Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HAHA...humoros pasas vagy...kis kamu GSR es
Lesz találkozó?
Ami még igen fontos érv a ruházattal kapcsolatban!
A védelem.
A bőr jobban rásimul az emberre, ezért a bennelévő protektorok nem mozdulnak el eséskor! Nagyon fontos! Mellesleg a jobb bőrruhákban kemény protektorok vannak, amik NAGYságrendekkel jobban védenek a puha. szivacsszerű protektorokkal szemben.

Én úgy gondolom, a lehető legjobban legyek védve az esetleges sérülésekkel szemben.....és pont lesz@rom, hogyx melegem van, vagy nincs. A biztonság kérdésénél ne legyen már mérvadó, hogy meleg vagy hideg...vagy akármi...vagy bármi, de az biztos!
Igen terhes!
Az, hogy kiugrom e 3500 méter magasból vagy sem?!

Megyek 5 körül indulok, de előtte visszaviszem a Gekkonak az 1.500 Forintot
Na tessék! Megvetted a helyett h. rám költötted volna a pénzt, és azóta is porosodik a garázsban
Én inkább nem megyek ki esőben, akkor nem kell félni az átázástól...
Ha meg elkap az eső, akkor indulok a vizespóló versenyen
12 órakor szentmise az esztergomi baziklikában.
inkább bénán nézzek ki mint egy jó kis tüdőgyuszi.

tavaly eger-veszprém távot végig esőben nyomtam le....a csizmám is teli volt vízzel.
aztán vettem egy esőruhát és azóta sem használtam....
Terhes vagy?
Mit akarsz te megszülni?
Fél6-3/4hat körül jössz este, nem? Persze ha nem szakad az eső...talán nem.
Ez így van.
Annak, aki fél a víztől....
Hát az nagyon cuki lehet....egy sexy esőköpeny
Hali!

Mi lesz 10én?

Lécci avassatok be
Hát gyerekek....cordurám van...a bör is nagyon tetszett de az drágább volt, és sok ellenérvet hallottam így tavaly nem azt vettem, de majd veszek egy bör kabátot jövőre.
Addig meg rohadok a corduraban
A bör gatyában meg olyan nevetséges az ember, de főleg a pasik amikor log a seggükön a gatya...mármint ha nem a mocin ülnek
Igyekszem eldönteni, estére megszülöm a választ!

Szia Gino!
Gondolom az átázása a corurának a minőségétől is függ? Én Bering párti vagyok és még nem sikerült eláztatni a rudit, motorozás közben!
Szeretnék egy fasza bőrruhát de az ára láttán mindig meggondolom magam!
E-S-Ő-R-U-H-A!

ez a megoldás a bőrre eső esetén
Üdv sipi!
Úgy néz ki én is csatlakozok 10.-én a kísérők táborához.
Szia!
Nekem is csak kordura van,az tényleg jó a hűvösebb tavaszi és őszi napokra (alá is tudsz öltözni),de én is tervezem a bőr ruha vásárlását. A szél sem rángatja a bőrt annyira mint a kordurát(jobban rádsimúl).Nyáron a 40 fokban szerintem mindenbe belerohad az ember.
A cordura is ugyanúgy átázik, mint a bőr.
A bőr értelemszerűen a perforált részeknél, a cordura mindenhol átázik!
Télen olyan sokat nem motorozik az ember, szerintem nem mérvadó, hogy milyen hideg a bőr télen. Amúgy minden alá lehet öltözni pici, a cordura alá jobban, mert bővebb a szabása.

A legjobb megoldás, ha van minkettő az emberek....de az sajnos nem mindenki részére megoldható az anyegin miatt. Erről is ő tehet!
Üdv!

Senyor Tomassa! Tessék dőnteni Pozitívan Május 10 -el kapcsolatban. És jelezni.
Csak a corduráról van tapasztalatom...a börről az ismerőseim mondták (Csajszik) hogy télen hideg, nyáron meleg, esőben meg átázik egy idő után...Akkor mi legyen?
Nem venném a szívemre ha nem tetszenék benne az emberkéknek
Szeva Abdul!
Mi légyen a Guten tag faszikámmal? Kell? Leszedtem, de látom nem nagyon érdekel....
Szar minőség! Töröljem vagy írjam ki?
Kell?
Peti, a holnap esős napnak ígérkezik, de péntek este is lesz pályázásra lehetőség a Hungaroringen (ez napos napnak ígérkezik, eső sehol). Viszont 3*20 perc csak. 12 pénz.
gondold át.
nekem volt mindkettő.

tavasz-nyárra bőr, ősz-télre cordura.
a cordurába ezerszer jobban belerohadsz mint a bőrbe.

(és a bőrben a csajoknak jobb a feneke is. )
Jó reggelt!
jó reggelt!
Jó reggelt hétalvók.
Jó éjt! Eddig olvastam néha csak fél szemmel