Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Recemura Tesó!
A téli időszakra tervezett Klán összejöveteleket én is maximálisan támogatom!
A havi 1 alkalom is OK!
Szerintem felváltva az egyik hónapban Budapesten a másikban meg Almádiban lehetne tartani (szegény Doc ) a szeánszot.
Én például nagyon imádnék kéthavonta jó társasággal, sörözve levonatozni Almádiba a másik jó társasághoz. Vagy ez már túl retro ötlet???
Szevasz Dody!
Hangról azért nincs még szó mert, nincs!
Egyenlőre a feltárás manőverét hajtottuk végre Dr. Recemura kipufogó szakértővel!
A következő és egyben munkásabb feladat, mindenféle belső válaszfal és az abszolút fölösleges csövek eltávolítása lesz. A cél, egy összefüggő légtér kialakítása a dobban.
Én meghallgattam a már motoron lévő (YAHAMA, vagy mi) RECEMURA-t. Nekem tetszik a hangja. Sokkal erőteljesebb mint a gyári. Alapjáraton szép mély morgós, fordulaton viszont visít mint a vett malac! Ezen a dobon a két válaszfalból csak az egyik lett eltávolítva, úgyhogy egyenlőre csak reménykedek, hogy a GSR dob a nagyobb műtét után még szebb hangot fog produkálni.
Na egyenlőre ennyi.
6623. Jó éjt !
Szia Doc !

Ha nem esik én megyek !!!

Belsőség legyen ám rendesen a nedű között !!!!

Csaó:
Dody
Hali !

Az valóban K......va jó volt !!!!

Régen láttunk errefelé !!

Üdv:
Dody
Rece Bátyó!

Minek a közepe belváros!
Kettőtöknek talán!!!!

Klánnak szerintem valahol a Dunántúlon van tán BAlmádi magasságában!

Egyébként egészségedre!!!!!

Üdv:
Dody
Sziasztok!

Látom nagy kipu fűrészelésben vagytok ! Hallom jól sikerült a 26-i túra, sajnálom, hogy nem lehettem ott .
Szia Rece !

Alakul látom!
A hangról miért nem szól a krónika????

Hungaroringen nem láttalak ma.
Jó volt az esti 200 mérföldes (74kör!)

Na ha van infó akkor légyszi .....!!!

Csaó:
Dody
Rece az ötlet remek, csak mi nem klub vagyunk, hanem KLÁN ezért mi klánszeánsznak fogjuk hívni!
Rece!
Tökéletes!Rendben!!
szia sugi,
nem rossz az izlésed, én is nagy rajongója voltam a búzalének, mind addig, amíg néhány alkalommal sikerült túllőni a célon. azóta két pohár után irtózatos fejfájás a jutalmam.
nos, hol és mikor?
nős családos ember lévén kizárólag "ellenőrzött" körülmények között jöhet létre a találka.
nem akarok félreérthető helyzetet teremteni, hogy azután magyarázkodásokhoz kelljen folyamodnom.
de ha már így följött a téma, javasolnám a tisztelt topik lakóknak, hogy a műmájerek mintájára mi is rendezhetnék klubb napokat a téli szezonban.
javaslom, hogy kezdetnek egy havi egy alkalmas találkozót szervezzünk.
a mértani középpont valahol a belvárosban lesz szerintem.
várom a javaslatokat mind időpont, mind pedig hely tekintetében.
tehát napsugár mostmár a többiek kezében a búza söröd, én fizetem te iszod a többiek pedig ellenőriznek, mit szólsz a javaslathoz?
nem is árt ha kicsit jobban megismerik itt egymást a "hangemberek"
látod lacám, ezért érdemes rendesnek lenni vele, így hálálja meg a jóságodat
mindezt kinek köszönhetitek?
hát persze, hogy steve bátyónak
először jól megnézte magának, aztán szétvágta mint az állat
na és a lényeg
na ezt kukkoljátok meg robogósok,
igy fest a kipuffotok
Nem tudom mi okból fordult 90 fokot az első kép de ne essen senki kétségbe mert Szegeden továbbra sem produkál zuhatagot a Tisza!
Végre látom értelmét azoknak a monitoroknak amelyeknek el lehet forgatni a kijelzőjét!
Halidéj All!

Az "ügy" egyik lényeges és sarkalatos pont(y)ja az étkezés lesz a mostani túrán
Ahhoz hogy kényelmesen és biztosan tudjunk falatozni a jó szegedi halléből a kiszemelt közétkeztetésre szakosodott manufakturális módszerekkel operáló és kíváló minőséget produkáló csárda besorolású egységben ahhoz azt kérték tőlem érdeklődésemre hogy 09.09. legyen a napja mikor megadom a korgó gyomrok számát természetes egész számban. Ezért aki részt kíván venni ezen a gasztronomiai eseményen az kéretik ezen időpontig jelezze!
Jelentem ma tesztfogyasztást eszközöltem a fent nevezett helyen baráti társaságban és a megelégedés az étel minőségével mennyiségével tízes skálán kilences osztályzatot kapott. Tízest ugye elvből senki nem kaphat!
Sajnos a zoom objektív volt csak a kéznél lévő fotoaparáton így "csak" az asztalunkról nyíló kilátásból tudok optikai jellegű ízelítőt adni de a jó filézett hallét majd úgy is ízlelni (falni ) kell majd 09.16-án és nem nézegetni
Megnyugtatásul a nem halpárti de túrán örömmel résztvenni szándékozóknak hogy nem szegényes a csárda kínálata egyén finom falatokból is!
Na itt vagyok , talán felülre és a névtől arányosan kisebb betű magassággal.
Hova akarod?
Szia Kykee !

A név alá vagy fölé van -e lehetőség odanyomni azt, hogy GSR 600 ?
Slash!gratulálok a vashoz!
A haverjaidnak igaza van a kormányt illetően a kiput még hagydd a gari végett!
én már rég kicseréltem agy Magurára 2 hónapja és ezzel még élvezetesebb a gurulás és mégjobban egybe folysz a géppel!
Jó napot,jó húzkodást all!
Tybee!nyugtáztam!
és "kell", mert ez nem káposzta és nem is most ébred
mármint jó időt :-)
Tegnap elhoztam a fekete paripámat az istállóból.
Még tettem bele az este folyamán itt a városban(Bp.) egy százast. Nagyon zsír!!!
És a piros lámpáknál gratuláltak négyen is, Honda, Yamaha, Suzuki-tulajdonos egyaránt.
Nekem is hízott a májam.
Egyébként - 193 cm magasságomhoz képest - meglepően kényelmesnek bizonyult eddig a moci, mintha összeolvadtunk volna.
Találkoztam KTM Duke-őrült haverjaimmal, még ők is vagy egy órán keresztül nézegették, csodálgatták - persze már beindult náluk a "kipufogó hangját így kéne megvariálni, a kormányt cseréld le egy sokkal szélesebbre" meg hasonló jótanácsok felsorolása - dehát egyelőre csak mosolyogtam ezeken.
Túl friss még a szerelem - főleg kezdő motoros lévén - hogy én még ilyeneken gondolkodjak.

Na, mentem, mert ezt a jói dőt ki kel használni...