Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv larion6!
Itt először is köszönni szokás, meg bemutatkozni!
Nem tudom apám te honnét jöttél, de a stílusod hagy némi kívánnivalót maga után!
Legközelebb akkor szóljál, ha értelmeset is tudsz mondani!!!
Megértésedet előre is köszönöm!
Üdv:
Steve
Szia Kykee és Doc !!!!
Don DoC!
Semmi gond a hambi,miatt majd hazafelé vhol bedobok egyett!én a hallére vagyok kiváncsi!igaz nem szeretem de majd meglátjuk!nem hagynám ki a SZÖGÖDI HALÁSZLÉT!!!
más!köszönöm kérdésed,jól vagyok ez mellett meg rengeteg beteg telefont kell megjavitanom!
mostanában Te sem vagy nagy lendületben a topicon!
meg ne érje a szó a ház elejét de néha már úgy érzem hogy ez nem az a topic!A Larionnak igaza van!a vasamat holnap reggel műtik a lámpacserével!
zaba??hát persze!elötte egy napig koplalok majd!
larion6!

Szerintem elég nagyfiú vagyok már ahhoz hogy véleményemet saját magam megfogalmazzam és ha úgy látom jónak közzétegyem! De ha favorizálom (vagy favorizáljuk ahogy írod) az sem rád tartozik főleg hogy az előzmények ismerete nélkül osztod az észt.
Ha majd anniyra felvállalod magad mint Napsugár akkor talán lesz súlya az "őszinteségednek" addig inkább csak kerüld a GSR fórum nagy ívben.
Dody papa!én korán kelő vagyok,csak szeretek még egy picit visszaszunditani!
Kykee Tesó!

Van számodra rossz hírem hambi nincs a csárda étlapján így neked is a jó filézett pontyhallét javaslom
Mi van véled? Ritkán és keveset írsz te is mostanában ide pedig nem oly rég még akár magaddal is sok fontos dolgot megbeszéltél
Komolyra! Motorod teljes egészségnek örvend már? A 16-i túra? Étkezésben aktív leszel?
Hali Doc !

Nem történt semmi azt leszámítva hogy már ideért az ár !!

Na komolyra a szót! Tudom hogy szupi lesz minden és én ímádok a hallét de K....ra !

Idő legyen jó és akkor a hangulat is óriási lesz várhatóan.

Nézem órám és látom hogy etetési idő van.
Aszem lassan eszem vmit ezért tolom haza a bringámat !
Neked is jó étvágyat ! Nyál ár ellen kiváló !

Üdv:
Dody
Dody!

Tudod ízlések és pofonok...
Remélem nem pont Te leszel a kivétel de eddig még mindenki kényes ízlésének megfelelt ..bár lehet csak elég forrón és méreg erősen ették így már nem is érezték mit is?
Belsőséget külön lehet rendelni hogy százalékosan elérje a levesben azt a szintet hogy számodra megfelelő legyen
Bocs ha kicsit összefolynak a betűk de a nyáltermelésem túllépte a kritikus csordulási határt és már a klaviatúrát oldja
Hali Lari /Moderátor/!

Megnyugtattál bevallom!
Én már ezt jeleztem ezen fórumon ezt kb 3 hónapja!

Egyébként valóban motoros oldal és a csajszi folyamatosan csak az észt osztotta!
Persze korra nemre tekintet nélkül!
Egyébként ez várható volt és nincs miért elnézést kérni !

Így jártunk mi idelátogatók !

Szép napot!!
Dody
ez kicsit kemény......

de bazzzzzzzzzz ebből már megint mi lesz itt
hú szép a lányod
öcsém te aztán megmondtad rendesen! van benne bőven igazság,mert ez egy motoros oldal! gratulálok!
Szia Steve !

8 ra ?az igazán nekünk semmi.
A Kykee az nehezen ébred aztszem.
Persze igyekezni fogunk majd mint múltkor hazafelé !

A lé az legyen "KIRÁLY"!!!


Csaó:
Dody
mi a helyzet itt??valami önfutattó Napsugárról van itt szó?nem látjátok a fától az erdőt?kicsit több búzasőrtől már mindenki topmodell???csinálj magaddal valamit aztán mutogassd a csoffatdt tested!én kérek elnézést az öszinteségemért,de miért favorizáljátok azt amit nem kellene?
én benne vagyok a hányós buliban, de a lacáéknál nem tud működni.
viszont most hétvégén velem tarthatsz ha tényleg hánykolódni van kedved.
nálam biztos a siker péntek este.
megyek szentesre motoros találkozóra (hányni )
na velem tartasz?
de az égi testeket nem kell hoznod, elég egy kis kp is
........még széttrancsírozva is gyönyörűűűűűűű!izlésem az van,látsd a MOTOROM!nem tudom,ha már így bekérdeztél izlésileg,akkor nem tudom,hogy a tied hova esett!?mikor a ragyogó égitest mi oly sok életet adott eme bolygón,és erről koppintva lett léleknek hivandoolására értve,megkérdem én hogy az neked gyrebe????
Rece!
tök egyszerű!rendezünk egy szombat érkezem-vasárnap haza bulit!a TL-esek is nyomnak ilyet havonta 1szer!nem csak motoroznak hanem kollektívan buliznak és ez sokkal jobban összehozza a társaságot!
de egyszer már lebeszáltünk a Lacánál egy durván beivós kerti partit!nemde bár?????
felölem lehet bárhol!A KLÁN pénzén kiveszünk egy Panziót és ott nyomulunk,józanodásig! majd haza!ez akár lehetne Szeptember végén mint egy szezonzáró buli!vélemény?????
álmodik a nyomor
hát hogy néz ki az a kipu, nem láttad?
szanaszét van trancsírozva
ez tetszik neked?
van egy izlésed apám
Jó napot,jó húzkodást all!
Rece!még a kipudobja is jobban néz ki a GSRnek minta Yamahamicsodádnak! szerintem még a hangja is jobb lesz!
hát az szép halál lenne
Szeva Rece!
Reggel megyünk , este jövünk !
Sima ügy.
Üdv Doc!
Örömmel látom, hogy halad a szervezés! A legfontosabb momentum a kajálás ezek szerint már meg van. Így már csak a röpke szegedi korzózás útvonalát kell kitalálnotok.

Mindenképpen előre kell hoznunk az indulás időpontját 7 órára, mert csak így tudunk Szegeden legalább 3 órát eltölteni. Kb. 12 órakor érnénk Szegedre és 15 órakor indulnánk tovább Soltvadkertre, ahol még újabb 1 órát fagyizhatunk.

Dody! 8-ra oda tudtok érni Soltra????
nekem tetszik az ötlet, de egy csöppet nyűgös lehet a dolog a vissza úton.
vagy reggel kocsmázunk almádiban?
bocsi, kicsit fázis késésben voltam
szia steve,
mi a véleményed klánkocsmázásról?