Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee, nekem egy darab rendnévtábla rendel.
Jó reggelt, jó húzogatást !
micsoda kihalt itt a táj ...
Rece!
Én csak szüretlen búzasört iszom!
De a 2 korsóval megbirkózom belőle!
Mikor? És hol???
Hali Steve !

Köszönet a soronkivüliségért!
Az utvonal tetszik . Talán most már az időpontokat is tudjuk teljesíteni!
Kykee tesóval egyeztetem majd az utvonalat vszinű hogy Siófok-Tamási-Szekszárd !

Kipufogód mikor lesz műtve ????

Dody
Ma reggel egy egy 53 éves Chopperes mellé álltam a lámpánál és nézte a vasamat!majd megszólalt,
hogy
-de jó kis gép(GSR)!ő is ilyet akar mert a CHOPPER az gyenge és lassú,egyszóval gagyinak találta a saját gépét!hát igen a GSR varázsa!
ezek után,májmütétre jelentkeztem be a kórházba úgy bedagadt.........
Jó napot,jó húzkodást allbody!
végre elértem a GSR topicot,pedig itt ülök mellette! remélem mindenki jól van és ezen a napos napon mindenki húzza neki!Laca küldöm neked a kormánysúlyomat!megegyeztünk a k500ire a kormánysúlyért cserében!köszi! úgy érzem,a Napsugi képeit már mindenki látta!most már nem nézegetni kellene,hanem..........
Rece apó,jó a hangja a dobnak,csak mintha egy kicsit 4 oktávval feljebb heggesztetted volna!bízom a sikerben,meg a kezed munkájában!
Dody!remélem jössz a túrára és nem futamodsz meg egy kis seggkiforditástól,nem így ismertelek meg!
após hát ki tudja,hogy még mit hoz a jövö......
Ezennel kijelentem,hogy 140nél többet nem megyek!(2esben)!! együtt megyünk akkor együtt is jövünk!de ezt már levakeráztuk telleren!a Tamcsi tellájától meg ne nagyon várd,hogy elromlik!jó kezekben van/volt!(service)
abolcseki!granulálok a vasparipádhoz! BALMENKÖZt és feel the raide!
Ha a gépkönyv nem kell akkor az ivecoslacának küldd el a címére,köszi!
sziasztok,
a jövő hét végén lesz egy motoros találkozó szentesen (csongrád megye).
akinek van kedve tartson velem.
nem fogja megbánni
Üdv, én megyek egy cimborával. A tököli reptér még kérdéses, de a városi kört most nem hagynám ki!
kipuff helyzetjelentés, annak, akit nem értesítettem telcsin.
a műtét sikeres volt csak a beteg nem élte túl
szóval a hang megjött de nem elégíti ki az elvárásaimat.
meglehetősen magas hangon muzsikál. a hangerő majdnem elég de hiányzik a mély morgó öblös hang.
de nem adom föl, már tudom a megoldás, ismét egy hasfelmetszés következik + egy cső beültetés a megfelelő helyre és már biztos is a siker
ahogy nézem a hozzászólásaimat jól fog menni a sörgyáraknak
ricardo és mindenki más is, aki látta a képet potyában tartozik nekem egy korsó sörrel, ok fiúk?
na persze a suginak meg kettővel
ancsa, pusz neked, köszi igazán rendes vagy, jövök neked egy sörrel
a gazdi is elküldte nekem egyébként.
Hi mindenki.

Senkise akar jönni fel szombaton a citadellára.
Megyünk 1 nagy kört a városba és utána végcél a tököli reptér.
Bővebb info: www.motorblokk.hu/index.php?na...

A szögödi túrára ha lehet még akkor jelentkeznék :D

White
Jó reggelt!
Megint lemaradtam Napsugár képéről...
Na mind1, talán majd egyszer látom azt a képet én is.

A szept. 16 -ai túrára engem is jegyezzetek, mert valószínű hogy megyek. Főleg azért, mert a szegedi haverommal is találkoznék akkor, legalábbis le lett már beszélve. :)
Ha minden jól megy, a hétvégén RECEMURA meghallgatásra megyek!!!
Majd mondom az élményeket!
Szevasz Dody Bátyó!
Külön neked csinálom itt az útvonaltervet, aztán ide sem nézel!!!
A dunántúli menetet gondolom majd kitaláljátok Kykee tesóval!
Szabad kezet kaptok!!
Amúgy Don Doc is rajta van az ügyön!!!
Szóval alakul a szögedi túra!
Recebá, szerintem már rég makkegészséges vagy, csak így egyszerűbben lehet a Napsugár +18as kép(ei)éhez jutni
Ezt tanítani kéne
Amúgy hálás köszönet
Mellesleg hol találtad a nabbajuszút?
apám, a teljes gyógyulás útjára léptem (na nem agyilag, mert arra már nincs esélyem)
köszi sugi, már nem is fáj annyira
ma voltam röntgenen, gyógyuló félben vagyok, ha eltekintünk attól az apróságtól, h a baleset napján még a helyén volt a csont, mostanra pedig egymás alá-fölé kerültek.
de tudom az mikor történt, mert akkor nagyon fájt tényleg.
hát ez már így veszik, egye fene csak motorozhatnék már, de nem birok pedig esz a fene utána, főleg most, h a recemura fönt van a gépen
steve bátyó, nem érlek el telcsin!!!!!
Kedves Nejed sem csúnya!

Rece!!!
Akkor ismét felteszem a képet!
Aki még szeretne gyönyörködni, tegye, bár szerintem nincsen a képen semmi különös...
Sziasztok gsr-klán! Jöttök a szept. 08-i demonstrációra? neketek az eddigi 3600 Ft-ról 21e Ftra nő az adótók !! Ne felejtsétek 2006.09.09 19-22 óra !! Dózsa Gy. út.... Várunk benneteket Miskéri Márk miskeri@colonial.hu www.rrace.fw.hu
Mecsek egy kis mátriai kitérővel!
OK Abdul!
Természetesen sajnálom!

Lehet, hogy lemaradtam valamiről???
Én még úgy tudom, hogy az évzáró túra októberben a Mecsekben lesz!!??
Steve sajnos nekem ez most kimarad, hacsak az esküvőt nem halasztja el az ifjú pár. 17 órakor díszöltözetben a templomi eseményen kell már lennem... ha 13-kor visszaindulok egyből, akkor sem érek oda...
De majd az idei év utolsó mátrai GSR túráján ott leszek!