Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula! Mindkettő remek!
Én csak a motor képét merném kirakni ezeknek a csábász suvernyákoknak! Veszéééélyes! Vessszééélyes!

No! Aludjatok jól!(Mindenki!)
Szia! És jó éjt mindenkinek! Ezzel a két szépséggel bucsuzom tőletek mára...
Nos.....nagyon élveztem az első napom itt köztetek Fiúk, és persze Lányok...Pusz holnapig
Ugyanis büncsi motorral rendszám nélkül részt venni a forgalomban és itt nem számít, hogy miért nincs rajta.
Köszönöm
Mázlista vagy....
Pedig elengedtek,mert jelentettem a rendőrségen náluk ott Ajkán,és cb-n beszoltak és mondták hogy rendben van tudnak róla,csak ovatosan. meg én mondtam hogy itt a jó idő,fizetem a motorom,minden rendben van rajt hivatalos,én nem fogok otthol rohadni ien jóidőbe,azt mondják megértik . Egyszer mikor a Kykee vel voltam utánunk jött egy motoros rendőr szírénázva és elém vágott hogy áljak meg,de megusztam....
Szia!

Ezt az ülést már néztem! Nagyon jól néz ki

És köszönöm a figyelmet! Neked is kellemes estét.
majd nem meg szívtam. 21,30 tól lezárták az 1-est 04 ig mert javitják a hidat biatorbágynál
1 perem volt és mögöttem már húzták ki a táblát hogy hátra arc
Elengedtek a papír láttán? Ki volt azon a papíron, Deák Feri?
Érdekes, mert akkor sem közlekedhettél volna rendszám nélkül, örülj, hogy megúsztad, mert kemínyem megbüntethettek volna... (ez nem autó, ahol ha egy nincs...még van másik)
8000 km-et használt, 85 kg-val terhelve.
Jah,igen a rendszám,hát kérlek szépen azt mivel frankón felfogattam egy csavarral,a menetszél áttépte szépen lassan a csavart és elhagytam a rendszámom. kb 1 hónapig mászkáltam nélküle,csak az okmányirodás papir volt nálam hogy ídőpontot kértem azt ennyi,rendőrők többször is szó szerint elém ugrottak,de a papír láttán elengedtek mindig. régi UHL-949 Új UIZ-045
mindent a maga idejében gondoltam megvárom a gummacserét az meg most jött el tényleg hogy megszedted magad az occsóér' beszerzett alkatrészek kiárusításából abból fussa a Béla-királyra
Jóstét Mindenkinek! Anna, neked külön is!
Olvasom a diskurzust az egyéni szépészeti ötletekről!
Adnék egy-kéttőt még hozzá!
Igen Gino...ha annyit mentél:) OKS....
Pusza
Szerencséd volt. Az biztosan nem hipermarketes zacsi volt.
Na ez megnyugtató... akkor még 100 km ebből a szagból.
Természetesen nem csak az új láncokra érvényes.
De ő konkrétan arra kérdezte és az első mondatom arra vonatkozik.
A többi pedig minden láncra.
Az a minden héten befújtam, az inkább legyen a megtett km utáni.
Mert voltak olyan napok, ahol 600-700km is meglett. Aztán máris fújás....nem vártam 1 hetet.
Én is jártam má így fekete zacsival, a Bécsi úton fujta rá a szél a leömlöre,de szerencsére mikor má annyira szétégett,kb 100-200km után simán lepatogtatattam
Nem mondod? ? ? ? ? ? A természetvédők ilyenkor hol vannak? ? ?
De ez komoly? Az ott marad és kész?... Gino ne...
De ez nem a volt kéked....annak más volt a rendszáma.
Én léptem, köszi a segítséget jótcakát!
jut eszembe készen vannak a polok
Nem volt semmi,csak már tavaly óta akartam valami egyedi festést,és mostanra lett meg rá a pénz,és az idő...
A tükröt Ajkán vettem 16 700 ba fájt,de a látvány,és nem beszélve hogy nem rezeg be má 150nél simán megérte