Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó akkor te voltál az egyik, de egy fehéret is láttam az is tuti csak kicsit zavarban vagyok hogy mejiket hol
Jó étvágyat!
Πού είσαι, έλα τώρα ας πάμε μαζί!
GrKrisz...Te nem jössz? Eltűntél innen a fórumról nagyon!
Pu iste ,gamoto,ella pame mazi malaka!
Hát akad olyan aki viszi az "attachment" -et is,akad olyan akit elkísér a családja autóval,és akad olyan is aki nem jön majd
És nyugi,nem szoktak nagyon gyorsan menni,50-55 el esetleg de azt sem mindenhol.......(méter/sec)
Sipiapi köszönöm a segítséget !
Beszéltem az Úriemberrel és minden OK.
Vasárnap Ugrááááááásssssssssssss
Sokan hozzátok a potyautasokat a csomagtartón?
Alakul a Társaság!
Köxii,akkor kik azok az "ezek" mert akkor esetleg rájuk kell "hatni" egy kissé ,bakker,qrva jól néz ki a qtyádon vazze
Május 10 ! Találkozó Vasárnap reggel 8.20 érdi tesco parkoló! ( ha nem esik az eső)! Útírány Dunaújváros reptér.

És ki jön?

Abdul
Syrus
Sipi
Tomassa
Hojti
Nopara
bar



ipet
fndi
wasp
hacak
Anna 13
Gekko ? (nem biztos...)
AlexCBR (ha elég meleg van és van tapadás)
hacak,,,,hívj a 30 2693393 számon, ha komolyan szeretnél ugrani.
nincs mit
THX a használható infót
köszi,,, azt nem tudom,,,,,,de biztos ott a körforgalomnál,,érden,minden út a tescóhoz vezet
Google Maps a barátod

Érd 2030
Budafoki út 2-4.
Én is szóltam,,,többet nem tudok tenni,,,meg neked szólni mikor kész,,,szerintem ezek elfelejtették
Hú de okos itt valakykee
De milyen úton, vagy utcaában van. kéne egy név hogy a gps odataláljon, én meg követhessem
sajna a cég lekorlátozza a videókat, csak az első 5sec hallottam, de igen, így morog a drágaszágom....:) a ledes izzót nem láttam de lefotózom a gépem, és felteszem a képeket
A parkolója mögött......
áááá,hová gondolsz,,,én annyival még nem mentem
És mint szőke nő...hol van érden a tesco?
És a kipufogó leömlői is !
Azannyaaaaa
Te biztos mész vagy százzal
Egyesbe ?
Köxike az infót!
Devil dobot a használtautón lehet venni motorral együtt
AMúgy pedig a pasi a full gasban vette valahol balaton környékén...
És igen, ISTENI hangja van....húzodnak le az autók a hangtól, a vakok meg a xenontól
Jóváteszem a hibáját...
Május 10 ! Találkozó Vasárnap reggel 8.20 érdi tesco parkoló! ( ha nem esik az eső)! Útírány Dunaújváros reptér.

És ki jön?

Abdul
Syrus
Sipi
Tomassa
Hojti
Nopara
bar



ipet
fndi
wasp
hacak
Anna 13
Gekko ? (nem biztos...)