Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert amikor vettem akkor még nem volt B-king,na meg mert ez tetszik
nem,egyenlőre nem tervezem a motorvásárlást.Egy Vespával bővült itthon a géppark,azt nyüstölöm
Azta!
Azért nem semmi ezt a "monstrumot" vezetni, bár a méreteihez, és az erejéhez képest kifejezetten kezes és finom járgány...nem?
Azért a b-king brutálisabb számomra, bár ennek vannak jobb adatai:)
Miért nem b-king?
Veszel te is GSR-t?
HEHE:)
Igen, ezek, de nem akartam mondani, hogy innen vannak:)
Nehogy elhappoljátok

Kellenek Nekem
sziasztok! én is jövök erősíteni a csajok táborát
ezek azok?
devil
bodis
ja! állítólag van beavatás engem is azzal próbáltak meg elriasztani de azóta sem történt semmi
Lesz Hring csütörtökön?
szió ! mindig van valami együtt gurulás. kivéve amikor most vasárnap senki nem jött velem és Bódis!
úgy tenném h magamnak is irogatnék és akkor nem lenne szemet szúró
Szio!

Dehogy! A motor miatt veszem! Már tavaly beleszerettem, és azóta ezt szeretném érezni magam alatt.... ......a dob az csak egy szuper plussz
Ne a kipufogó miatt vegyél meg egy motort. Azon bármikor változtathatsz!
Szio!

Köszi a fogadtatást, és a választ is.
Annyira jó lenne ha esetleg én is bekerülhetnék ebbe a körbe:)
Bearanyozná a hétvégéimet
Majdnem minden héten megprobálunk kisebb csoportokban gurulni, dumálni.
Hali Csajszi!

Ha ilyeneket írsz a végén nem hiszik el h. nem Te vagyok:) Nem mintha nem lenne kedves feltételezés, de csak jobb ha többen vagyunk, nem?
Most hogy egy "magamfajtával" találkozom, megkérdezném...mert nem kaptam választ eddig...vannak találkozók?
Pusza
Azért ne vidd túlzásba a skizózást...
Sziasztok

Üdv a csapatban, naon kafa kis vas ez.
Helloka! Nem akarok senkit bántani de az ÖCSIMURA viszi a pálmát,szépségben és hangerőben is (főleg így 60as felömlővel és katalizátor nélkül) ,sőt az ára se megfizethetetlen! Minden tiszteletem és köszönetem érte Öcsi Lajos mesternek!
mekkora nagy lenne: beregelek még néhány nick-kel és akkor többen leszünk csajok mind K6-os piroskával
Látom bezárták szegény Deviles srácot a parkolóba...
Jó dörmögős a hangja, de a Remus-nál nincs szebb hang!
(Na jöhetnek Öcsisek, meg Zsozsisok nyilatkozni)
Ma lett kész a fény, még a füleket kell felragasztanom 2K bigyóval....aztán próba.
Tuti nem le a farokidomra a széle? Én láttam kéen már ilyet, hááát elég közel van....ha pedig mozog is a takaró, akkor elkezdi kidörzsölni... Oda ki kell találnom valami gumi élvédőt vagy távtartót.
Figyi pupák, inkább a fényképet tedd fel, hogy rajta van az üléstakaró a mocidon, És hogy jössz e Dunaújvársba.
Nem vagyok Skizó...ááá.....nem tudom kiről beszéltek! NEM NEM NEM! Tisztességes, napi 9 órát bezárva dolgozó csaje vagyok, aki most veszi meg GSRjét:))

A youtube-on találsz a devil dobról videókat:

http://www.youtube.com/watch?v...

Nekem
nagyon tetszik a hangja.
Nagyobb esélyük van, ha kiugranak egy gépből, mint ha isznak egy redbullt.