Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem 17 májustól csak elötte 16, de nem vennék rá mérget!
jóccakát. Megyek én is álmodni!
Halihó, Cita még kérdéses, de megoldható minden.
Baripeti, Szombaton Euroring újra? Csak és kizárólag motoros nyílt nap lesz, tehát nincs autós kavicsfelhordás és fél órás pihenő. Korlátlan az időfelhasználás és így az amúgy sem nagy tömeg jobban szétoszlik, mindenki akkor megy fel, amikor akar. Vagy Kakucs... Te voltál már mindkettőn, melyik éri meg jobban?
MÉG FÜRGYENI IS TUDSZ! +van a számod, majd híllak hónap és 1eztetünk! Mosmá megyek alszani! Sziasztok!
Jó estét!
Huh, 16:00-kor van az indulás, vagy lehet 17:00-kor! Rég volt az az 1 hónappal ezelőtti találkozó! 16:00 vagy 17:00, nem tudom pontosan, de szerintem a srácok megírják a fórumra! Mindig keverem az időszámításokat!
hűha. Most beszéltem meg a hekkezést Agárdon! Nem lenne jó arrafele menni?
Nehogy megint csak Szentendrén a gurulás végén fussunk össze!
Srácok, ha jöttök, jó lenne a Citadelláról együtt gurulni, lehet megint Szentendre felé lesz az irány, mint 1 hónappal ezelőtt! Kéne valami találka helyet megbeszélni a Citadellán!
Szia! Hánykor is van az?
Nekem jó! Az a lényeg,hogy legkésőbb 20.15 re haza érjek mert megyek a csajsziért!
Abdul, Baripeti,Sipiapi,Fndi?
Szombat Citadella?
Holnap 1eztetek anyával és utánna lehet, hogy utassal leszek Citadella Agárd 1 hekk és vissza Érd a 70-esen!
De csak messziről!
Jó a délután. Megnéznék egy citadella felvonulást.Még sose voltam.
Aszonta a szaki, hogy 1000-ig full gut a gyari zsírozás, de ahogy hazaértem befújtam!
fújd azért be azt a csili-vili láncot!
Inkább du-tán akkor nekem is jó! Te a kipuval,én a csili-vili láncal viríthatnánk!
Szombaton bármikor
Sok sikert hozzá, de szerintem neces! Mikor mutatkozol be az újj kipzuval!
Én remélem ezt a szezont kihúzom ezzel. Most járok 17000 km környékén. Remélem 24-25 ezerig el lehet vele gurulni.
Tudod, mindenkit haza várnak! Engem meg föleg!
A biztonságot vettem még és azért semmi se drága!
persze sok a 36,de nem olyan vészes mintha több lenne! Érted?
Nagyonjól jöttem ki belőlle de így is fááááájt, nmekem elhiheted!