
hát te tudod dokikám, de a buli egész hétvégére szól, ott alszanak is emberek (már ha tudnak)
ugyhogy ez elég gyönge érv volt, vagy vasárnap is dógozóóó?
Ace!
A távolság tudod csak egy üveggolyó!
Nekem egy óra micsoda? Például Breitling vagy egy TAG Heuer esetleg egy Patek Philippe.
Szombat sajna melódia és minek mennék oda motorral mit motorral egy igazi GSR-rel mikor megnézhető lesz az az interneten is ahogy sütöd a pizzát vagy mondjam az állatvédőknek is kedvezve ahogy a kis vukot előcsalogatod?
Biztos jó buli leszen de mivel alkoholt nem fogyasztok mikor motorozom így nem tudnám felvenni a társaság ritmusát pedig munka helyett ha lehetne választani nem lenne kérdés mit választanék.
egyébként meg laca ezentúl jösz nekem nagy nagy sör hegyekkel, mert végre egy kicsit békén hagyott az anyósod
ha ezentúl bárkit háborgatna a külön bejáratú házi sárkánya, hát csak hívjon engem nyugodtan vendégségbe.
de, hogy a kedves nejek se járjanak rosszul, ha elegük van már kedvesük motorozásából, hát csak adják kölcsön nekem azt a járgányt pályázni.
biztos, hogy rövid úton leamortizálom (korházi és lábadozási költségek a bérbe adót terhelik áll az apróbetűs részben!!!)
én a laca hozzászólására reagáltam, de a dokié sem rosz
Kykee!
Ez valóban egy új szó! Segítek mert látom nem értetted A koldulsz speciális alakja. Nőknek szokták mondani.
Példamondat :
- Na mi van rinya most aranyat koldulsz tőlem? Most ugye nem fáj a fejed mint amikor előttem térde....
Ehelyett elég azt mondani felhúzott szemöldökkel : Most goldolsz?
Csak azt nem értem miért került ez abba a szövegkörnyezetbe?
Szevasztok!

No végre én is bekapcsolódhatok a magasröptű társalgásba! Mikor lesz már 16.-ka? Hányat kell még aludni???

A hétvégén találkoztam Recével és Stevvel. Sokmindenről tudnék mesélni, de először Rece kisgyermekekre kifejtett hatását szeretném boncolgatni. Hátha ebből is kerekedik egy jó szólás...... Amint a két fiam meglátta, három irányba szaladtak el. Pedig nem gyávák, az apjuktól örökölték a bátorságukat.......Aztán a kisebbik megpróbált barátkozni vele, de kb. olyan intenzitással, ahogy én szoktam Yamakkára ülni......Utána a nagyobbik ki-kikukucskált a szobából, de akkora lelkesedéssel, mint amekkora szerelemmel én nézek Magdi nénire a Barátok Köztben.......sőt, még az anyósom is elbújt a másik szobában, pedig erre nem volt példa már tíz éve, mikor hozzám vendégek jöttek......Innét kezdve mindenki vonja le a következtetést! A szólás: A Rece látogasson meg! (ez kb. megfelel a bőr hűljön rád!-nak, vagy a durranjon ki a szemed!-nek)
De még mindig nem írtad,hogy mikor jössz ...vagy még tán nincs meg a jogsid???? Mióta ígéred??? Szedd össze magad,gyújtsd be a gsr rakétád, rakd fel Betti asszonyt,oszt guruljatok ide,különben....dühbe jövünk.
Steve!
van egy új szó DoC álltal kifejlesztve!-goldolsz
Paranoia,vagy téveszme uralkodik pici bucidban?miért haragudnék!itt rám haragszikmindenki,mert a larion6 véleményét helyeselve irtam egy-két sort!főleg a DoC!na Ő puskavégre vett engem!na mindegy,már nincs mit tenni,vállalom!
ez nagyon jól néz ki
igen szeretnék menni, de, hogy tudok-e az még a jövő zenéje.
apropó, doki neked ott a helyed a szentesi találkozón most hétvégén
igazán nem távolság, félóra motorral, jó ok gsr-el lehet, hogy egy óra, de mi az neked?
Halidéj Ace!
A fehértói csárdára goldolsz te szerintem. Biztos ott is remek minden de én az Öreg Kőrössy Halászcsárda objektumot terveztem étkezési bázisnak. A városban is szeretnénk gurulni, parkoló nem probléma, fedett hely is van ha valami ellenségünk rossz idővel átkozna meg és persze nem utolsó sorban a remek minőség, választék, kedvezmény miatt
Motorozásra alkalmas leszel már a túra időpontjában? Ha igen gondolom csatlakozol
szasz doki,
hol tervezed a kajálást pontosan?
az ötösön van egy tökéletes hely, ahol nagyon finom hallé van, gondolom ismered.
én a nevére már nem emlékszem de jobb kéz felől esik, ha jövünk pest felé
Alakul akkor minden mint Quasimodo a prés alatt a welness centrum infrakabinjában
Este valszeg leszek de legalábbis igyekezek
Már kezdtem azt hinni,hogy haragszol rám.
Mikor jössssssz????
Ancsika!
Hali Steve!
nem gond a korai kelés,főleg ha a hang is motivál!a Cbpista nem akar jönni!nem nem akar, nem tud!itt súgja a mondókáját mellettem a CBPISTA!nem tudom egy KLÁN vonulásnál mik lehet fontossabb???
Ezen a héten is kintmarad Rock, mert nem mer kockáztatni.De azért tegnap nagyon frankót motoroztunk,leugrottunk a balcsira,igaz mindenhol zsarukba botlottunk, de Rocknak sikerült mindenhol találni egérutat. Elvileg jövőhéten már minden oké lesz! Remélem....
Este valószinüleg gép elött leszek, ha nem fog szarakodni az msn, akkor majd kereslek!
Halidéj Ancsika!
Jó hírekkel tudsz-e szolgálni? Rendeződnek a dolgok?
Kykee!

Kezgyük ami a bögyödömben van! larionnak szava nincs itt sem nem klántag sem nem moderátor hogy belevauvau abba hogy mi az ami ezen a fórumon mehet és mi az ami nem. Rólad is mennyi fotográfia van fent ami mellett nincs kint a 18 karikában Azzzal meg ne is tetézzem hogy a hozzászólásaink töredéke ami kapcsolódik motorhoz

A hallét nem kell ám erőltetni főleg a "szögödi" hallét nem a szögedit viszont érdemes megkóstolni Egy kisebb fajta Tolsztoj regény az étlapjuk és nem csak halból készült ételekből lehet választani így biztosan nem maradsz éhen cimbora!
Ne menjen a munka a topikolás rovására ám!
Szia Ancsa!
Már egy virtuális puszit sem kapok??????
(igaziról nem is beszélve...)
Szeva Kykee Tesó!
Nem baj, egyszer kibírod a hajnali kelést!
Majd kárpótol a finom szögedi hallé!!!

Persze ha akarod, majd arra motorozok az új RECEMURA kipufogóval felszerelt GSR-emmel, és akkor tuti lesz az ébredés..., de egész Almádiban!!!